صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان عزیز، امیدوارم همگی شاد و خرم باشین . چند تا سوال داشتم در مورد ویزای GR1 اینجا مطرح میکنم اگر کسی بتونه کمکم کنه بسیار ممنون میشم.
    می خواستم بپرسم که :
    1) نمره ایلتس که جهت گرفتن بخشی از امتیاز ویزای GR1 لازمه، نمره ی overal منظور هستش یا each skill .
    2) چه مدت بعد از وقت سفارت، نتیجه ارزیابی اعلام میشه که آیا ویزا رو ارایه میدهند یا نه؟
    3) در وقت تعیین شده جهت حضور در سفارت، دقیقا در سفارت چه می گذرد منظورم اینه که منظور از این appointment غیر از ارایه مدارک چه هستش آیا مصاحبه ای هم انجام می شود یا خیر؟
    4) مبلغی که باید در سفارت پرداخت شود دقیقا چقدر می باشد؟
    باز هم از همه دوستان خوبم تشکر می کنم و خواهشی که از دوستان دارم اینه که منو راهنمایی کنین ، ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران - تهران مرکز

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به دریافت ویزای دانمارک

سلام
    سوالاتونو به ترتیب جواب می دم.
    1) نمره اورال رو می خوان
    2) 6 تا 12 ماهه بعد البته خودشون اینطوری می گن ولی واسه من 5 ماهه اومد
    3) فقط ارایه مدارکه و با شما به زبان فارسی صحبت می کنن
    4) یک مبلغ ثابت بررسی مدارک که بهتون گفته شده ولی یک مبلغ متغییر بهش اضافه می شه که واسه برابر اصل کردن مدارکتونه(هر مدرک 30 دلار) در مجموع تقریبا بین 1600 تا 2000 میشه.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

در این مبحث سوالات مربوط به مباحث زیر مطرح شود

- گرفتن وقت سفارت
    - بیمه مورد قبول سفارت و نحوه تهیه آن
    - هزینه های سفارت
    - بیومتریک برای فرد اصلی و همسر
    - ویزا، اعتبار ویزا و ...
    - گذرنامه، تعویض گذرنامه، اعتبار گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت، بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزا (پست اول حتما خوانده شود)

باسلام. لطفا راجع به بیمه مورد قبول سفارت توضیح دهید. این بیمه مربوط به چیست وچه زمانی باید آن را ارائه کنیم؟ با تشکز

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت، بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزا (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezapoodat نمایش پست ها
    باسلام. لطفا راجع به بیمه مورد قبول سفارت توضیح دهید. این بیمه مربوط به چیست وچه زمانی باید آن را ارائه کنیم؟ با تشکز
    این بیمه رو وقتی ویزا گرفتی میری البرز یا پارسیان 90 روزه شنگنشو میگیری برای درمان احتمالی. تا زمانی که ذر دانمارک بیمه رایگان خودتون صادر بشه

با سلام خدمت arshiar عزیز
    دو تا سوال داشتم:
    1) ظاهرا تاریخ صدور گرین کارت به طور میانگین 4ماه بعد از وقت سفارت هست. دلیل خاصی بوده که برای شما بیش از 8ماه شده؟
    2) آیا دانمارک بعد از بررسی مدارک امتیاز ر هم اعلام می کنه یا صرفا می گه که ویزا به فرد مورد نظر تعلق می گیره یا نه؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزای ورود (پست اول حتما خواند

سلام.

من دبروز وقت سفارت داشتم و مدارکم را تحویل دادم. پاسپورت من تا پایان 2015 اعتبار داره و ترجیح میدم عوض کنم تا ویزای سه ساله توش بخوره و خیالم راحت باشه.
    برای تعویض پاسپورت چه زمانی اقدام کنم و چه کارهایی باید انجام بدم؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزای ورود (پست اول حتما خواند

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad2001 نمایش پست ها
    سلام.

من دبروز وقت سفارت داشتم و مدارکم را تحویل دادم. پاسپورت من تا پایان 2015 اعتبار داره و ترجیح میدم عوض کنم تا ویزای سه ساله توش بخوره و خیالم راحت باشه.
    برای تعویض پاسپورت چه زمانی اقدام کنم و چه کارهایی باید انجام بدم؟
    به اداره گذر نامه برید بگین برای ویزای طولانی مدت می خواید پاستونو عوض کنید یه نامه میدن میبرید مراکز پیشخوان دولت . عوض که شد صفحات پاس جدیدو به دانمارک ایمیل کنید یا به سفارت بدین حتما با دانمارک چک کنید که به دستشون رسیده باشه.

Junior Member

سلام
    وقت از سفارت چطور ميشه گرفت
    اگر با ايميل ميشه ايميل رو بگين
    من به اين آدرس ايميل ميزنم قبول نميكنه visathrambvisa@um.dk
    مرسي

نقل قول نوشته اصلی توسط bachche نمایش پست ها
    سلام
    وقت از سفارت چطور ميشه گرفت
    اگر با ايميل ميشه ايميل رو بگين
    من به اين آدرس ايميل ميزنم قبول نميكنه visathrambvisa@um.dk
    مرسي
    به این ادرس
    thrambvisa@um.dk ایمیل بزنید عنوانم ایمیل محتوای ان را مشخص کنه مثلا باشهRequest of greencard interview

موفق باشید

صفحه 1 از 56 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)