صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 173

موضوع: شرکت در کنفرانس و ارائه مقاله به صورت oral و poster

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ارایه مقاله در کنفرانس

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    Actually it depends on your professor. Some professors are so proud and become angry, others may be open minded and even appreciate you. It is better to talk about it with your professor before the submisson of your paper, but if you are under pressure of deadline, you can submit it and explain the situation to your proffesor after submission when you visit him, but do not conceal anything and talk about it as soon as possible. Remember that he will understant that you submit the paper before giving permission from him during the conference sessions or after conference, also you should put his name, because removing a name after submission is easier than adding a name to the authors.
    good luck.

Another thing! Maybe your professor has submitted other papers to this conference and if so, you cannot submit any other papres with his name as an author.
    مساله اوپن مایند بودن یا سختگیر بودن نیست. باید از استاد اجازه بگیرید قبل از اینکه اسمش رو بگذارید چون بعنوان نویسنده مقاله براش مسئولیت داره. این استادهایی که بخاط تقلب و کپی کردن دانشجوهاشون آبروشون رفته بخاطر همین بوده که دقیق چک نمیکردن.شاید کیفیت مقاله تون رو قبول نداشته باشه و اصلا نخواد اسمش روی همچین مقاله ای باشه. حتما قبل از گذاشتن اسمش ازش اجازه بگیرید.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

دوستان
    یه کنفرانسی بود در ترکیه که در ماه اکتبر برگزار شد.
    بنده به همراه استادی که تنها از نظر مالی در بخشی از هزینه سهیم شده بودند مقاله داده بودیم و در همون مراحل پیش نویس میهمان ها که برام ارسال شده بود دیدم که اسم ایشون از قلم افتاده. چهل بار ایمیل زدم که این مقاله دو نویسنده داره و ریئس کنفرانس هم بعد این همه ایمیل پاسخ داد که نگران نباشید و ما اسم نویسنده اولا رو اینجا آوردیم تو چاپ خلاصه و اصل مقالات هر دو اسم رو میاریم.
    امروز ایمیل اومده که خلاصه هار و گذاشتیم رو سایت و هیچ گونه اصلاح دیگری هم صورت نخواهد گرفت.
    رفتم نگاه می کنم بازم همون مشکل هست و مقاله تنها یک نویسنده داره به اسم خودم.
    کل مقالاتم هنوز نذاشتن رو سایت که ببینم بازم اسمشونو جا می ندازن یا نه. اصلا چرا باید اینطوری بشه . واقعا که!!!!!!!!!!! فله ای کنفرانس می ذارن که فقط پول در بیارن؟! 440 یورو اونمم یک سال پیش!
    حالا باید چیکار کنم؟
    یه ایمیل زدم با فوروراد کردن همه اون نامه های رد و بدل شده.
    هنوز پاسخ نداده.

اگر واقعا هیچ اصلاحی صورت نگیره. من الان باید به یورو روز باید پول نفر دوم رو بدم یا به یوروی همان زمان. اینم بگم ایشون از قبل این مقدار یورو رو داشت پیش برادرش در امریکا و گفته بود براش بریزه به حساب کنفرانس.
    واقعا من الان شرمنده ایشونم که انگار فقط کار حواله ارز و برام انجام دادن!

راهی داره که مسئول کنفرانس رو مجبور کرد که این اشتباه ر اصلاح کنه.
    کل مدارک ارسال پول که به اسم نویسنده دوم هست رو هم ارسال کردم.
    ممنون از وقتی که می ذارید

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    خلاصه مقاله ای که رو سایت هست شماره صفحه هم داره؟ یا فقط یه صفحه ی html هست؟ بعضی کنفرانسها در روز برگزاری proceedings شون آماده و چاپ شده هست و بعضی ها هم چند وقت بعد چاپ می کنن. به نظر میا کنفرانس شما جزء دسته ی دوم باشه. از اونجاییکه کنفرانس شما مقاله کامل هم می خواد و اگر هنوز proceedings چاپ نشده فرصت عمل دارید. اون ایمیلی که توش بهتون گفتن درستش می کنیم رو reply کنین و بگین اصلاح نشده و درخواست کنین اینارو بکنن. تو سابجکت یه کلمه ی urgent هم اضافه کنید.
    Never Say Never

رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

ممنون که پاسخ دادید
    یه فایل word هست که کلیه مقالات پذیرفته شده چکیدشون هست. آره هنوز مقالات کامل رو نذاشتن. پس از فوروارد همون ایمیل های قبلی و پاسخ ایشون مبنی بر اصلاح، ایمیل جدید رو می نویسم اما هر چقدر ایمیل می زنم تا حالا جواب ندادن. حالا با کلید واژه ارجنت می زنم ببینم چی میشه.

سپاسگذارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید
    یه فایل word هست که کلیه مقالات پذیرفته شده چکیدشون هست. آره هنوز مقالات کامل رو نذاشتن. پس از فوروارد همون ایمیل های قبلی و پاسخ ایشون مبنی بر اصلاح، ایمیل جدید رو می نویسم اما هر چقدر ایمیل می زنم تا حالا جواب ندادن. حالا با کلید واژه ارجنت می زنم ببینم چی میشه.

سپاسگذارم.
    اگر اصل مقاله اسم هر دو رو داشته باشه بعدا با اسم هر دو ایندکس میشه. کاتالوگ کنفرانس مهم نیست.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون که پاسخ دادید

سپاسگذارم.
    من جای شما بودم تماس میگرفتم مستقیم باهاشون، لحن ایمیل هاتون رو سعی کنین تند کنین!

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

چی بگم والا

انگار ایمیل ها میرن مثلث برمودا!!!!
    اینقدر رو هم دارن که از الان مدام ایمیل های تبلیغاتی واسه کنفرانس سال بعدشون دارن می فرستن!
    عنوان ایمیل رو اینجوری نوشتم:
    Urgent! Please answer before finalizing full texts too!!!!!!!
    در خط آخرم اینو گفتم:
    Please correct it. It is not my own work. Besides, it is against professional morals and what I should say to the co-author Dr x.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پیشنهاد دیگه ای برای وادار کردن اونها به پاسخگو یی دارید؟

با سپاس

ApplyAbroad Guru

چی بگم والا

انگار ایمیل ها میرن مثلث برمودا!!!!
    اینقدر رو هم دارن که از الان مدام ایمیل های تبلیغاتی واسه کنفرانس سال بعدشون دارن می فرستن!
    عنوان ایمیل رو اینجوری نوشتم:
    Urgent! Please answer before finalizing full texts too!!!!!!!
    در خط آخرم اینو گفتم:
    Please correct it. It is not my own work. Besides, it is against professional morals and what I should say to the co-author Dr x.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    پیشنهاد دیگه ای برای وادار کردن اونها به پاسخگو یی دارید؟

با سپاس
    اینجور سابجکت لاین ها ممکنه توسط ایمیل سرورها اسپم تلقی بشه و حذف بشه. گذاشتن اون همه علامت تعجب هم در معیار اینترنتی معادل داد زدن تلقی میشه و مودبانه نیست. ایمیل معمولی بزنید و importance ایمیل تون رو به high ست کنید. اگرممکن باشه ایمیل تون رو به آدرس ایمیل technical program chair یا publication chair بزنید نه به ایمیل کلی کنفرانس.

رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

ممنون دوست گرامی
    وای من نمی دونستم اون علامت تعجب ها یعنی داد زدن! کاش اون طرف ترکیه ای هم ندونه
    تجربه ای شد برای دفعات بعدی که از نظرات خوب شما استفاده کنم.
    خدایش تو چند روز که جواب ندادن خیلی نگران شدم. خصوصا اون جمله ای که نوشته بود اصلا هیچ تغییری ممکن نیست.

الان چک کردم دیدم ایمیل دادن که هر گونه اصلاحی مد نظرته انجام بده و بفرست تا جایگزین کنیم.( شایدم نتیجه اون علامتا بوده)
    از راهنمایی تمام دوستان تشکر می کنم.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من اول سوالم رو اشتباهی در تاپیک دیگه ای مطرح کردم، و فکر می کنم همین جا باید می پرسیدم
    دوستان مدرک من ارشد روانشناسی بالینی است، و می خوام توی این کنفرانس های بین المللی شرکت کنم
    سوالی که دارم اینه که من برای ژورنال قبلاً مقاله فرستادم، حالا فرق اساسی کنفرانس با ژورنال چیه؟ اگه مقاله های کنفرانس هم چاپ می شن، پس این نتیجه گیری درسته که می تونیم مقاله های خیلی خوبمون هم به جای ژورنال به کنفرانس بفرستیم؟ و این که چه طوری میشه فهمید که کنفرانس درجه علمی خوبی داره یا این که بیشترش تبلیغاتیه؟
    ازتون سپاسگذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)