صفحه 2 از 56 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت، بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزا (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    این بیمه رو وقتی ویزا گرفتی میری البرز یا پارسیان 90 روزه شنگنشو میگیری برای درمان احتمالی. تا زمانی که ذر دانمارک بیمه رایگان خودتون صادر بشه
    فقط نفر اصلی باید بیمه بگیره یا همسر هم باید جدا بگیره؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت، بیمه، بیومتریک، گذرنامه و ویزا (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Famili نمایش پست ها
    فقط نفر اصلی باید بیمه بگیره یا همسر هم باید جدا بگیره؟
    هردو باید بگیرن جدا

Junior Member

سلام بر دوستان
    مدرک زبان کی لازم میشه؟ بعد 4-5 ماه که برات وقت مصاحبه میدن یا در همان ابتدای ایمیل زدن؟ من زبانم فروردین آماده میشه ولی مطمئنم نمره 72 رو میارم میخام از الان ایمیل بدم ولی اگه نمره شو بخان یا اسکنشو، ندارم فعلا
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    مدرک زبان کی لازم میشه؟ بعد 4-5 ماه که برات وقت مصاحبه میدن یا در همان ابتدای ایمیل زدن؟ من زبانم فروردین آماده میشه ولی مطمئنم نمره 72 رو میارم میخام از الان ایمیل بدم ولی اگه نمره شو بخان یا اسکنشو، ندارم فعلا
    متشکرم
    دوست عزیز
    مدرک زبان رو زمانی که برای تحویل مدارک به سفارت میرید، احتیاج دارید. تو ایمیلی که به سفارت میزنید نوع مدرک زبان و نمره ای که میارید رو بنویسید.

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط maghdami نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    متشکرم

بنده فقط نوع مدرک را نوشتم و وقت دادن. البته خیلی دیر. تیر 93

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

باعرض سلام به همه دوستان
    لطفا وقت خودتان را الکی تلف نکنید و گول نخورید در سفارت دانمارک در تهران خانمی هست به نام خادمپور که وقت سفارت و میده در ابتدا به من میل زد که مدارک و کامل کن بعدوقت میدیم من تمام مدارکم را کامل کردم حتی نامه تائید از دانشگاه ازاد و دانشگاه تکنولوژی مالزی هم گرفتم و پول هم که برای امسال شدهDKK 6.651,28 با مسترکارد مالزیم ریختم بعد که تلفنی اصلا نمیشه پیداش کرد با ایمیل واسه یکسال دیگه بهم وقت داد رفتم مالزی که اونجا سابمیت کنم بعد از وقت ملاقات دوروزه خانم افیسر گفت چون ویزام تمام شده نمیتونی مالزی سابمیت کنی باید حتما یاویزا بگیری یا تهران سابمیت کنی. به دانمارک ایمیل وزنگ زدم که پولم را بر گردانند بعد از یک هفته امد ولی 166 کرون دانمارک کم کردن زنگ زدم که چرا گفتن واسه ترانسفر پول بوده در هر صورت وظیفه خودم دیدم که اطلاع رسانی کنم. به نظرم در حال حاضر در سفارت دانمارک دلال بازی شده اگه اشنا داشته باشی و پول بدی بهت وقت میدن در هر صورت حتما قبل از واریز پول از وقت ملاقات مطمئن شید.
    امیدوارم که هیچ کسی فکر برگشت به ایران نکنه چون کسی که اونور زندگی کرد واسه حتی یکسال دیگه اینجا دوام نمیاره البته این تنها نظر منه و صد البته نظر دیگران محترم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان گرامی!
    من هنوز برای ielts ثبت نام نکردم واحتمالا برای 31 خرداد یه وقت امتحان بگیرم.. حالا خواستم بدونم: 1- وقت سفارت رو بگیرم و اصلا نمیرسم برای امسال یا نه؟ 2- برای وقت گرفتن باید ایمیل زد یا همون تلفنه که سه شنبه و پنج شنبه 1.30 تا 3 گذاشته؟ 3- اگر باید ایمیل زد محتواش باید چی باشه؟نمره آیلتز تو درخواست لازمه یا خیر؟ 4- و در آخر اینکه چند وقت بعد وقت میدن؟ پیشاپیش از توجهتون ممنونم..

