صفحه 4 از 113 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    ببخشید 105 امتیاز
    سلام ببخشید لیسانستون چی بود؟
    فوق لیسانس رو کی گرفتین یعنی با سابقه کار 5 سال اخیر تداخل داشت یا نه؟
    ویزا 5 ماه و نیم از appointment طول کشید؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام ببخشید لیسانستون چی بود؟
    فوق لیسانس رو کی گرفتین یعنی با سابقه کار 5 سال اخیر تداخل داشت یا نه؟
    ویزا 5 ماه و نیم از appointment طول کشید؟
    ممنون
    سلام
    لیسانس و فوق لیسانس عمران
    فوق لیسانس رو سال 80 گرفتم .خیر تداخل نداشت سابقه کار 8 سال اخیر رو دادم
    23 مرداد مدارک دادم 5 ماه بعد ویزا اومد

موفق باشید

سلام. من مدرکم (MPhil) در مهندسی عمران رو از انگلستان گرفتم. کسی از دوستان می دونه این بحث تایید دانشگاه برای من چی میشه؟؟ ظاهرا لازمه برای گرین کارت دانشگاه با یک نامه مدرک خودش رو تایید کنه!!
    من چند وقتی هست برگشتم به ایران ودسترسی به دانشگاهم ندارم.در ضمن نمیدونم بهشون چی بگم چون اونا معمولا همچین نامه ای نمیدن.

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم . با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad_2014 نمایش پست ها
    سلام. من مدرکم (MPhil) در مهندسی عمران رو از انگلستان گرفتم. کسی از دوستان می دونه این بحث تایید دانشگاه برای من چی میشه؟؟ ظاهرا لازمه برای گرین کارت دانشگاه با یک نامه مدرک خودش رو تایید کنه!!
    من چند وقتی هست برگشتم به ایران ودسترسی به دانشگاهم ندارم.در ضمن نمیدونم بهشون چی بگم چون اونا معمولا همچین نامه ای نمیدن.

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم . با تشکر فراوان
    سلام ظاهرا اگه شما همین رو در فرم جی ار وان بنویسید که تهیه این مدرک ممکن نیست قبول میکنن و کلا زیاد رو این مورد سخت گیر نیستن . از من سفارت این نامه رو اصلا نخواست و گفت لازم نیستش. از بعضی ها البته گرفتن

Junior Member arsana61 آواتار ها

سلام ، دوست استاتوس پیمنت من عوض شده ، پس ظاهرا ظرف یک هفته تا ده روز آینده ویزای من میاد ، مشکل جدید اینکهتاریخ انقضای پاسپورت من دقیقا یک سال دیگه هست ، برای پاس جدید هم اجازه همسر لازمه ، حالا اگه من نخوام پاسم رو عوض کنم ، بهم ویزای شش ماهه میدن ؟ اصلا ممیدنیا ممکنه بگن بخاطر پاست نمیدیم برو عوض کن بیار !

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana61 نمایش پست ها
    سلام ، دوست استاتوس پیمنت من عوض شده ، پس ظاهرا ظرف یک هفته تا ده روز آینده ویزای من میاد ، مشکل جدید اینکهتاریخ انقضای پاسپورت من دقیقا یک سال دیگه هست ، برای پاس جدید هم اجازه همسر لازمه ، حالا اگه من نخوام پاسم رو عوض کنم ، بهم ویزای شش ماهه میدن ؟ اصلا ممیدنیا ممکنه بگن بخاطر پاست نمیدیم برو عوض کن بیار !
    6 ماهه رو میدن پاس عوض کردن الان دردسر داره باز کارتون میوفته عقب ولش کنید اره برای همه وقتی استاتوس عوض میشه تا 2 هفته بعدش سفارت زنگ میزنه شما هم به دانمارک زنگ بزنی میگه جوابتو فرستادیم. دیگه خیالت راحت برو دنبال بلیط.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس و فوق لیسانس عمران
    فوق لیسانس رو سال 80 گرفتم .خیر تداخل نداشت سابقه کار 8 سال اخیر رو دادم
    23 مرداد مدارک دادم 5 ماه بعد ویزا اومد

موفق باشید
    سلام پس حتما سابقه کار مرتبط نداشتین درسته؟
    education 60 + positive 10 + age 10 + experience 5 + language 20=105

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام پس حتما سابقه کار مرتبط نداشتین درسته؟
    education 60 + positive 10 + age 10 + experience 5 + language 20=105
    دوستمون امتیاز پوزیتیو لیستو نگرفتن ولی از سابقه کار 15 اوردن

Junior Member

سلام ببخشید من تازه میخوام این پروسه رو شروع کنم ولی نمیدونم باید وکیل بگیرم یا خودم اقدام کنم...از همه مهمتر نگران بعد از ورود به اونجا و مشگل کار هستم که کار گیر نیاد....نگرانی اصلی من عدم یافتن کارهست

مهندس عمران-فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid-89 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من تازه میخوام این پروسه رو شروع کنم ولی نمیدونم باید وکیل بگیرم یا خودم اقدام کنم...از همه مهمتر نگران بعد از ورود به اونجا و مشگل کار هستم که کار گیر نیاد....نگرانی اصلی من عدم یافتن کارهست

مهندس عمران-فوق لیسانس
    وکیل نیاز نیست هزینه اضافی نکنید با خواندن فروم همه چیز دستتون میاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)