صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 74

موضوع: ارسال مقاله برای کنفرانس های داخلی و خارجی

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : ارایه دو مقاله در یک کنفرانس، ارزششون رو پایین می یاره؟

بهیچ وجه ارائه د مقاله همزمان در یک کنفرانس شانس پذیرش مقاله رو پائین نمی آره. من خودم دو تا مقاله با هم تو ی کنفرانس تو چک فرستادم هر دو تاشون هم برای ارائه حضوری مجوز گرفتن.
    در ضمن جالبه از من فقط هزینه یک بار ارائه بابت هر دو تا اخذ شد.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mysm
    بهیچ وجه ارائه د مقاله همزمان در یک کنفرانس شانس پذیرش مقاله رو پائین نمی آره. من خودم دو تا مقاله با هم تو ی کنفرانس تو چک فرستادم هر دو تاشون هم برای ارائه حضوری مجوز گرفتن.
    در ضمن جالبه از من فقط هزینه یک بار ارائه بابت هر دو تا اخذ شد.
    من خودم هم چند مقاله به یک کنفرانس دادم و همه پذیرفته شدن، اما این دلیل نمی شه که همیشه همین طور باشه (جالبه که شما با یک تجربه دارین generalize می کنین) ، ضمنا بیشتر کنفرانس ها per person هزینه registration رو می گیرن نه per paper پس اونقدر ها هم به شما تخفیف ندادن

Senior Member

به نظر من يك كمي هم شايد به اين بستگي داشته باشه كه مقاله هاي شما دقيقا در يك موضوع باشه يا نه. مثلا من يه بار دو تا مقاله با موضوعات كاملا متفاوت به دو تا symposioum يه كنفرانش بزرگ دادم و قبول شد هر دو. اصلا داوراش يكي نبودن كه بخواد باياسي روي نظراتشون ايجاد كنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    (جالبه که شما با یک تجربه دارین generalize می کنین)
    به عنوان یک مهندس اینو فهمیدم که با ی تجربه انگشت رو چیزی نذارم . من این قضیه رو برای چنتا گروه مختلف مثلا تو Thermec 2004 تو کانادا برخورد کردم. اسم بردم تا خودتون چک کنید.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

من یه استاد ایرانی توی کانادا رو می شناسم که chair یکی از کنفرانس ها بود و 12 تا مقاله هم داده بود البته هیچکدوم رو خودش کار نکرده بود فقط دانشجوهای یه استاد دیگه تو ایران کار کرده بودند و این مقاله ها به اسم هر دوتا استاد accept شده بود. نمی دونم به این کار بعضی استادا چی میشه گفت که چون chair کنفرانس هستن باید چنین کار غیر اخلاقی بکنند....
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    من یه استاد ایرانی توی کانادا رو می شناسم که chair یکی از کنفرانس ها بود و 12 تا مقاله هم داده بود البته هیچکدوم رو خودش کار نکرده بود فقط دانشجوهای یه استاد دیگه تو ایران کار کرده بودند و این مقاله ها به اسم هر دوتا استاد accept شده بود. نمی دونم به این کار بعضی استادا چی میشه گفت که چون chair کنفرانس هستن باید چنین کار غیر اخلاقی بکنند....
    این که چیز جدیدی نیست، توی کنفرانس های داخلی (از جمله کنفرانسی که اخیرا برگزار شد و منم شرکت داشتم) تقریبا 80% مقاله ها مربوط به یکی از اعضای committe کنفرانس بود.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    حالا من برعكسش رو مي‌پرسم! اگه كسي 2 يا سه تا مقاله بفرسته به يه كنفرانس شانس قبولي مقالاتش يا حداقل يكيش نميره بالاتر؟ آخه اگه مثلا در اينجور مواقع هيچ كدوم هم accept نشه كه خيلي ضايع هست!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    این که چیز جدیدی نیست، توی کنفرانس های داخلی (از جمله کنفرانسی که اخیرا برگزار شد و منم شرکت داشتم) تقریبا 80% مقاله ها مربوط به یکی از اعضای committe کنفرانس بود.
    این موردی که من گفتم مربوط به یکی از کنفرانس های بسیار معتبر توی سوئیس بود. بهر حال این یه کار غیراخلاقیه! چون می دونم حتی 1% هم مشارکت نداشته!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

پیش فرض رجیستر کردن مقاله بدون هزینه

این درسته که می تونیم بعضی از مقالات رو بدون اینکه پول بدیم رجیستر کنیم؟اگه می شه چه جوری؟ آخه من برای دو مقاله مجبورم 1500000 بدم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رجیستر کردن مقاله بدون هزینه

بستگی به کنفرانس داره
    تو رشته من تقریبا تمام کنفرانسهای معتبر هیچ پولی بابت registration نمیگیرن و اگه مقالتون قبول شده باشه نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)