صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    سلام
    می شه بفرمایید بینِ گواهی نامۀ بین اللملی کنفرانس به زبان انگلیسی و همین گواهی نامه به زبان فارسی چه تفاوتی هست؟ منظورم اینه فرض کنید توی 1 کنفرانس که تو ایران برگزار می شه شرکت می کنید و بابت شرکت تون به شما گواهی نامۀ فارسیِ شرکت در کنفرانس اعطا می شه. اما تو سایت کنفرانس می خونید اگه متقاضی دریافت گواهی نامۀ بین اللملی کنفرانس به زبان انگلیسی هستید باید هزینۀ جداگانه ای (که البته مبلغ چندان قابل توجهی نیست) بپردازین.
    من می خوام بدونم آیا داشتن این گواهی نامۀ انگلیسی بهتر از ترجمۀ همون گواهی نامۀ فارسی (به عنوان مدرکی تویِ رزومه جهت apply) هست یا اصولا ارزشی داره؟
    می شه بی زحمت راهنمایی بفرمایید؟

نهایت سپاس

دوست عزیز
    در حالت خیلی کلی گواهینامه های مربوط به کنفرانس ها "خیلی" به کار نمیاد و بعدها توی رزومه تون کسی ازتون نمیخواد که اون گواهینامه ها رو نشون بدید!
    چون به هر حال کارتون توی کتابچه اون کنفرانس چاپ میشه و ممکنه توی ژورنال های حمایت کننده هم چاپ شه و ...
    اما،
    من جای شما باشم اگه قراره گواهینامه ای بگیرم ترجیح میدم اونو به یه زبان بین المللی داشته باشم. مطمئنا بهتره. چون همه جای دنیا میتونن بفهمنش و خب این برای شما که به عنوان یه ادم اکادمیک میحوایید اپلای کنید بهتره و اگه اگه اگه قرار باشه جایی به کار بیاد مطمئنا انگلیسیش به کار میاد

البته توی بعضی از اپلای ها هم گزینه ای وجود داره که میگه اگه مدارک متفرقه ای دارید اپلود کنید. خب شاید اونجا به کارتون بیاد و به عنوان یه مدرک متفرقه اپلودش کنید

ولی در کل "خیلی" به کار نمیاد. حالا اگه هم قرار باشه به کارتون بیاد انگلیسیش به کارتون میاد

موفق باشید

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

سلام دوستان
    خسته نباشین
    وقتی میگن مقاله توی conference proceedings چاپ میشه یعنی کجا؟

من مقاله داخلی دادم اکسبت شده اما "پوستر " ایا توی اینترنت هم ایندکس میشه
    آیا پوستر هم توی سرچ اینترنت میاد؟
    مرسی
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشین

مرسی
    این در حد اطلاعات من هست امیدوارم بدردتون بخوره
    conference proceedings یک کتابی هست از چکیده مقالات اون کنفرانس /کنگره یا همایش...که خود کنگره یا همایش یا کنفرانس آن را چاپ میکنند و در آن روز به افراد شرکت کننده میدهند.
    بله در اینترنت میاد اگر جایی چکیده مقالات ان کنگره یا کنفرانس را ایندکس کند
    ...منتها چکیده مقاله نه خود پوستر..برای ایرانی ها مثلا در سایت سیویلیکا عموما نمایه میشه
    برای کنفرانس های بین المللی اگر کنفرانس معتبر باشه در مجلاتی مثل Acta ها چاپ میکنند که خودشون ایمپت فکتور دارند...بستگی به قرارداد اون کنفرانس با مجلات داره
    خیلی وقت ها افراد مقالات کنفرانسی اشان در شبکه های مجازی مثل ریسرچ گیت یا لینک دین قرار میدهند. اینو بیشتر تو اساتید خارجی دیدم.
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشین

مرسی
    سلام

Conference Proceedings کتابچه ای هست شامل تمام مقالات پذیرفته شده در اون کنفرانس.

