صفحه 3 از 113 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان.
    زمان تحويل مدارك به سفارت يك سري كپي رنگي از صفحات پاسپورت كافيه يا دو سري ببرم؟ يكبار در فرم GR1 خواسته و يكبار در ايميل سفارت بصورت فارسي درخواست كرده. و يك موضوع ديگه اينكه رنگي يا سياه و سفيد بودن فرم GR1 تكميل شده مهم نيست؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidvash_mo نمایش پست ها
    سلام من امروز مداركم را براي درخواست گرين كارت تحويل سفارت دادم و رسيدهاي پول را دريافت كردم كسي ميتونه منو راهنمايي كنه مراحل بعد از تحويل چيه؟از كجا بايد پيگيري كنيم بقيه مراحل چيه؟
    سلام
    کار خاصی نباید بکنید صبر کنید تا جواب بدن .تو این فاصله هم با شماره ای که دوستمون در پست بالا گذاشتند تماس بگیرید و پروندتون رو پیگیری کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    زمان تحويل مدارك به سفارت يك سري كپي رنگي از صفحات پاسپورت كافيه يا دو سري ببرم؟ يكبار در فرم GR1 خواسته و يكبار در ايميل سفارت بصورت فارسي درخواست كرده. و يك موضوع ديگه اينكه رنگي يا سياه و سفيد بودن فرم GR1 تكميل شده مهم نيست؟
    ممنون
    كپي رنگي يك سري كافيه فرم را هم من رنگي بردم

نقل قول نوشته اصلی توسط david_002004 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون
    سلام
    من دیروز مدارکم رو تحویل دادم. یک کپی رنگی از پاسپورت کافیه. درضمن توی اون ایمیل CV هم خواسته بود که من تهیه کرده بودم ولی خانم مغروری ازم نگرفت و گفت نمی خواد!
    در ضمن من هم کپی رنگی شناسنامه و هم ترجمه شناسنامه برده بودم که فقط کپی رنگی شناسنامه را گرفتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    کار خاصی نباید بکنید صبر کنید تا جواب بدن .تو این فاصله هم با شماره ای که دوستمون در پست بالا گذاشتند تماس بگیرید و پروندتون رو پیگیری کنید
    موفق باشید
    از پاسخ شما بسيار ممنونم .از طريق case order IDبايد پيگيري كنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    ببخشید 105 امتیاز
    شما امتیاز پوزیتیو از رشته رو نگرفتید ولی امتیاز پوزیتیو از سابقه کار رو گرفتید، درسته؟

سلام. من یک سوال داشتم:

کسانی که از طریق Green card به دانمارک میروند در صورتیکه آنجا بچه دار بشن، اون بچه تابعیت دانمارکی می گیره؟ یعنی برای بچه میشه شناسنامه و پاسپورت دانمارکی گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    شما امتیاز پوزیتیو از رشته رو نگرفتید ولی امتیاز پوزیتیو از سابقه کار رو گرفتید، درسته؟
    سلام
    نمیدونم که امتیاز پازتیو را دادند یا نه ولی من طبق توضیحاتی که دوست خوبمون آقا بهزاد دادند امتیاز پازتیو رو در نظر نگرفتم ولی قطعا امتیاز پازتیو سابقه کار رو گرفتم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Shidvash_mo نمایش پست ها
    از پاسخ شما بسيار ممنونم .از طريق case order IDبايد پيگيري كنم؟
    سلام
    بله شما کیس اوردر رو که بگید یه کیس نامبر بهتون میدن که با اون میتونین پیگیر باشین

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad2001 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال داشتم:

کسانی که از طریق Green card به دانمارک میروند در صورتیکه آنجا بچه دار بشن، اون بچه تابعیت دانمارکی می گیره؟ یعنی برای بچه میشه شناسنامه و پاسپورت دانمارکی گرفت؟
    نه ! به بچه هم همون نوع ویزای پدر یا مادر را میدهند مثل این خواهد بود که بچه متولد ایران باشد و شما به عنوان خانواده او را برده باشید. هر وقت شما اقامت دایم گرفتید بچه هم میگیره مثل امریکا و کانادا نیستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)