صفحه 1 از 113 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

کاربران گرامی

در این قسمت صرفا سوالاتی پرسیده شود که هیچ مبحثی به طور خاص برای آن ایجاد نشده است.

بدیهی است که سوالات مربوط به محاسبه امتیاز، پر کردن فرمها و .... باید در انجمنهای تخصصی مطرح شود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام پیشاپیش ممنون از کمک های فکری اتون
    من اول اسفند وقت سفارت دارم قبل از رفتن چند سوال داشتم
    1.رشته من سال قبل جز لیست بود و امسال حذف شده هرچند بعد از ایمیل به سفارت پاسخ دادند چون اون زمان برای تعیین وقت اقدام کرده بودید طبق آن ارزیابی صورت میگیره اما من خیلی شک دارم چون آی دی من برای 2014 است،کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستش نگرانم بعد از اقدام و واریز وجه جواب منفی بگیرم!
    2. هزینه هایی که روز سفارت رفتن باید پرداخت کنم چه میزانه من خیلی متفاوت شنیده ام اگر بابت هر کپی 32 دلار باشه که خیلی زیاد میشه. ..
    3.خواندم بیشتر از سالی سه ماه نمیشه خارج از دانمارک موند این شامل همسر من که بعد از من قراره بیاد هم میشه؟یا فقط شخص اصلی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chok نمایش پست ها
    سلام پیشاپیش ممنون از کمک های فکری اتون
    من اول اسفند وقت سفارت دارم قبل از رفتن چند سوال داشتم
    1.رشته من سال قبل جز لیست بود و امسال حذف شده هرچند بعد از ایمیل به سفارت پاسخ دادند چون اون زمان برای تعیین وقت اقدام کرده بودید طبق آن ارزیابی صورت میگیره اما من خیلی شک دارم چون آی دی من برای 2014 است،کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستش نگرانم بعد از اقدام و واریز وجه جواب منفی بگیرم!
    2. هزینه هایی که روز سفارت رفتن باید پرداخت کنم چه میزانه من خیلی متفاوت شنیده ام اگر بابت هر کپی 32 دلار باشه که خیلی زیاد میشه. ..
    3.خواندم بیشتر از سالی سه ماه نمیشه خارج از دانمارک موند این شامل همسر من که بعد از من قراره بیاد هم میشه؟یا فقط شخص اصلی؟
    جواب سوال 1 را دقیق نمیدونم ولی اگه من جای شما بودم و امتیازم بدون احتساب امتیاز رشته در پوزیتیو لیست به 100 نمیرسید ریسک نمیکردم که اقدام کنم
    2. بله درسته. ولی این هزینه ها ذهن شما رو برای یک زندگی پرخرج در دانمارک آماده میکنه! اونجا هزینه های به مراتب بیشتری پیش رو دارید
    3. دو سال اول سالی 3 ماه گویا. و سال سوم هیچ. بله شامل هر همراهی میشه که گرین کارت میگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط DKNY نمایش پست ها
    جواب سوال 1 را دقیق نمیدونم ولی اگه من جای شما بودم و امتیازم بدون احتساب امتیاز رشته در پوزیتیو لیست به 100 نمیرسید ریسک نمیکردم که اقدام کنم
    2. بله درسته. ولی این هزینه ها ذهن شما رو برای یک زندگی پرخرج در دانمارک آماده میکنه! اونجا هزینه های به مراتب بیشتری پیش رو دارید
    3. دو سال اول سالی 3 ماه گویا. و سال سوم هیچ. بله شامل هر همراهی میشه که گرین کارت میگیره
    سلام ایا شما مطمئنید نفر دوم هم بیش از 6 ماه نمیتونه بیرون از دانمارک باشه؟ پس چطور میشه که بتونه خارج دانمارک کار کنه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام ایا شما مطمئنید نفر دوم هم بیش از 6 ماه نمیتونه بیرون از دانمارک باشه؟ پس چطور میشه که بتونه خارج دانمارک کار کنه؟
    بله همسر هم نمیتونه . قوانین تمدید ویزا رو هر دو باید رعایت کنند مگر 2 استثنا که یکی مربوط به بیزینس شخصی است که همسر میتونه ولی فرد اصلی نمیتونه و یکی شرط شاغل بودن که فرد اصلی باید داشته باشه و همسر نمیتونه جای اون باشه وحتی همسر لازم نیست شاغل باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    آیا کسی میدونه که تو این چند ماه. معمولا از زمان ایمیل زدن به سفارت تا زمانی که وقت تحویل مدارک مشخص بشه چقد طول میکشه؟ و اینکه حدودا برای چه مدت بعد وقت میدن؟
    من بیشتر از ۲ ماه قبل ایمیل زدم و هنوز منتظرم. نگرانم تا موفق بشم وقت بگیرم اعتبار مدرک آیلتیسم تموم بشه.
    (آیلتسم ۸ ماه اعتبار داشت اون موقع و الان ۶ ماه داره)
    و اینکه اگه قبل از پایان اعتبارش مدارک رو تحویل بدم آیا مشکل سازه که مثلا ۲ماه یا کمتر از اعتبارش مونده یا اشکالی نداره؟
    با سپاس