Member
    رشته و دانشگاه
    /////////////

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    باعرض سلام به همه دوستان
    لطفا وقت خودتان را الکی تلف نکنید و گول نخورید در سفارت دانمارک در تهران خانمی هست به نام خادمپور که وقت سفارت و میده در ابتدا به من میل زد که مدارک و کامل کن بعدوقت میدیم من تمام مدارکم را کامل کردم حتی نامه تائید از دانشگاه ازاد و دانشگاه تکنولوژی مالزی هم گرفتم و پول هم که برای امسال شدهDKK 6.651,28 با مسترکارد مالزیم ریختم بعد که تلفنی اصلا نمیشه پیداش کرد با ایمیل واسه یکسال دیگه بهم وقت داد رفتم مالزی که اونجا سابمیت کنم بعد از وقت ملاقات دوروزه خانم افیسر گفت چون ویزام تمام شده نمیتونی مالزی سابمیت کنی باید حتما یاویزا بگیری یا تهران سابمیت کنی. به دانمارک ایمیل وزنگ زدم که پولم را بر گردانند بعد از یک هفته امد ولی 166 کرون دانمارک کم کردن زنگ زدم که چرا گفتن واسه ترانسفر پول بوده در هر صورت وظیفه خودم دیدم که اطلاع رسانی کنم. به نظرم در حال حاضر در سفارت دانمارک دلال بازی شده اگه اشنا داشته باشی و پول بدی بهت وقت میدن در هر صورت حتما قبل از واریز پول از وقت ملاقات مطمئن شید.
    امیدوارم که هیچ کسی فکر برگشت به ایران نکنه چون کسی که اونور زندگی کرد واسه حتی یکسال دیگه اینجا دوام نمیاره البته این تنها نظر منه و صد البته نظر دیگران محترم.
    بارها عنوان شده بود که فقط چند روز قبل از وقت سفارت هزینه را واریز کنید. این اشتباه شخصی شما بوده. ؟آن خانم هم بعید میدانم گفته باشد اگر مدارکت آماده شد برای فردا نوبت میدهد. این راهی است که همه ما طی کردیم.
    تا کجا باید دوید.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakiii نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی!
    من هنوز برای ielts ثبت نام نکردم واحتمالا برای 31 خرداد یه وقت امتحان بگیرم.. حالا خواستم بدونم: 1- وقت سفارت رو بگیرم و اصلا نمیرسم برای امسال یا نه؟ 2- برای وقت گرفتن باید ایمیل زد یا همون تلفنه که سه شنبه و پنج شنبه 1.30 تا 3 گذاشته؟ 3- اگر باید ایمیل زد محتواش باید چی باشه؟نمره آیلتز تو درخواست لازمه یا خیر؟ 4- و در آخر اینکه چند وقت بعد وقت میدن؟ پیشاپیش از توجهتون ممنونم..
    1. ایمیل را میتونید بفرستید ولی وقت مصاحبه میره برا سال بعد 2.فقط با ایمیل 3. یک ایمیل انگلیسی شمل نام شما و اینکه مایلید برای ویزای گرین کارت وقت مصاحبه بگیرید در ایمیل اول نه 3. معمولا 3 تا 4 ماه بعد شایدم بیشتر
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان.
    میخواستم بدونم: 1-وقتی که برای نفر دوم (همسر) بصورت آنلاین اپلای کردیم و برای بیومتری به سفارت دانمارک مراجعه کنیم، باز در سفارت هزینه ای دریافت میشه یا فقط بیومتری انجام میشه؟ 2-اصل مدارک مانند ترجمه صفحات سند ازدواج و گواهی حساب بانکی رو که زمان اپلای بصورت اسکن شده فرستادیم رو باید به سفارت ارائه کنیم یا نیازی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)