صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 74

موضوع: ارسال مقاله برای کنفرانس های داخلی و خارجی

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : ارسال مقاله برای کنفرانس های داخلی و خارجی

کنفرانس های داخلی مثل این کنفرانس
    http://www.icrom.ir/
    با ارزش هست یا شرکت کردن تو کنفرانس خارجی مثل این
    www.eleco.org.tr

مقاله دادن تو کدوم ارزش بیشتری داره برای اپلای کردن ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    کنفرانس های داخلی مثل این کنفرانس
    http://www.icrom.ir/
    با ارزش هست یا شرکت کردن تو کنفرانس خارجی مثل این
    www.eleco.org.tr

مقاله دادن تو کدوم ارزش بیشتری داره برای اپلای کردن ؟

دوست عزیز
    من خیلی دقیق نگاه نکردم ولی یه نگاه اجمالی انداختم،
    کنفرانس ایرانی سومین باره که داره برگزار میشه و کنفرانس خارجیه 9امین بار.
    کنفرانس خارجیه فکر میکنم جزو کنفرانس های IEEE حساب میشه و خب این اعتبارشو بیشتر میکنه . شما خود آگاهی احتمالا از IEEE
    کافیه به حمایت کننده های هر کنفرانس هم دقت کنید. که چه ژورنالها وموسساتی از کنفرانس ها حمایت میکنند و اونها رو Support میکنن
    کنفرانس خارجیه گفته که کارهای برتر کنفرانس توی Analog Integrated Circuits and Signal Processing چاپ میشن که خب بالاخره روی Springer داره ایندکس میشه
    من همچین چیزی برای کمفرانس ایرانیه ندیدم (البته خوب نگشتم سایتشو ممکنه اونم کسی یا چیزی از حمایت میکنه )

به هرحال این نکته ها مهمن برای کنفرانس:

1. اعتبار خود کنفرانس (این عواملی که میگن قطعی نیستن ولی به صورت "کلی" میتونن مهم باشن: 1. چند ساله داره برگزار میشه (مثال نقض هم داره ممکنه کنفرانسی بار دومش باشه و از یه کنفرانس 20 ساله معتبر تر باشه!! عرض کردم به صورت کلی) 2. هر چند وقت یه بار داره برگزار میشه (بعضی از کنفرانس ها هفته ای دوبار برگزار میشن و بحثشون درامد مالیه بیشتر خخخخخخ!!!! بعضی از کنفرانس ها هر 4 سال یه بار...به هرحال فرق هست بینشون) 3. سخنرانان کنفرانس چه استادهایی با چه بک گراندی و چه اعتباری و از کدوم دانشگاه ها هستن و .....)

2. چه موسسات و ژورنال هایی از کنفرانس حمایت میکنند

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    بنده به طور همزمان در یک کنفرانس چند مقاله ارسال کردم به نظر شما داشتن چند مقاله در یک کنفرانس در رزومه ک نکته منفی به حسا میآید ؟

Junior Member darya69 آواتار ها

سلام دوستان من برای کنفرانس علم و تکنولوژی دبی مقاله فرستادم و قبول شد و چکیده فارسیم چاپ شد. بعد الان برای چاپش تو ژورنال isi خودشون چن جا معرفی کردن.
    1. به نظرتون اگه مقاله رو بدم به اون ژورنالا، تو رزومه م چطور می تونم اینو بیارم؟ ینی یه دونه اسم مقاله تکراری رو دو جا باید بیارم؟ هم تو قسمت publication هم قسمت conferences???ضایه نیست؟
    2. اصلا ارزشداره این کارو بکنم و هزینه چاپ رو بدم؟ چون الانشم گواهی بین المللی دادن دیگه...
    لطفا راهنمایی کنین

Junior Member darya69 آواتار ها

نه نکته ی منفی ای نیست اما خب بهتره اینجوری نشه. من پرسیدم و یکی از دوستای با تجربه م گفت تو رزومه سالی که کنفرانسا برگزار میشه بهتره زیاد باشه. ینی مثلا یه مقاله داده باشی برای سال 2014، یه کنفرانس داشته باشی سال 2015، یکی دیکه یه جا دیگه. می گفت تنوع توی سالها و کشورای برگزار کننده بیشتر توی چشم میزنه. البته بازم همه ی اینا نظر شخصیه و قانون نیست که بخوای نگرانش باشی.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khtaher نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده به طور همزمان در یک کنفرانس چند مقاله ارسال کردم به نظر شما داشتن چند مقاله در یک کنفرانس در رزومه ک نکته منفی به حسا میآید ؟

