صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 74 , از مجموع 74

موضوع: ارسال مقاله برای کنفرانس های داخلی و خارجی

پیش فرض پاسخ : ارسال مقاله برای کنفرانس های داخلی و خارجی

سلام دوستان
    کنفرانس های بین المللی داخلی تا چه حد معتبر هستن؟
    سال پیش یه کنفرانس بین المللی داخلی برگزار شد از سه سخنران اصلیش یکیش از آمریکا (دانشگاه کالیفرنیا) یکی هم از انگلیس و یکی هم ایرانی بود
    تو زمینه ای تخصصی که کنفرانس برگزار شد، از آمریکا و انگلیس و نروژ اسپانیا و ژاپن و... شرکت کرده بودن، مقاله رو به زبان انگلیسی نوشته بودم و استادم اصرار داشت ارائه اش به زبان انگلیسی باشه اون موقع من وضعیت زبانم خوب نبود و بنابراین خود استادم ارائش داد!! این مقاله تا چه حد می تونه واس رزومم معتبر باشه؟
    ممنون میشم از راهنمایتون دوستان

ببخشید کسی میدونه که امکانش هست که برای کنفرانس (در علوم انسانی منظورم هستش، و برای یک کنفرانس معتبر داخلی) مقاله شبیه رویو یا شبیه به opinion فرستاد، منظورم اینه که کار اکسپریمنتال نباشه؟؟ اگر بله تو قسمت method and results چی باید بنویسیم (رویو همانطور که میدونید این بخش ها رو نداره)؟؟

اگه فرستادن ابستراکت برای یه کنفرانس مجانی باشه، معنیش اینه که چاپ مقاله تو اون کنفرانس مجانیه؟ یا اینکه بعدا که میخوان مثلا پوستر رو چاپ کنن پول درخواست میکنن (من گزینه پوستر رو انتخاب کردم)؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    اگه فرستادن ابستراکت برای یه کنفرانس مجانی باشه، معنیش اینه که چاپ مقاله تو اون کنفرانس مجانیه؟ یا اینکه بعدا که میخوان مثلا پوستر رو چاپ کنن پول درخواست میکنن (من گزینه پوستر رو انتخاب کردم)؟
    فرستادن مقاله و پوستر رایگانه معمولا و بعد از داوری و نتیجه مثبت باید هزینه رو پرداخت کنید

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)