Junior Member

ممنون از وقتی که گذاشتید
    یعنی به ایمیل سفارت که گفته بود طبق زمان درخواست و تعیین وقت ارزیابی میشود اعتماد نکنم؟...سابقه کاری من در بخش مالی شرکت حسابرسی است که در پوزیتیو لیست امسال هست اگر مورد قبول باشه 15 امتیاز از اینجا میگیرم و کمبود امتیاز پیدا نمیکنم اما نمی دونم آیا لحاظ میشه یا نه؟
    میدونم هزینه ها بالاست ولی برای روز سفارت حدودا چه میزان دلار باید همراه داشته باشم؟ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

باید همین روزها تعیین بشه چون من اواخر مهر اولین ایمیل را دادم و اول دی ماه برای من تعیین وقت انجام شد.

سلام دوستان
    من يک هفته است که به سفارت ايميل زدم و درخواست وقت سفارت کردم اما تا الان پاسخی نگرفتم.
    چقدر زمان می بره که وقت سفارتم معلوم شه ؟ ايا در همين پاسخ ايميل معلوم میشه ؟
    در خصوص مدارک آيا دانشنامه و ريز نمراتی که از دانشگاه میگیریم باید به تاييد جايي برسه و يا رسمی شه؟ (ریز نمرات به انگلیسی و با مهر دانشگاه + دانشنامه)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يک هفته است که به سفارت ايميل زدم و درخواست وقت سفارت کردم اما تا الان پاسخی نگرفتم.
    چقدر زمان می بره که وقت سفارتم معلوم شه ؟ ايا در همين پاسخ ايميل معلوم میشه ؟
    در خصوص مدارک آيا دانشنامه و ريز نمراتی که از دانشگاه میگیریم باید به تاييد جايي برسه و يا رسمی شه؟ (ریز نمرات به انگلیسی و با مهر دانشگاه + دانشنامه)
    در جواب ایمیل اول از شما یکسری مشخصات نظیر نمره و تاریخ انقضای مدرک زبان و اعتبار پاسپورت رو می خوان که شما پاسخ داده مجددا ایمیل دیگری میدن که اونجا تاریخ مصاحبه و مدارک لازم رو قید میکنن. گاهی زود جواب میدن ولی اخیرا با تاخیر حتی 3 ماه بعد . تاریخ مصاحبه هم متغیره ممکنه زود وقت بدن و یا 6 ماه بعد وقت بذارن.
    ترجمه رسمی دانشنامه و ریز نمرات که مهر دادگستری و مهر وزارت خارجه داشته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)