دوست عزیز
    نکته منفی به حساب نمیاد ولی مطمئنا نکته مثبتی هم نخواهد بود.
    به هر حال بهتره شما کارهاتونو توی جاهای مختلف چاپ کنید . چون جاهای مختلف یهنی داوری های مختلف و به هر حال تایید شدن کارهاتون توی مجامع علمی مختلف (چه کنفرانس و چه ژورنال) دید بهتری رو میده.
    با تمام احترام عرض میکنم (اصلا منظورم شما نیستید) ولی وقتی یه نفر مثلا 4 تا کار توی یه کنفرانس داره خب دید خوبی نمیده...خودتون هم میتونید این رو درک کنید
    به هر حال نکته منفی نیست و کلا کنفرانس ها برای حالی نبودن عریضه و به نوعی آشنایی با فضای اکادمیک دنیا و اعلام خلاصه ای از کارهای علمیتونه
    پس خیلی کانسرن و نگرانی کنفرانس رو نداشته باشید (به جز کنفرانس های خاصی که ممکنه حتی چاپ کردن کار توشون از چاپ کردم در ژورنال ها هم بیشتر اعتیار داشته باشه) و سعی کنید کارها رو اکستند کنید و برای ژورنال ها مورد نظرتون بفرستید.

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط darya69 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای کنفرانس علم و تکنولوژی دبی مقاله فرستادم و قبول شد و چکیده فارسیم چاپ شد. بعد الان برای چاپش تو ژورنال isi خودشون چن جا معرفی کردن.
    1. به نظرتون اگه مقاله رو بدم به اون ژورنالا، تو رزومه م چطور می تونم اینو بیارم؟ ینی یه دونه اسم مقاله تکراری رو دو جا باید بیارم؟ هم تو قسمت publication هم قسمت conferences???ضایه نیست؟
    2. اصلا ارزشداره این کارو بکنم و هزینه چاپ رو بدم؟ چون الانشم گواهی بین المللی دادن دیگه...
    لطفا راهنمایی کنین
    نقل قول نوشته اصلی توسط darya69 نمایش پست ها
    نه نکته ی منفی ای نیست اما خب بهتره اینجوری نشه. من پرسیدم و یکی از دوستای با تجربه م گفت تو رزومه سالی که کنفرانسا برگزار میشه بهتره زیاد باشه. ینی مثلا یه مقاله داده باشی برای سال 2014، یه کنفرانس داشته باشی سال 2015، یکی دیکه یه جا دیگه. می گفت تنوع توی سالها و کشورای برگزار کننده بیشتر توی چشم میزنه. البته بازم همه ی اینا نظر شخصیه و قانون نیست که بخوای نگرانش باشی.

دوست عزیز
    مطمئنا شما اگه بخوایید کار کنفرانسیتون رو توی ژورنال (فارغ ازینکه خود کنفرانس معرفی کرده باشه یا خودتون پیدا کرده باشین) چاپ کنید باید اکستندش کنید
    چون چیزی که چاپ میشه توی کنفرانس ها معمولا یه خلاصه از کاری اصلیه و یه دید اکادمیک میده به کسایی که توی اون کنفرانس دارن شرکت میکنن که موضوعات روز چیه و باقی محقق ها دارن روی چی کار میکنن
    بنابراین شما کارتون که بخواد ژورنالی بشه باید کامل تر بشه و به حد و اندازه های یه ژورنال برسه. به همین دلیل شما میتونید توی کار اکستنت شده اولا تایتل رو تغییر بدید و به هر حال شکل و شمایل کار کنفرانسیتون هم بر طبق تمپلیت اون ژورنال مورد نظرتون تغییر میکنه
    حتی اگه تایتل رو هم تغییر ندید کارتون باید اکستند بشه و با جزیییات بیشتر به عنوان یه مقاله در ژورنال چاپ بشه
    توی رزومه تون هم موردی نداره. به هر حال هر ادم اکادمیکی که رزومه رو ببینه باید تشخیص بده که کنفرانس با ژورنال فرق داره و به هر حال هر کسی (اکادمیک) میفهمه که کنفرانس فلسفه ش اعلام خلاصه ای از کارتونه و ژورنال خود کار اصلی با تمان ریزالت ها و نتایج و به صورت کامل چاپ شده
    من خودم باشم آپشن اول رو پی میگیرم یعنی کار رو کامل تر میکنم و تایتل رو در حدی که بشه تغییر میدم و توی ژورنال سعی میکنم که چاپ کنم (بازم عرض میکنم کار کامل شده و با تمام جزییات و نتایج کامل که قاعدتا توی کنفرانس نباید کار کامل رو ارائه کرده باشین!)
    گواهینامه بین المللی کنفرانس هم چیزی رو عوض نمیکنه. چاپ شدن کارتون توی یه ژورنال ای اس ای کلا وزن رزومه تون رو عوض میکنه .

