صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28

موضوع: تو رزومه بنویسم الان دانشجوی دکترا هستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

پیش فرض پاسخ : تو رزومه بنویسم الان دانشجوی دکترا هستم؟

بلاخره ما نفهميديم بنويسيم دانشجوي دكتري هستيم يا نه؟ من فكنم اگه گرفتن پذيرش در دوره دكتري دانشگاه داخلي رو تو قسمت aware بنويسيم بهتر باشه نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

Smile پاسخ : تو رزومه بنویسم الان دانشجوی دکترا هستم؟

با سلام خدمت دوستان
    من از یکی از دوستان شنیدم که می گفت تاثیر داره و خودس امسال پذیرش گرفته بود.
    حداقل این رو می رسونه که از درس دور نیستی. برای ترک اون هم هزار دلیل میشه آورد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط t_g_a نمایش پست ها
    یک فارغ التحصیل دکترا از آمریکا به من گفت که بهتره نگید که دانشجوی دکتری هستید بعد این تصور برای استاد آینده اتون پیش می آید که شما آدم متعهدی نیستید و یک استاد راهنمای دیگه رو دارید قال می ذارید پس ممکن است بعدا هم این کار رو تکرار کنید. چون استاد راهنما روی کار شما حساب می کند و این که نصفه کار رو ول کنید به نظرشون اصلا نکته مثبتی نیست.
    اصلا بحث قال گذاشتن نیست. من که خودم نوشتم و هیچ مشکلی هم نداشتم و ندارم. توی SOP توضیح خواهی داد که به دلیل کمبود امکانات و ...نتونستی بمونی. یا دلایل دیگه. اما مهم ترین بحثی که من میخوام بهتون بگم اینه که معمولا شما بعد از یک ترم و نهایتا دو ترم دکترا خوندن شرایطت جوره و میری خارج و اون موقع استادی هم به صورت رسمی نخواهی داشت که بحث قال گذاشتن مطرح بشه. کمتر کسایی هستن که امتحان جامع رو بدن و بعد برن خارج. معمولا در حین درس خوندن اول دکترا میرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    اصلا بحث قال گذاشتن نیست. من که خودم نوشتم و هیچ مشکلی هم نداشتم و ندارم. توی SOP توضیح خواهی داد که به دلیل کمبود امکانات و ...نتونستی بمونی. یا دلایل دیگه. اما مهم ترین بحثی که من میخوام بهتون بگم اینه که معمولا شما بعد از یک ترم و نهایتا دو ترم دکترا خوندن شرایطت جوره و میری خارج و اون موقع استادی هم به صورت رسمی نخواهی داشت که بحث قال گذاشتن مطرح بشه. کمتر کسایی هستن که امتحان جامع رو بدن و بعد برن خارج. معمولا در حین درس خوندن اول دکترا میرن.
    سلام آقا رضا
    من از اول مهر دانشجوي دكتري دانشگاه اميركبير ميشم كه اي كاش نميشدم. احتمالا برا apply هيچ استادي به من recom نميده. فكر كنم اگه بگم recom ميخوام در جا اعدامم كنن. احساس ميكنم حالا كه دكتري قبول شدم apply كردن يه جور خيانت به استاد هست.
    راهي برا گرفتن recom مد نظرتون هست؟
    با تشكر

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط admiralty نمایش پست ها
    سلام آقا رضا
    من از اول مهر دانشجوي دكتري دانشگاه اميركبير ميشم كه اي كاش نميشدم. احتمالا برا apply هيچ استادي به من recom نميده. فكر كنم اگه بگم recom ميخوام در جا اعدامم كنن. احساس ميكنم حالا كه دكتري قبول شدم apply كردن يه جور خيانت به استاد هست.
    راهي برا گرفتن recom مد نظرتون هست؟
    با تشكر
    راهش اینه که بگی برای فرصت مطالعاتی ریکام میخوای از الان. بگو از الان میخوام درخواست هامو شروع کنم. همچنین هر نمره ای که گرفتی سریع از استاد نامه تائید بگیر. موفق باشی

با سلام

من هم دانشجوی دکتری هستم ولی بخاطر این که تو رشته خودم قبول نشدم و تو دانشگاهی که هستم امکانات برای زمینه کاری قبلیم که نانو بوده وجود نداره تصمیم گرفتم apply کنم ولی نگران توصیه نامه گرفتن از استادام و مطرح کردن دانشجوی دکتری بودن تو رزومه ام هستم . انگیزه ام رو به کلی از دست دادم حاضرم هر کاری بکنم تا بتونم تو گرایش خودم درس بخونم .به نظرتون چیکار باید بکنم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط elara نمایش پست ها
    با سلام

من هم دانشجوی دکتری هستم ولی بخاطر این که تو رشته خودم قبول نشدم و تو دانشگاهی که هستم امکانات برای زمینه کاری قبلیم که نانو بوده وجود نداره تصمیم گرفتم apply کنم ولی نگران توصیه نامه گرفتن از استادام و مطرح کردن دانشجوی دکتری بودن تو رزومه ام هستم . انگیزه ام رو به کلی از دست دادم حاضرم هر کاری بکنم تا بتونم تو گرایش خودم درس بخونم .به نظرتون چیکار باید بکنم
    البته من نمیدونم رشته شما چی هست اما به راحتی به نانو ویزا نمیدن. روز به روز وضعیت داره بد تر میشه و کشور ایران در امور روابط خارجه با مشکلات بیشتری رو به رو میشه. که ضررش رو ماها خواهیم کرد. اینکه بگی امکانات نیست و تخصصی توضیح بدی خوبه و در نتیجه میتونی بگی من دانشجوی دکتری هستم و تو رزومت بیاری. اما اینکه از استاد همون دانشگاهی که دکتری میخونی ریکام بگیری به نظرم باید بهش فکر کنی. به این فکر کن که نشد و نرفتی!باید اون استاد با شخصیت و جا افتاده و با شعور باشه. که پیدا کردن این مدل استاد سخت هست.

به نظر من ننویسین از آنجا که شما degree را نگرفتید. اگر امریکا اقدام میکنید بعداً در فرم DS از شما میخواد لیست موسسات را ذکر کنید. این را هم در نظر بگیرید.

Junior Member

دوستان من هم دانشجوی دکتری هستم با این تفاوت که سال چهارمم و تابستون می تونم دفاع کنم به نظر شما گفتن این که یه دکتری دارم امتیاز مثبت محسوب می شه یا منفی؟
    بهتره که بگم اینجا رو رها می کنم و میام یا بهتره بگم تموم می کنم و میام؟ البته با توجه به این که من فلسفه می خونم و پایان نامم (در ایران) روی هگل خواهد بود و می خوام یه دکتری دیگه بگیرم که اون رو هم روی هگل کار کنم اما از یه منظر دیگه
    به نظرتون چی کار کنم ؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tarbiat Modares University

چه جالب ، منم دانشجوی سال دوی دکتری تربیت مدرس هستم و قصد دارم اپلای کنم ، منم واقعا نمیدوم بگم یا نگم ، یکی از دوستام میگفت برای دو سال دیگه اپلای کن که درست هم تموم شه که البته اگه بتونم تموم کنم ، البته فک هم نمیکنم زودتر از دو سال بتونم مدارک زبانم و کارام رو برای اپلای انجام بدم ، واقعا کاش اینجا دکتر قبول نشده بودیم ، همه دوستام که قبول نشدن الان دارن امریکا درس میخونن

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)