صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

پیش فرض پاسخ : سفارش پوستر مقاله

دوستان، من دیروز برای تنظیم پوستر برای یک کنفرانس برای پیدا کردن Template ها و sample ها اینترنت رو زیر و رو کردم.
    یه سایت پیدا کردم که هم مطالب مختصر و مفید برای تهیه پوستر داره و هم لینک های خیلی خوبی داره:
    http://www.swarthmore.edu/NatSci/cpu...steradvice.htm
    این سایت واقعاً به من در تهیه پوستر کمک کرد. مطمئنم که ایده های خوبی برای زیباتر و جذابتر شدن پوستر به شماها میده.
    موفق باشید
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پوستر

در این تاپیک به اهیمت ، نحوه ارایه و بطور کلی موضوعات قابل پرزنت در پوستر بحث میشه
    آیا حتمالازمه کار اوریجینال باشه؟
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

با سلام
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا مقاله ای که برای پوستر پذیرفته شده تو پراسیدینگ کنفرانس هم چاپ میشه یا نه؟
    و اینکه مزیت اصلی اورال به پوستر در چه چیزایی هست؟ من یه کنفرانس رو فقط به خاطر اینکه به صورت پوستر قبول کرده بودن بیخیال شدم (البته به پیشنهاد استادم)
    با تشکر ازهمه دوستان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا مقاله ای که برای پوستر پذیرفته شده تو پراسیدینگ کنفرانس هم چاپ میشه یا نه؟
    و اینکه مزیت اصلی اورال به پوستر در چه چیزایی هست؟ من یه کنفرانس رو فقط به خاطر اینکه به صورت پوستر قبول کرده بودن بیخیال شدم (البته به پیشنهاد استادم)
    با تشکر ازهمه دوستان
    it depens onthe Conference publication policy! maybe they publish it in the book of abstracts but most of the time it is not indexed.

do not pay attention to your OSTADS !!!! just do what is logically correct!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    it depens onthe Conference publication policy! maybe they publish it in the book of abstracts but most of the time it is not indexed.

do not pay attention to your OSTADS !!!! just do what is logically correct!!
    با سلام به همه دوستان
    با توجه به اینکه این پوستر ها معمولاً ایندکس نمی شن پس چندان ارزشی هم ندارن در رزومه درسته؟ اصلاً ارزش این جور مقالات کنفرانسی که جایی ایندکس نمی شن در چی هست؟
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

پیش فرض پاسخ : ارایه مقاله در کنفرانس

سلام بچه ها من می خواستم اول از همه تفاوت مقاله رو با کنفرانس بدونم ؟
    ترم 5 عمران خواجه نصیرم آیا زمان مناسبی برای شروع این کار هست یا نه؟
    آیا پشتیبا نی استاد تو این زمینه لازم هست یا نه؟
    ممنونم

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

درود
    abstract مقالم تو این کنفرانس بصورت oral پذیرفته شده .
    تو این جا نوشته واسه اینکه مقالت چاپ شه بایستی تا 1 jun بفرستی بیاد . در حالی که خود کنفرانس April هستش !!! این جریانش چجوریه ؟
    من الان واسه کنفرانس چی بفرستم ؟
    اعتبار این کنفرانسه چجوریه ؟
    اینم لینک :
    http://acll.iafor.org/Submissions.html

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    درود
    تو این جا نوشته واسه اینکه مقالت چاپ شه بایستی تا 1 jun بفرستی بیاد . در حالی که خود کنفرانس April هستش !!! این جریانش چجوریه ؟
    اینم لینک :
    سلام دوست عزیز

احتمالاً منظورش این بوده که full paper را بفرستید. چون اینجا نوشته : Deadline for submission of full papers: June 1 2012 ، میتونید سوال کنید تا مطمئن بشید.

در مورد اعتبار کنفرانس اطلاعی ندارم، در این تاپیک بپرسید. در اینجا نوشته که مقالات در پروسیدینگ کنفرانس چاپ می شوند و مقالات منتخب در IAFOR Journal of Language Learning چاپ می شوند.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    درود
    اینم لینک :
    سلام
    همون طور که نوشته باید متن کامل مقاله رو بفرستی و یه چیز من بگم در رابطه با چاپ در ژرنال هم بررسی کم اول که آیا ژرنال اون ISI هس یا نه بعدشم چون گفته بعد مرور برا چاپ می دن یعنی اینکه شاید اصلا در ژرنال چاپ نشه مقاله شما و فقط در پروسیدینگ چاپ کنن که این برمیگرده به سیاست کنفرانس ! ایمیل بزنید و ازشون سوال کنین دقیقا این مسئله رو و بگین بهشون دقیقاچند درصد از مقالات رو در ژرنال چاپ می کنن این بهترین راهه. من یه بار دقیقا از یه کنفرانس پرسیدم حتی تعداد مقالاتی که می خواستن به ژرنال بفرستن رو هم بهم گفت!!
    موفق و پیروز باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام
    همون طور که نوشته باید متن کامل مقاله رو بفرستی و یه چیز من بگم در رابطه با چاپ در ژرنال هم بررسی کم اول که آیا ژرنال اون ISI هس یا نه بعدشم چون گفته بعد مرور برا چاپ می دن یعنی اینکه شاید اصلا در ژرنال چاپ نشه مقاله شما و فقط در پروسیدینگ چاپ کنن که این برمیگرده به سیاست کنفرانس ! ایمیل بزنید و ازشون سوال کنین دقیقا این مسئله رو و بگین بهشون دقیقاچند درصد از مقالات رو در ژرنال چاپ می کنن این بهترین راهه. من یه بار دقیقا از یه کنفرانس پرسیدم حتی تعداد مقالاتی که می خواستن به ژرنال بفرستن رو هم بهم گفت!!
    موفق و پیروز باشی
    ممنون از راهنمایی هاتون
    ولی من منظورم این بود که خود کنفرانس ۲۸ April هستش اما اینجا نوشته تا 1 jun وقت داری full paper رو بفرستی !!! یعنی بعد اینکه کنفرانس تموم شد ؟ هنوز هم وفت داری واسه full paper ؟ ( کنفرانس که تموم شده )!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)