صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    در هنگام فرستادن abstact مقاله، در گزينه هاي ارائه مقاله معمولا oral انتخاب ميشه يا پوستر؟ خوب پوستر بهتر هست ولي ميخوام ببينم اين موضوع مهم هست كه اولش چي بگيم؟ يعني اگه كسي بزنه oral بعد accept نميتونه پوستر ارائه بده؟
    مطمئنا ارائه مقاله به صورت Oral بسیار معتبرتر از Poster هست، حتی برخی از کنفرانس ها مقالات poster را در مراجع یک رشته index نمیکنند.
    من فراموش کردم که بگم. در تایید صحبت Powerman، ارائه oral معتبرتر از ارائه poster هستش.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نقل قول نوشته اصلی توسط Powerman
    سلام
    در هنگام فرستادن abstact مقاله، در گزينه هاي ارائه مقاله معمولا oral انتخاب ميشه يا پوستر؟ خوب پوستر بهتر هست ولي ميخوام ببينم اين موضوع مهم هست كه اولش چي بگيم؟ يعني اگه كسي بزنه oral بعد accept نميتونه پوستر ارائه بده؟
    مطمئنا ارائه مقاله به صورت Oral بسیار معتبرتر از Poster هست، حتی برخی از کنفرانس ها مقالات poster را در مراجع یک رشته index نمیکنند.
    من فراموش کردم که بگم. در تایید صحبت Powerman، ارائه oral معتبرتر از ارائه poster هستش.
    سلام اگه يه كنفرانس معتبر مقاله اي رو به صورت پوستر قبول كنه بعدا ميشه اونو به ژورنال هم فرستاد يا مقاله ضايع ميشه؟!
    پوستر در كنفرانس خارجي بهرحال معتبر تر از مقاله داخلي هست، اينطور نيست؟

maryamgoli:
    سلام اگه يه كنفرانس معتبر مقاله اي رو به صورت پوستر قبول كنه بعدا ميشه اونو به ژورنال هم فرستاد يا مقاله ضايع ميشه؟!

پاسخ:
    بله میشود

maryamgoli:
    پاسخ:
    بستگی به کنفرانس و مجله دارد. چون بعضی کنفرانسهای خارجی هم اعتبار زیادی ندارند.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    maryamgoli:

پاسخ:
    بله میشود
    سلام
    بابت پاسختون ممنون هستم ولي ميشود به ژورنال هم فرستاد يا ضايع ميشود؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala

maryamgoli:
    پاسخ:
    بستگی به کنفرانس و مجله دارد. چون بعضی کنفرانسهای خارجی هم اعتبار زیادی ندارند.
    خوب oral داخلي بهتر هست يا پوستر كنفرانس معتبر خارجي در اروپا؟ ( مگه پوستر اينقدر بده كه از داخلي هم بدتره؟!!! :-\ )

سوال ديگه هم داشتم اگه بيش از يك abstract به كنفرانس خارجي معتبر بفرستيم و اونجا بگه فقط پوستر قبوله موقع submit manuscript ميشه يكي رو فرستاد و گفت كه نميخوام بقيه پوستر شن؟

maryamgoli:
    خوب oral داخلي بهتر هست يا&#160; پوستر كنفرانس معتبر خارجي در اروپا؟ ( مگه پوستر اينقدر بده كه از داخلي هم بدتره؟!!!&#160; )

پاسخ:
    منظور من مقایسه مجله داخلی با کنفرانس خارجی بود . اما کنفرانس خارجی (مخصوصا معتبر) از داخلی بهتره.

maryamgoli:
    سوال ديگه هم داشتم اگه&#160; بيش از يك abstract به كنفرانس خارجي&#160; معتبر بفرستيم و اونجا بگه فقط پوستر&#160; قبوله موقع submit manuscript ميشه يكي رو فرستاد&#160; و گفت كه نميخوام بقيه پوستر شن؟

پاسخ: منظور شما ظاهرا abstract های کارهای متفاوت است. در اینصورت شما هر موقع قبل از ارسال متن کامل مقاله میتوانید برگردانید. بله میتونید بگویید نمیخواهم بقیه ارائه شوند(فقط برای این کار یک دلیلی باید داشته باشید!!).

او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    اگه abstract اي پذيرفته بشه و درaccept ذكر نكردن برا oral يا poster فقط گفته:
    Our Conference Proceedings will be sent to ISI accreditation دقيقا يعني چي ؟ميشه اگه كسي تجربه اش رو داشته توضيح بده؟

و در پرداخت fee كه من ازشون سوال كردم حالا توضيح داده fee مربوط به دوتا= يكي) با يه نويسنده اول ، حالا سومي كه با اسم يكي ديگه باشه ( نويسنده اول) يه fee ديگه ميخواد؟ يعني مثلا براي سه abs كلا دو مقدار fee روالش هست؟ ببخشيد من سوالم كمي عجيب به نظر يرسه ولي قبل از سوال با email دوباره ازشون ، ميخوام كه اينجا اطلاع حاصل كنم.
    ممنون هستم

Senior Member

سلام
    اگه abstract اي پذيرفته بشه و درaccept ذكر نكردن برا oral يا poster فقط گفته:
    Our Conference Proceedings will be sent to ISI accreditation دقيقا يعني چي ؟ميشه اگه كسي تجربه اش رو داشته توضيح بده؟

و در پرداخت fee كه من ازشون سوال كردم حالا توضيح داده fee مربوط به دوتا= يكي) با يه نويسنده اول ، حالا سومي كه با اسم يكي ديگه باشه ( نويسنده اول) يه fee ديگه ميخواد؟ يعني مثلا براي سه abs كلا دو مقدار fee روالش هست؟ ببخشيد من سوالم كمي عجيب به نظر يرسه ولي قبل از سوال با email دوباره ازشون ، ميخوام كه اينجا اطلاع حاصل كنم.
    ممنون هستم
    سلام.

