صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    لازم نیست اصلا بپرسید که در صورت عدم حضور نویسنده در کنفرانس آیا مقاله چاپ می شه یا نه. لازم هم نیست بگید نمی تونید برید اونجا. از برنامه ریزی خود کنفرانس می شه فهمید. معمولا اگر چاپ مقاله منحصر به حضور ثبت نام کننده باشه توی وب سایت کنفرانس روی این موضوع تاکید می کنند.شما بهتره اکر هم نمی تونید برید اونجا کاراتون رو انجام بدید و بعد از کنفرانس بگید که من نتونستم ویزا بگیرم و ..........
    پس اگر در سايت شون تذكري دال بر تاكيد اين مطلب نباشه، يعني چاپ ميكنند مقاله رو؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

اصولا قوانین و اطلاعاتی که لازم هست رو توی call for papers در هر کنفرانسی می گن. اگر نگفتن چیزی رو پس یعنی به اون توجهی ندارند...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض ارايه مقاله خارجي و سوال در مورد نحوه ارايه و اسكان

سلام
    دوستان من search كه كردم ، كسي از بچه ها در اين زمينه نظراتش رو نذاشته، من سوالم اينه كه اگه كسي تنهايي بخواد بره & مقاله اش رو و ارايه كنه،
    1- oral ميشه فراتر از اون فرمتي كه هست ارايه داد مطلب رو؟ منظورم اعمال نظر شخصي هست...
    2- براي اسكان، تور بهتره؟ مثلا براي استامبول يا روماني؟
    ممنون هستم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارايه مقاله خارجي و سوال در مورد نحوه ارايه و اسكان

سلام.

1. می تونید موقع ارائه oral طبق وقتی که بهتون دادند صحبت کنید و می تونید حول و حوش abstract هر چی خواستید بگید.
    2. من سفر شخصی رو به تور ترجیح می دم. به 2 علت: 1. راحت تر هستید. 2. هزینه اش کمتره

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام.

1. می تونید موقع ارائه oral طبق وقتی که بهتون دادند صحبت کنید و می تونید حول و حوش abstract هر چی خواستید بگید.
    2. من سفر شخصی رو به تور ترجیح می دم. به 2 علت: 1. راحت تر هستید. 2. هزینه اش کمتره
    والا خودم هم سفر شخصي رو ترجيح ميدم، ولي يكي بهم گفت تور save تره، البته ايشون گفت هزينه تور كمتره! any way شما شخصي اسكان در هتل رو ميفرمايين؟ قبل رفتن بايد رزو بشه بله؟

1-یکی از مهم ترین موارد ارائه در زمان تعیین شده است
    2- اگر اولین بارتان است که میروید من فکر کنم تور راحت تره تازه شاید اگر خودتان بخواهید تمام کارها را انجام دهید وقت زیادی هم از شما بگیرد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

1- شما مي‌تونيد تا جايي كه از بحث مقالتون خيلي خارج نشيد صحبت كنيد. مثلا اگه به نتايج جديدتري رسيدين كه تو مقالتون بهش اصلا اشاره نكرده‌بودين.

2- به نظر مي‌آد كه اگه تنها ميرين و بار اولتونه، بهتره با تور بريد. من هم شنيدم كه با تور ارزون تر درمي‌آد.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام.

والا خودم هم سفر شخصي رو ترجيح ميدم، ولي يكي بهم گفت تور save تره، البته ايشون گفت هزينه تور كمتره! any way شما شخصي اسكان در هتل رو ميفرمايين؟ قبل رفتن بايد رزو بشه بله؟
    تور هزينش كمتره؟!!!!!!!آدم عجب چيزايي مي شنوه. بنده خدا حتما خودش آژانس مسافرتي داشته! با حرفهاي sysbiosys موافقم. اما مديريت وقت خيلي هم كم اهميت نيست!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

من اولین تجربرو خودم تنهایی داشتم. به نظرم خیلی مفید بود. به نظر منم تنهایی هزینه مالی کمتر و هزینه زمانی بیشتره!

ApplyAbroad Champion

سلام

ببینید بستگی به هزینه accomodation که از شما می گیرند داره نمی شه گفت تور بهتره یا آدم بره خود هتلی که آن کنگره به شما می ده مثلا من یکبار رفتم مالزی خود کنگره برای accomodation نزدیک 1000 دلار برای هر نفر در آن سه روز سمینار می گرفت که نسبت به تور خیلی زیاد بود بنابراین من با تور رفتم و بجای سه روز یک هفته موندم برام ارزونتر درآمد پس ببینید چقدر از شما می گیرند بعد تصمیم بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)