صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,127 , از مجموع 1127

موضوع: گرین کارت دانمارک (سایر سوالات ) (آرشیو تا پایان 2014)

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (سایر سوالات فاقد مبحث تخصصی) (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    سلام برای من نیومد برای خیلی ها نمیاد .
    شما ویزا گرفتین یا منتظر هستین؟ کی اقدام کردین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرین کارت دانمارک (سایر سوالات فاقد مبحث تخصصی) (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان. آیا مدت شش ماهی که فرصت داریم وارد دانمارک بشیم جزء همون اقامت سه ساله محسوب میشه یا دوره سه ساله از زمان ثبت آدرس و گرفتن مدارک اقامت شروع میشه؟ یعنی اگه مثلا اگه پنج ماه رو کامل تو ایران باشیم و بعد وارد دانمارک بشیم اونوقت اقامت ما دوسال و 7 ماه میشه؟
    و یه سئوال دیگه اینکه اگه این مدت جزء اقامت ما هستش پس اگه شش ماه رو خارج از دانمارک باشیم دیگه مهلت شش ماهی که میتونیم در طول سه سال از دانمارک خارج بشیم رو از دست دادیم؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط neda237 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا مدت شش ماهی که فرصت داریم وارد دانمارک بشیم جزء همون اقامت سه ساله محسوب میشه یا دوره سه ساله از زمان ثبت آدرس و گرفتن مدارک اقامت شروع میشه؟ یعنی اگه مثلا اگه پنج ماه رو کامل تو ایران باشیم و بعد وارد دانمارک بشیم اونوقت اقامت ما دوسال و 7 ماه میشه؟
    و یه سئوال دیگه اینکه اگه این مدت جزء اقامت ما هستش پس اگه شش ماه رو خارج از دانمارک باشیم دیگه مهلت شش ماهی که میتونیم در طول سه سال از دانمارک خارج بشیم رو از دست دادیم؟ ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.
    سوال اول - بله جزء 3 سالتون محسوب میشه یعنی ملاک روزی هست که تصمیم گیری در مورد ویزا انجام شده . سوال دوم- اون مدت رو از دست نمیدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    شما ویزا گرفتین یا منتظر هستین؟ کی اقدام کردین؟
    سلام من آبان وقت سفارتم بود آذر ویزا اومد. و در ضمن اون نامه هم دیروز دستم رسید. ولی برای خیلی ها اصلا نیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط atra3 نمایش پست ها
    سلام من آبان وقت سفارتم بود آذر ویزا اومد. و در ضمن اون نامه هم دیروز دستم رسید. ولی برای خیلی ها اصلا نیومد.
    ممنون از پاسختون . من هم 28 اکتبر وقت داشتم و فعلا همین نامه رو دریافت کدم و هیچ خبر دیگه ای هم نشده. البته خیلی عجله ای هم ندارم که خبری بشه تا قبل از سال . تا خدا چی بخواد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    از دوستان کسی در مورد گرفتن پاسپورت دانمارک اطلاعی داره!
    با توجه به این که قوانین دانمارک اجازه داشتن دو تابعیت هم زمان رو نمیده!
    به عنوان مثال یکی از دوستانی که در ژاپن ازدواج و زندگی می کنه و اقامت دائم گرفته، کماکان نتونسته پاس ژاپنی بگیره! میگه دولت میگه باید تابعیت ایرانت رو کنسل کنی بعد بهت تابعیت ژاپن میدم! (چون طبق قوانین این کشور داشتن دو تابعیت مجاز نیست، و در اجراش هم خیلی سرسخت هستند!)
    اما دوستی که در سوئد هستند دقیقا با شرایط فوق و به راحتی پاسشون رو گرفتند، بدون کنسل کردن پاس کشور خودشون!
    کانادا و آمریکا هم با این قضیه مشکل ندارند و حتی انگلیس.
    با توجه به مثالهای فوق، گرفتن پاسپورت دانمارک در آینده مشکل ساز نخواهد بود؟؟؟
    تصور کنید چیزی حدود 7...8 سال وقت بزارید و در گرفتن پاسپورت دانمارک که فکر می کنم یکی از مهمترین موضوعات مهاجرت به اونجا باشه به این مشکل بر بخوریم!!!
    دوستان اگر لطف کنن این قضیه رو روشن کنن ممنون میشم

Junior Member

در ضمن، من وقتی با دوستی که مقیم سوئد هستند صحبت میکردم می گفت "اقامت دائم" با "مقیم (سیتیزن)" فرق داره!
    مثلا اگر ایشون در سال 2010 سیتیزن شده باشند(پاسپورت سوئد رو گرفته باشند)
    قبل از این تاریخ ایشون جزو اتحادیه اروپا حساب نمی شدن و نمی تونستن در کشور دیگری در اروپا کار کنند! اما بعد از مقیم(سیتیزن) شدن می تونستند.
    گذشته از اینها می گفت همه در تلاشند تا سیتیزنیشون رو بگیرن، چون بدون سیتیزنی شما یک خارجی حساب میشی و این در پیدا کردن کار خیلی تاثیر داره، در واقع برای کارفرما سیتیزنی یک فاکتور مهم هستش!
    یکی از دوستان هم که در کانادا هستند می گفتن من تا قبل گرفتن سیتیزنی کار پیدا کردم،اما نه کار درست و حسابی! این قدر که درامد داشته باشم و رزومه ای باشه برام، اما به محض اینکه سیتیزنیم رو گرفتم تعداد مصاحبه های کاریم به طرز فجیعی افزایش پیدا کرد تا جائی که الان ایشون مسئول IT در یک اداره نسبتا مهم در تورنتو هستند!
    می خوام بگم سیتیزن شدن مهمترین پروسه مهاجرت برای همه مهاجران است و با شرایطی که در پست قبل مطرح کردم، اگر درست باشد جای بسی تامل و تفکر و حتی تجدید نظر هستش!
    از این رو خواهش دارم دوستانی که در این مورد اطلاعات دارند یا می تونند به دست بیارند، بقیه دوستان رو هم مطلع کنند تا با چشمانی بازتر تصمیم گیری کنیم.
    من که در هیچ سایتی چیزی پیدا نکردم و متاسفانه در سایت رسمی اداره مهاجرت هم هیچ صحبتی از این ماجرا ندیدم ولی مطمئنم این موضوع، بسیار کارشناسانه هست!!!
    به هر حال موضوع آینده کسانیست که از این روش مهاجرتی استفاده می کنند.
    خواهش می کنم پاسخ بدید
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)