ایندکس شدن مقالات یک کنفرانس بستگی داره به توافقات کمیته برگزاری کنفرانس با ایندکس کننده های مختلف. به عنوان مثال، مقالاتی که به زبان انگلیسی در حوزه های مشترک برق و کامپیوتر و مکانیک منتشر میشند، میتونند توسط IEEE و در IEEEXplore ایندکس بشند. بعد از ایندکس شدن، مقالۀ شما در اینترنت قابل جستجو خواهد بود. زمانی که مقاله ای ایندکس میشه، تفاوتی بین پوستر بودن یا ارائه شفاهی وجود نداره و همه با هم ایندکس میشند.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Vienna

سلام یک سوال داشتم از خدمت دوستان
    من برای یک کنفرانس در تایلند و آفریقا چکیده فرستادم و قبول شده و الان باید فول تکست بفرستم ولی مشکل اینجاست که من یک مقاله کار کردم و فقط برای یکیشون میخواستم شرکت کنم و نمیدونستم دوتاشونم قبلو میکنن .. حالا مقاله اصلی رو کمی تغییرات دادم و سابجکت رو عوض کردم که 2 تا بشه ... کسانی که تجربه دارند راهنمایی کنن آیا مشکلی پیش نمیاد ؟!!

Junior Member

با سلام

دوستان بنده مقاله ام در یکی از کنفرانس های ایتالیا قبول شده برای ارایه شفاهی که فقط در اینصورت هست که در IEEE و Scholaro و.... ایندکس میشه و منتشر میشه. از طرفی متاسفانه نمی تونم ویزا بگیرم و اینطور که بوش میاد نخواهم توانست. الان من به کنفرانس ایمیل دادم اون ها گفتند که توی قسمت remote session ثبت نام کن. حالا من چند تا سوال دارم:
    1- remote session چیه؟
    2- بهم گواهینامه ارایه شفاهی میدن؟
    3- اصلا چاپ و انتشارو ایندکس میشه توی IEEE این مقاله یا نه؟

با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdah11 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان بنده مقاله ام در یکی از کنفرانس های ایتالیا قبول شده برای ارایه شفاهی که فقط در اینصورت هست که در IEEE و Scholaro و.... ایندکس میشه و منتشر میشه. از طرفی متاسفانه نمی تونم ویزا بگیرم و اینطور که بوش میاد نخواهم توانست. الان من به کنفرانس ایمیل دادم اون ها گفتند که توی قسمت remote session ثبت نام کن. حالا من چند تا سوال دارم:
    1- remote session چیه؟
    2- بهم گواهینامه ارایه شفاهی میدن؟
    3- اصلا چاپ و انتشارو ایندکس میشه توی IEEE این مقاله یا نه؟

با تشکر
    سلام

1- ریموت سشن یعنی ارائه از طریق ویدئو کنفرانس احتمالا از طریق اسکایپ یا بستری شبیه به این.
    2- بله
    3- بله
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

یا سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم ازتون. من دوتا مقاله کنفرانس یه همراه استاد دادک که تو یکیش اسم دومم و یکی دیگه اسم سوم و کنفرانسی که اسمم دوم بود جایزه سوم مقالات اون کنفرانس رو گرفت.
    این کنفرانس ها هم قراره یکی Engineering Index و یکی دیگه در IEEE ایندکس بشن.
    سوال من اینه که:
    1. این پروسه چقدر ظول میکشه؟
    2. و اینکه این دو مقاله با توجه به اولویت اسامی چقدر میتونه روی رزومه ی من تاثیر داسته باشه؟

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام. چنانچه در کنفرانسی مقاله پذیرش بشود و ارایه هم بدهید، اما در کتابچه مقالات چاپ نشده باشد، چکار باید کرد؟ آیا از نظر حقوقی قابل پیگیری است و از کجا باید اقدام کرد؟

سلام

من در یک کنفرانس چکیده مقاله وارد می کنم . از من session name / number می خواد این رو از کجا می تونم بیارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)