صفحه 6 از 113 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام دوست عزيز. شما مطمئني كه ملاك ارزيابي و نمره دادن زمانيه كه براي تعيين وقت اقدام مي كني ؟؟؟؟ من هم با سفارت تماس گرفتم ولي گفتن روز مصاحبه ملاكه و اگه اون موقع پوزيتيو بودين امتيازشو مي گيرين. براي همين ديگه نمي خواستم پول واريز كنم. خواهش مي كنم اگه ايميل پاسخ سفارت رو بتونين اينجا آپلود كنين. يعني الان اگه من كه شهريور براي تعيين وقت ايميل زدم و رشتم توي پوزيتيو بود امتيازشو مي گيرم؟؟؟؟ خواهش مي كنم دوستاني كه مي تونن راهنمايي كنن .

نقل قول نوشته اصلی توسط chok نمایش پست ها
    سلام پیشاپیش ممنون از کمک های فکری اتون
    من اول اسفند وقت سفارت دارم قبل از رفتن چند سوال داشتم
    1.رشته من سال قبل جز لیست بود و امسال حذف شده هرچند بعد از ایمیل به سفارت پاسخ دادند چون اون زمان برای تعیین وقت اقدام کرده بودید طبق آن ارزیابی صورت میگیره اما من خیلی شک دارم چون آی دی من برای 2014 است،کسی میتونه راهنمایی کنه؟ راستش نگرانم بعد از اقدام و واریز وجه جواب منفی بگیرم!
    2. هزینه هایی که روز سفارت رفتن باید پرداخت کنم چه میزانه من خیلی متفاوت شنیده ام اگر بابت هر کپی 32 دلار باشه که خیلی زیاد میشه. ..
    3.خواندم بیشتر از سالی سه ماه نمیشه خارج از دانمارک موند این شامل همسر من که بعد از من قراره بیاد هم میشه؟یا فقط شخص اصلی؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

نقل قول نوشته اصلی توسط mvr نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز. شما مطمئني كه ملاك ارزيابي و نمره دادن زمانيه كه براي تعيين وقت اقدام مي كني ؟؟؟؟ من هم با سفارت تماس گرفتم ولي گفتن روز مصاحبه ملاكه و اگه اون موقع پوزيتيو بودين امتيازشو مي گيرين. براي همين ديگه نمي خواستم پول واريز كنم. خواهش مي كنم اگه ايميل پاسخ سفارت رو بتونين اينجا آپلود كنين. يعني الان اگه من كه شهريور براي تعيين وقت ايميل زدم و رشتم توي پوزيتيو بود امتيازشو مي گيرم؟؟؟؟ خواهش مي كنم دوستاني كه مي تونن راهنمايي كنن .
    ملاک روز مصاحبه است نه ایمیل. قانون عطف به ماسبق هم نمیشود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    bulding eng. با civil eng. فرق میکنه و شرح وظایف متفاوتی دارن
    آیا شما می دانید فرق Building Engineer با Civil Engineer چیست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم که امتیاز پازتیو را دادند یا نه ولی من طبق توضیحاتی که دوست خوبمون آقا بهزاد دادند امتیاز پازتیو رو در نظر نگرفتم ولی قطعا امتیاز پازتیو سابقه کار رو گرفتم .
    سلام
    تبریک بابت ویزا
    لطفا توضیح دهید آیا جمع امتیاز کسب شده( 105 ) را که در پست قبلیتان اعلام نموده اید، سفارت به شما اعلام کرده یا خودتان حدس می زنید که این مقدار امتیاز را گرفته اید؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط a20 نمایش پست ها
    آیا شما می دانید فرق Building Engineer با Civil Engineer چیست؟
    اگر سرچ کنید تو اینترنت پیدا می کنید، به صور خلاصه میشه گفت هر کاری در ارتباط با ساختمان غیر از محاسبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط a20 نمایش پست ها
    سلام
    تبریک بابت ویزا
    لطفا توضیح دهید آیا جمع امتیاز کسب شده( 105 ) را که در پست قبلیتان اعلام نموده اید، سفارت به شما اعلام کرده یا خودتان حدس می زنید که این مقدار امتیاز را گرفته اید؟
    سلام
    در این باره از سفارت چیزی نگرفتم. ولی می دونستم که اگر امتیاز پازیتیو سابقه کار رو بگیرم 105 میشم و اگر این امتیاز رو بهم نمی داند 95 می شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام پس حتما سابقه کار مرتبط نداشتین درسته؟
    education 60 + positive 10 + age 10 + experience 5 + language 20=105
    سابقه کار مرتبط داشتم. رشته فوقم تو پازیتیو نبود:
    education 60 + positive 0 + age 10 + experience 15 + language 20 = 105

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    اگر يك ماه و نيم تا دو ماه بعد از تحويل مدارك نفر اصلي براي همسر اپلاي كنيم فاصله مناسبيه به نظرتون يا اينكه زياد؟ مخصوصا دوستاني كه ويزاشون اومده احتمالا تجربه دارن در اين مورد.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi6881 نمایش پست ها
    سابقه کار مرتبط داشتم. رشته فوقم تو پازیتیو نبود:
    education 60 + positive 0 + age 10 + experience 15 + language 20 = 105
    سلام ببخشید آیا عدد 105 را سفارت به شما اعلام کرده یا حدس میزنید. شاید 115 شده باشید؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bjalili نمایش پست ها
    سلام ببخشید آیا عدد 105 را سفارت به شما اعلام کرده یا حدس میزنید. شاید 115 شده باشید؟
    یکی از بچه های عمران که ریجکت شده بود نامه ش رو برای من فرستاد که رشته ش رو پوزیتیو حساب نکرده بودن. اما خوب سابقه کار می تونه پوزیتیو باشه. اگر خواست خودش تو فروم می تونه بذاره متن نامه ش رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)