خلاصه کنم:
    در راستای اینی که کارتون رو کامل کنید و توی یه ژورنال چاپ کنید تلاش کنید.
    حالا میتونید ژورنال های همین کنفرانس رو پی بگیرید یا خودتون این کار رو انجام بدید. به هر حال اعتبار و وزن کارتون و البته اعتبار ژورنال هدفتون میتونه توی تصمیمتون تاثیر بذاره
    کارتونم مطمئنا تا بخواد داوری بشه و توی یه ژورنال چاپ بشه و شماره بخوره زمان میبره و حتما زمان و تاریخش با کار کنفرانسیتون متفاوت خواهد بود که اساسا مقایسه کنفرانس با ژورنال مقایسه گوش با چشمه!
    توی رزومه هم سکشن های متفاوتی برای نوشتنشون هست

موفق باشید

Junior Member

سلام وقتتون بخیر دوستان
    دوستان من میخواستم یه پوستر توی یه کنگره بین المللی بدم تا حالا هم کار پژوهشی نکردم آشنا نیستم
    از دوستان کسی هست این چند تا سوال ما رو راهنمایی
    برای پوستر که نیازی نیست که مقاله کامل براشون بفرستم و خلاصه مقاله کافیه درسته؟
    چون توی سایت کنگره این رو نوشته:
    دستورالعمل تهیۀ مقالات

مقالات به صورت تحقيقي، گزارش بيماري و نوشتار هاي ارزشمند تحليلي به دو صورت خلاصه و مقاله كامل به شرح زير، منتشر خواهند شد:
    ü تمامي مقالات مي بايست شامل عنوان، نام و نام خانوادگي نويسندگان، آدرس نويسندگان و ايميل نويسنده مسول باشد؛
    خلاصه مقالات:
    ü خلاصه مقالات تحقيقي حداكثر در 400 كلمه شامل مقدمه و هدف، مواد و روش ها، نتايج و نتيجه گيري نهايي و واژه هاي كليدي
    ü خلاصه مقالات تحليلي حداكثر در 400 كلمه و واژه هاي كليدي
    ü گزارش بيماران به صورت خلاصه مقاله حداكثر در 400 كلمه شامل مقدمه، شرح بيمار و مواد و روش ها، نتايج و نتيجه گيري نهايي و واژه هاي كليدي
    مقالات كامل:
    ü مقالات كامل تحقيقي حداكثر در 2000 كلمه شامل چكيده، واژه هاي كليدي، مقدمه و هدف، مواد و روش ها، نتايج، بحث، نتيجه گيري نهايي و منابع
    ü مقالات كامل تحليلي حداكثر در 2000 كلمه شامل چكيده، واژه هاي كليدي، متن كامل مقاله و منابع
    ü گزارش بيماران به صورت مقاله كامل حداكثر در 2000 كلمه شامل چكيده، واژه هاي كليدي، مقدمه، شرح بيمار و مواد و روش ها، نتايج، بحث، نتيجه گيري نهايي و منابع
    ممنون میشم راهنمایی کنید چون چند روز دیگه بیشتر وقت نداره و اگه در حد یک abstract باشه میشه یه کارایی انجام داد.

Banned

سلام دوستان. برای رشته ی مارکتینگ کسی کنفرانس خارجی سراغ نداره بفرستیم یا همکاری کنیم؟ ممنون از لطفتون لطفا در پیغام خصوصی آگاه کنید

Banned

سلام دوستان گرامی. وقتتون بخیر.
    بنده یه سوال داشتم راجع به محل فرستادن مقاله به کنفرانس
    به کنفرانسی که تا 2.3 ماه دیگه ددلاینش هست قراره اقدام کنم برای فرستادن مقاله. فقط میخواستم بدونم این دانشگاهی
    که به نظر خوب میاد و برگزار کننده ی کنفرانس هست بنده رو اکسپت میکنن؟
    Global human resource management symposium 2016
    United States of America los angeles california
    University of riverside california
    اگه برای اینجا بفرستم مقاله رو اکسپت میشم؟ نظرتون رو میخوام بدونم راجع به این برگزارکننده!
    موفق و موید باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)