1. اولا اینکه در اغلب کنفرانسهایی که تعداد شرکت کننده زیاده بیشتر مقالات به صورت poster پذیرفته می شن و فقط از بعضی مقالات (از آدمهای معروف) برای سخنرانی دعوت می شه. بعضی از کنفرانسها اول abstract رو accept می کنند و بعد در بازه زمانی دیگه ای (گاهی با درخواست کل مقاله از شما) poster یا oral بودنش رو تعیین می کنند.

2. معمولا اگر بنا بر چاپ کل مقاله در جای خاصی (ژورنال یا proceeding اندکس شده) باشه به تعداد مقالات باید registeration fee بدید. البته من یه بار با chair اصلی یه کنفرانس با email صحبت کردم و قبول کرد که برای 2 تا مقاله مبلغی کمتر از هزینه دو تا registeration fee بدم. اینا بسته به کنفرانسها فرق داره. اگر بناست فقط abstract در جایی چاپ شه یا کل مقاله توی کتابچه مقالات چاپ شه معمولا یه registeration fee برای هرچند تا مقاله ای که پذیرفته شده دارید کافیه. (بهترین زاه سوال از مسسولان کنفزانس هست)

3. دقت کنید در بعضی کنفرانس ها با پرداخت registeration fee مقاله می ره در روند چاپ در جاهایی که گفتن ولی در بعضی دیگه چاپ منوط به حضور شما در کنفرانس و ارائه مقاله هست و حتی اگر registeration fee هم بدید مقالتون رو در صورت عدم ارائه جایی چاپ نمی کنند.

4. این موردی که به شما گفتن Our Conference Proceedings will be sent to ISI accreditation به این معنی هست که دارند با یه سری ژورنالهای ISI صحبت می کنند که مقالات منتخب رو به صورت special issue چاپ کنند. در این حالت حتما اصل مقالتون رو ازتون می خوان و مقالتون از یه پروسه داوری journal هم باید عبور کنه.

موفق باشید.

maryamgoli:

پاسخ:
    بعد از کنفرانس مقالات برای بررسی برای یک مجله ISI فرستاده میشود و آنها هم مقالاتی را که از نظرشان مناسب است در یک نسخه جداگانه با عنوان همان کنفرانس چاپ میکنند.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys

3. دقت کنید در بعضی کنفرانس ها با پرداخت registeration fee مقاله می ره در روند چاپ در جاهایی که گفتن ولی در بعضی دیگه چاپ منوط به حضور شما در کنفرانس و ارائه مقاله هست و حتی اگر registeration fee هم بدید مقالتون رو در صورت عدم ارائه جایی چاپ نمی کنند.

موفق باشید.
    سلام
    بابت پاسختون ممنون هستم،
    معمولا پيش فرض ثبت نام اين هست كه در صورت accept يكي از نوسندگان بره برا ارائه ولي ممكنه بعضي جاها مخصوصا امريكا نشه بخاطر ويزا، و يا هر دليل يا پيشامد ديگه اي، آيا معمولا درسته كه قبل از ثبت نام ازشون سوال كنيم در صورت پرداخت fee ولي عدم شركت نويسنده مقاله چاپ ميشه يا نه؟ يا زياد جالب نيست سوال كردنش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys

4. این موردی که به شما گفتن Our Conference Proceedings will be sent to ISI accreditation به این معنی هست که دارند با یه سری ژورنالهای ISI صحبت می کنند که مقالات منتخب رو به صورت special issue چاپ کنند. در این حالت حتما اصل مقالتون رو ازتون می خوان و مقالتون از یه پروسه داوری journal هم باید عبور کنه.

.
    يعني ممكن هست كه مقاله در داوري براي ژورنال رد بشه و فقط در سمينار ارائه بشه، بله؟

و يه كنفرانس خيلي مشهور در زمينه كاري كه سالهاست داره برگزار ميشه گفته در صورت پذيرش abstract:

in the conference there will be posters and talks but no full papers will be publish.
    اين يعني فقط پوستر ارائه ميشه و ديگه چاپ نميشه ...خوب مثل اينكه زياد به درد نميخوره، درسته؟

Senior Member

لازم نیست اصلا بپرسید که در صورت عدم حضور نویسنده در کنفرانس آیا مقاله چاپ می شه یا نه. لازم هم نیست بگید نمی تونید برید اونجا. از برنامه ریزی خود کنفرانس می شه فهمید. معمولا اگر چاپ مقاله منحصر به حضور ثبت نام کننده باشه توی وب سایت کنفرانس روی این موضوع تاکید می کنند.شما بهتره اکر هم نمی تونید برید اونجا کاراتون رو انجام بدید و بعد از کنفرانس بگید که من نتونستم ویزا بگیرم و ..........

معمولا اگر قراره یه special issue از مقالات در ژورنالهای ISI چاپ بشه داورا های ژورنال مقاله رو داوری می کنند و مقاله ممکنه توی این پروسه رد بشه. من خودم تجربه این موضوع رو داشتم. در این حالات مقاله فقط در conference proceedings چاپ می شه.

در مورد in the conference there will be posters and talks but no full papers will be publish باید بگم که در این کنقرانس قراره که فقط یه abstract book چاپ بشه. البته گاهی abstarct مقالاه کنفرانسها رو در ژورنالها چاپ می کنند که این مورد دیگه داوری زورنال رو نمی خواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)