صفحه 10 از 113 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط borna58 نمایش پست ها
    درسته اما ماهها و سالهای قبل با توجه به پیگیری کنندگان ویزا بازم منطقی نیست که فروم اینقدر سوت و کوره و از ویزاهای جدید خبری نیست. به نظر من که یه دلیل دیگه ای داره.
    هیچ دلیلی نداره من که 2 هفته پیش رفتم سفارت 2 نفر دیگه هم گرین کارتی بودن اومده بودن ویزا بگیرن شما گویا 3 ماهه اقدام کردین خیلی براتون زوده خیلی عجله نکنید و به خودتون و دیگران استرس ندین برای من 9 ماه بی هیچ دلیلی طول کشید برای شما هم میاد بلاخره

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    شاید باز نقص مدرک باشه یا چیز جدیدی بخوان و سفارت خبر نداده . به نظرم دوباره دانمارک تماس بگیرید . برای شما نامه رسید مدارک اومده بود؟
    نه کلا نامه ای تا حالا نگرفتم. 2 ماه بیشتره که نقص قبلی رو رفع(احتمالا البته) کردم.شاید زنگ زدم باز دانمارک
    honesty and rationality are keys to peace

از راهنمایی های ارزنده دوستان بسیار مچکر............
    لطفا زمان تمکیل فرم FA8 و زمان ارسال(در زمان وقت سفارت لازمه؟ در EMAIL ی که برام اومده راجع آن چیزی نگفته.). دوم اینکه مقدار پول موجود در حساب و زمان ماندن در حساب پول رو راهنمایی بفرمایید......
    راستی در زمان سفارت مدارکی از من خواستن که همراه داشته باشم، ولی اشاره ای به آوردن مدرک آیلتس نکردن. لطفا اینم راهنمایی کنید.
    بسیار متشکرم...............

Junior Member

دوستان سلام .
    من ویزا از طریق گرین کارت گرفتم. میخوام ده روز به اتمام ویزام (اول اردیبهشت) برم دانمارک. دچار مشکل نمیشم اونجا؟؟ لطفا اگه میدونین مشکلات احتمالی را ذکر کنین.
    خیلی ممنون اگه پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

چند تا سوال در مورد این تاییدیه تحصیلی داشتم و کلا جواب های متناقضی توی کل فروم ها در موردش هست. لطفا دوستانی که تجربه دارند یک جواب صریح به این مساله بدهند.
    1- آیا وجود این نامه ضروری (اجباری) است؟
    2- دوستانی که این نامه رو ارائه نکردن با مشکلی مواجه شدند؟
    3- دانشگاه های مقطع کارشناسی (شهید رجائی) و کارشناسی ارشد (تربیت مدرس) من هردو از دادن این نامه اجتناب کردن و گفتن که مطابق قانون وزارت علوم (عدم صدور هرگونه مدرک تاییده تحصیلی به زبان انگلیسی مگر در موارد مکاتبه مستقیم موسسات آموزش عالی خارج از کشور) این کار غیرقانونی است، دوستانی که موفق شدن به چه عنوان و چطور این نامه رو گرفتن؟
    با تشکر از توجه و وقت شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    هیچ دلیلی نداره من که 2 هفته پیش رفتم سفارت 2 نفر دیگه هم گرین کارتی بودن اومده بودن ویزا بگیرن شما گویا 3 ماهه اقدام کردین خیلی براتون زوده خیلی عجله نکنید و به خودتون و دیگران استرس ندین برای من 9 ماه بی هیچ دلیلی طول کشید برای شما هم میاد بلاخره
    نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    از راهنمایی های ارزنده دوستان بسیار مچکر............
    لطفا زمان تمکیل فرم FA8 و زمان ارسال(در زمان وقت سفارت لازمه؟ در EMAIL ی که برام اومده راجع آن چیزی نگفته.). دوم اینکه مقدار پول موجود در حساب و زمان ماندن در حساب پول رو راهنمایی بفرمایید......
    راستی در زمان سفارت مدارکی از من خواستن که همراه داشته باشم، ولی اشاره ای به آوردن مدرک آیلتس نکردن. لطفا اینم راهنمایی کنید.
    بسیار متشکرم...............
    سلام
    1-میتونید fa8 رو همزمان با خودتون انجام بدید یا بعد از confim شدنتان. جدیدا به خیلیا خانوادگی وقت میدن از جمله خود من ولی من میخوام زودتر برم و چند ماهی باشم تا کار پیدا کنم برای همین بعد از ویزای خودم برای خانواده اقدام میکنم
    2-پول مورد نیاز در حساب برای سه نفر 5367x2+1342)x12=144912 krone * 458 ≈ 66,400,000 tomans) و اگه فرزند ندارید 1342x12 رو ازش کم کنید که میشه 60،000،000 تومان
    3-اونا اصراری به آوردن مدرک آیلتس ندارن شما نبرید امتیازش رو هم نمیگیرید به همین راحتی :-)

سلام دوستان عزیز

من 35 سالم هست و لیسانس مهندسی صنایع دارم با 9 سال سابقه کار و آیلتس 6.5 .امسال میخام فوق مدیریت اجرایی در دانشگاه آزاد امتحان بدم . میخاستم بدونم با فوق این رشته میتونم برای دانمارک اقدام کنم ؟ کلا" چه فوق لیسانس هایی مورد پذیرش هست ؟ قضیه پوزیتیو لیست چیه ؟

من فقط امروز رو برای ثبت نام دارم . لطفا" کمک کنید که این رشته بدرد گرین کارت دانمارک میخوره یا نه ؟

مرسی

Junior Member

سلام
    ١) ايا ميشه همه مدارك اماده باشه اما ايلتس مدرك بذاريم كه تو صف امتحانش هستيم با توجه به اينكه همسر من ايلتس ٦٠٥ و تافل ٩٠ داره اما منقضي شده (براي سرعت بيشتر شروع بروسه)
    ٢) كل پروسه چقدر زمان مي برد ؟
    ٣) لينك هزينه همراه ميشه بزاريد؟
    ٤) با توجه به تجربه شما ايا نياز به وكيل هست ؟
    ٥) از بازار كار كشاورزي اطلاع داريد؟
    6) کلا چند سال باید انجا بمونیم تا بتونیم پاس بگیریم
    با تشکر

Junior Member

سلام
    سفارت به من گفته که چون میخوای با همسرت همزمان اقدام کنی همون روز تحویل مدارک هر دو با هم تحویل بدین و چیزی رو آنلاین پر نکنید. برای کسی پیش اومده؟ یا باید حتما برای همسر آنلاین پر بشه؟

Junior Member

سلام
    من ۱۳ ژانویه وقت سفارتم بود ؛ ۱۵ ژانویه نامه از اداره مهاجرت برام فرستاده شده ( البته ۲ هفته طول کشید که به دستم برسه ) که مدارک شما رو دریافت کردیم و مدرک تحضیلی تون برا تایید فرستاده شده ؛ من از اینکه نقص مدرک بخورم خیلی میترسم ؛ آیا اینکه این نامه اومده دلیل میشه که من نقص مدرک نخورم یا ربطی به هم ندارن ؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)