صفحه 10 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من دیروز برای گرفتن وقت برای بررسی مدارک جهت گرین کارت به سفارت ایمیل زدم و بعد رد و بدل شدن چند ایمیل نتیجه این شد.
    Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.
    آیا شما هم همین ایمیل رو دریافت کردید؟ چون در این ایمیل وقت مشخصی تعیین نشده. یعنی چقدر ممکنه طول بکشه؟

Junior Member demiss آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam54 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز برای گرفتن وقت برای بررسی مدارک جهت گرین کارت به سفارت ایمیل زدم و بعد رد و بدل شدن چند ایمیل نتیجه این شد.
    Please do not send any follow-up mails. Because of the busy appointment schedule of the visa section it may take some time to be able to accommodate your request. Please be patient, an interview appointment time will be given to you in due time.
    آیا شما هم همین ایمیل رو دریافت کردید؟ چون در این ایمیل وقت مشخصی تعیین نشده. یعنی چقدر ممکنه طول بکشه؟
    سلام, بله برای من هم همین جواب رو دادند ولی یکی دو روز بعدش ایمیل زدنو وقت رو تعیین کردن . نگران نباش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

ممنون
    معمولن تا چند ماه دیگه وقت میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط demiss نمایش پست ها
    سلام, بله برای من هم همین جواب رو دادند ولی یکی دو روز بعدش ایمیل زدنو وقت رو تعیین کردن . نگران نباش

Junior Member demiss آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

برای من که 5 ماهه وقت دادن. معمولا حول و حوش همین حدودا میشه, ولی بستگی به شانس هم داره چون بعضی وقتها انصرافی هست و نوبتشو میدن به متقاضی دیگه. امیدوارم نوبتت زود برسه.

Junior Member

من یه سوال دارم
    زمان تحویل مدارک به سفارت آیا مصاحبه هم انجام میشه ؟
    و اگه انجام میشه چه سوالاتی پرسیده میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahami نمایش پست ها
    من یه سوال دارم
    زمان تحویل مدارک به سفارت آیا مصاحبه هم انجام میشه ؟
    و اگه انجام میشه چه سوالاتی پرسیده میشه؟
    خیر فقط مدارک رو یکی یکی از شما تحویل میگیرن. بعد هم بایومتری انجام میدن . همش کلا نیم ساعته و فارسی هم صحبت میکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    خیر فقط مدارک رو یکی یکی از شما تحویل میگیرن. بعد هم بایومتری انجام میدن . همش کلا نیم ساعته و فارسی هم صحبت میکنید
    میتونم بپرسم منظور ازبایومتری چی هست ؟ با سپاس

میتونم بپرسم منظور ازبایومتری چی هست ؟ با سپاس
    امضا می کنید و انگشت نگاری. یه عکس هم میگیرن .

Junior Member

کسی میدونه ؟

زمان تحویل مدارک عکس هم تحویل میگیرن؟
    واگه آره آیا عکس خانوما باید با حجاب باشه یا
    فرقی نداره؟

کسی میدونه ؟

زمان تحویل مدارک عکس هم تحویل میگیرن؟
    واگه آره آیا عکس خانوما باید با حجاب باشه یا
    فرقی نداره؟
    سلام بله هم خودتون عکس می برید و هم اونجا عکس میگیرن. فرقی نمیکنه از نظر اونها .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)