صفحه 2 از 113 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام
    با ويزاي 6 ماهه كه سفارت دانمارك ميده ميشه به بقيه كشور هاي اروپا هم سفر كرد؟ با فرض اين كه ورود از خود دانمارك باشه.
    مرسي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

سلام

بله صد درصد. به کشورهای عضو شینگن معمولاً سفر مجازه،
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من يک هفته است که به سفارت ايميل زدم و درخواست وقت سفارت کردم اما تا الان پاسخی نگرفتم.
    چقدر زمان می بره که وقت سفارتم معلوم شه ؟ ايا در همين پاسخ ايميل معلوم میشه ؟
    در خصوص مدارک آيا دانشنامه و ريز نمراتی که از دانشگاه میگیریم باید به تاييد جايي برسه و يا رسمی شه؟ (ریز نمرات به انگلیسی و با مهر دانشگاه + دانشنامه)
    حدود دو سه ماه زمان میبره بوسیله ایمیل خبر میدن.بله نیاز به ترجمه رسمی و مهر وزارت خارجه است بعلاوه کپی رنگی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط chok نمایش پست ها
    سلام پیشاپیش ممنون از کمک های فکری اتون
    من اول اسفند وقت سفارت دارم قبل از رفتن چند سوال داشتم
    1.رشته من سال قبل جز لیست بود و امسال حذف شده هرچند بعد از ایمیل به سفارت پاسخ دادند چون اون زمان برای تعیین وقت اقدام کرده بودید طبق آن ارزیابی صورت میگیره اما من خیلی شک دارم چون آی دی من برای 2014 است،کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستش نگرانم بعد از اقدام و واریز وجه جواب منفی بگیرم!
    2. هزینه هایی که روز سفارت رفتن باید پرداخت کنم چه میزانه من خیلی متفاوت شنیده ام اگر بابت هر کپی 32 دلار باشه که خیلی زیاد میشه. ..
    3.خواندم بیشتر از سالی سه ماه نمیشه خارج از دانمارک موند این شامل همسر من که بعد از من قراره بیاد هم میشه؟یا فقط شخص اصلی؟
    من هم به سفارت زنگ زدم و اونا گفتند که درسته رشتتون از پوزیتیو لیست حذف شده اما به نظر من (نظر اون خانم در سفارت) شما بیایین و اقدام کنید، چون به نظر اونا هنوز هم اداره مهجرتشون قوانین قبلی رو در نظر میگیره... در هر صورت این نظر سفارت بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    من هم به سفارت زنگ زدم و اونا گفتند که درسته رشتتون از پوزیتیو لیست حذف شده اما به نظر من (نظر اون خانم در سفارت) شما بیایین و اقدام کنید، چون به نظر اونا هنوز هم اداره مهجرتشون قوانین قبلی رو در نظر میگیره... در هر صورت این نظر سفارت بود.
    چرا مستقیم به اداره مهاجرت دانمارک زنگ نمی زنین جوابی که اونه میدن بیشتر از سفارت قابل استناده .

سلام دوستان ویزای منم بعد 5 ماه و نیم امروز اومد
    فوق عمران
    آیلتس 6.5
    سن 39
    بدون احتساب + لیست 100 امتیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام دوستان ویزای منم بعد 5 ماه و نیم امروز اومد
    فوق عمران
    آیلتس 6.5
    سن 39
    بدون احتساب + لیست 100 امتیاز
    ببخشید 105 امتیاز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    چرا مستقیم به اداره مهاجرت دانمارک زنگ نمی زنین جوابی که اونه میدن بیشتر از سفارت قابل استناده .
    میشه شمارشو بگید؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SaMa54 نمایش پست ها
    میشه شمارشو بگید؟ ممنون
    004533963628

http://www.nyidanmark.dk/en-us/conta...ne-numbers.htm

سلام من امروز مداركم را براي درخواست گرين كارت تحويل سفارت دادم و رسيدهاي پول را دريافت كردم كسي ميتونه منو راهنمايي كنه مراحل بعد از تحويل چيه؟از كجا بايد پيگيري كنيم بقيه مراحل چيه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)