صفحه 7 از 103 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان FA28 کی باید اقدام کنم؟
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (مسائلی که دارای مبحث تخصصی نیست) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط manouchehr1975 نمایش پست ها
    دوستان FA28 کی باید اقدام کنم؟
    مرسی
    دوست عزیز .برای درخواست ویزا برای هسر و فرزندان متقاضی اصلی باید این فرم را (به صورت online )پر کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_khan نمایش پست ها
    دوست عزیز .برای درخواست ویزا برای هسر و فرزندان متقاضی اصلی باید این فرم را (به صورت online )پر کرد.
    مرسی. قبل از وقت سفارت باید این کارو انجام بدم؟.....................

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    در پاسخ به ایمیل درخواست وقت، سفارت به من 4 تیر 93 وقت داد!!!! چرا اینقدر دیر؟!!! انتظارش را نداشتم
    به منم 5 تیر 93 وقت دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ so late

سلام
    دوستمون bjalili گفتند اصل دانشنامه مورد نیازه.ولی دانشگاه به من گفته اگر شهریور دفاع پایان نامه داشته باشی و اگه زرنگ باشی 1 ماهه مدرک موقت رو میگری و با توجه به اینکه شما دانشجوی شهریه ای هستین و مشکل سربازی ندارین همون مدرک ارزش ترجمه داره.آیا با این توصیفات باز هم اصل مدرک کارشناسی ارشد مورد نیازه.
    ممنون از راهنماییتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    M.S. Civil Engineering-Structure / B.S. Civil Engineering-Water

نقل قول نوشته اصلی توسط pourhashemi نمایش پست ها
    سلام
    دوستمون bjalili گفتند اصل دانشنامه مورد نیازه.ولی دانشگاه به من گفته اگر شهریور دفاع پایان نامه داشته باشی و اگه زرنگ باشی 1 ماهه مدرک موقت رو میگری و با توجه به اینکه شما دانشجوی شهریه ای هستین و مشکل سربازی ندارین همون مدرک ارزش ترجمه داره.آیا با این توصیفات باز هم اصل مدرک کارشناسی ارشد مورد نیازه.
    ممنون از راهنماییتون.
    تا اونجاییکه نظرات رو خوندم فقط دانشنامه میخوان
    من علم و فرهنگ درس خوندم میگفتن 1 سال بعد از دفاع دانشنامه ات حاضره ولی من پیگیری کردم 1.5 ماهه گرفتمش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

با سلام
    حتماً بايد اصل دانشنامه باشد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق مکانیک از علم و صنعت

بچه من متوجه شدم که اگر با بچه بری دانمارک فقط می تونی سه ماه خارج از دانمارک باشی به خاطر مسایل تربیتی کودک یعنی دیگه شش ماه نیست.
    حالا من یک سوال دارم: اینکه این آدرس سفید گرفتن و دادنش به کمون در حالیکه خودت دانمارک نیستی چقدر شدنیه؟
    می دونم که بفهمند از کشور اخراج می شی ولی در کل برای اون هایی که برای شروع می خوان کارتهاشون رو بگیرن و برگردند خیلی بده

نقل قول نوشته اصلی توسط mashhadi18 نمایش پست ها
    بچه من متوجه شدم که اگر با بچه بری دانمارک فقط می تونی سه ماه خارج از دانمارک باشی به خاطر مسایل تربیتی کودک یعنی دیگه شش ماه نیست.
    حالا من یک سوال دارم: اینکه این آدرس سفید گرفتن و دادنش به کمون در حالیکه خودت دانمارک نیستی چقدر شدنیه؟
    می دونم که بفهمند از کشور اخراج می شی ولی در کل برای اون هایی که برای شروع می خوان کارتهاشون رو بگیرن و برگردند خیلی بده
    راه حل قانونی

Dispensation before your residence permit has lapsed

If you apply for dispensation, you request that the Danish Agency for Labour Market and Recruitment will allow you to keep your residence permit despite having given up your residence, or permit you to stay outside Denmark for longer than the six- or 12-month limit.

In addition, it must be your intention to remain outside Denmark temporarily, and you must have a specific purpose for leaving Denmark, such as:

• work
    • education
    • foreign posting for a Danish authority, institution, organisation or company
    • foreign posting for an international institution, organisation or company headquartered in Denmark
    • caring for close relatives who are seriously ill
    • taking maternity leave (as a general rule, the dispensation can be granted from two months before the due date and up to one year after the birth)
    • wish for repatriation

Junior Member

در حال پر کردن فرم برای برادرم بودم متوجه یک مشکل شدم. تداخل میان لسانس و فوقش وجود دارد. یعنی شروع فوقش در پیام نور میشه فوریه 2008، ولی دفاع لیسانسش در کامپیوتر میشه سپتامبر 2008. یعنی همون بحث دانشپذیری که طرف می‌تونه یک ترم را تو خونه بخونه و بد اگه قبول شد اون ترم در سوابقش میاد. حالا نمیدونم این مورد را چطور توضیح بدهم، چون با سوابقی که از اینها سراغ دارم به این تداخل احتمالأ گیر بدهند. به نظر شما چه توضیحی بدهم که برای ارزیابی مدرک تحصیلیشون مشکلی تلقی نشه؟
    ودم به نظرم اومد که بنویسم به خاطر مسئه خدمت و فاصله نیفتادن میان لیسانس و فوق لیسانس پروژه را طول داده و کشیده به بعد از قبولی فوقش. کسی نظری داره؟ واقعأ ممنون می‌شوم. وقت زیادی نیست و پس فردا نوبتشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)