صفحه 56 از 56 نخستنخست ... 64647484950515253545556
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام

یه صفحه توی facebook برای جلوگیری از اعمال تغییرات به کسایی که طبق قوانین جاری گرین کارت گرفتن ایجاد شده.
    یه تجمع هم بوده روز 19 می جلوی مجلس دانمارک

مثل اینکه یه موفقیت هایی هم داشتن ولی اینکه 10 ژوئن آخرین روز برای اقدام است قطعی است و دیگه گرین کارت قبول نمی کنن

دوستان اگه اطلاعات بیشتری در خصوص تاثیر این قانون روی آینده گرین کارتی ها داره در میان بزاره
    ویرایش توسط sh_shafiee : May 10th, 2018 در ساعت 07:04 PM
    1. June 11, 2010 ارسال مدارک (38 رشته ای)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Gentelman22222 نمایش پست ها
    با سلام

یه صفحه توی facebook برای جلوگیری از اعمال تغییرات به کسایی که طبق قوانین جاری گرین کارت گرفتن ایجاد شده

یه تجمع هم بوده روز 19 می جلوی مجلس دانمارک

مثل اینکه یه موفقیت هایی هم داشتن ولی اینکه 10 ژوئن آخرین روز برای اقدام است قطعی است و دیگه گرین کارت قبول نمی کنن

دوستان اگه اطلاعات بیشتری در خصوص تاثیر این قانون روی آینده گرین کارتی ها داره در میان بزاره
    بله. این تجمع برگزار شد. در نهایت پارلمان موافقت کرد که دارندگان کنونی گرین کارت بتونن تمدید کنن (در لایحه اولیه حتی حق تمدید هم برداشته شده بود). اما گرین کارت برای افراد جدید کنسل میشه و فقط تا روز 9 ژوئن میتونین اپلای کنین.
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/News...ard_scheme.htm
    ویرایش توسط sh_shafiee : May 10th, 2018 در ساعت 07:05 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

گرین کارت متاسفانه ساعتی پیش رسما کنسل شد. فقط تا 9 ژوئن می تونین اپلای کنین. از 10 ژوئن نمیشه. اگر برای بعدش میخواستین اقدام کنین الکی هزینه نکنین. اینکه سفارت هم وقت داده ملاک نیست. اگر آنلاین اپلای کنین و فقط برای بیومتری برین سفارت رو نمی دونم (شخصا فکر کنم مشکلی نیست)، ولی اگر این کار رو کردین، شماره حسابی که برای برگشت پول میدین، مطمئن و راحت، مثلا حساب یک آشنا در خارج از کشور باشه که در صورت ریجکت شدن الکی کلی پول از دست ندین.
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/News...eme_passed.htm

Junior Member

دوستان وضعیت ویزا رو نمی شه فهمید؟ الان 4 ماهه می گذره یه بارم نقص مدارک بود که براشون ایمیل کردم اما هیچ جوابی ندادن. ایمیل هم زدم ازشون پرسیدم وضعیت ویزا رو بازم پاسخی نگرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط IPsec88 نمایش پست ها
    دوستان وضعیت ویزا رو نمی شه فهمید؟ الان 4 ماهه می گذره یه بارم نقص مدارک بود که براشون ایمیل کردم اما هیچ جوابی ندادن. ایمیل هم زدم ازشون پرسیدم وضعیت ویزا رو بازم پاسخی نگرفتم.
    منم همین سوال رو دارم که از کجا میشه status رو چک کرد! هیچکی تو گروه جواب نمیده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran62 نمایش پست ها
    منم همین سوال رو دارم که از کجا میشه status رو چک کرد! هیچکی تو گروه جواب نمیده
    من هم مشکل دوستان را دارم از وقتی که مدارکم را به سفارت submit کردم نمیدونم چطوری میشه وضعیت را پیگیری کرد. ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کند.

Junior Member

اگر استتوس پیمنتت اینجا بشه unpayable یعنی ویزات تعیین تکلبف شده
    https://www.nyidanmark.dk/en-us/comi...dk/fee/payment

Junior Member

سلام
    ویزای دانمارکم اومده، قصد رفتن دارم، کسی هست که ویزاش اومده باشه تا همسفر باشیم

ویرایش توسط Simon : July 22nd, 2016 در ساعت 01:56 PM دلیل: قرار دادن شماره خلاف مقررات فروم می باشد

دوستان وب سایت دانمارک خیلی تغییر پیدا کرده کسی می تونه کمک کنه که اگر امتیازات رو میارم چه طور باید اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    کسی از دوستان در حال سفر به دانمارک در ماه های پیشرو هست که بتونیم به هم کمک کنیم وو اظلاعاتمون رو شیر کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)