صفحه 4 از 56 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahanchian نمایش پست ها
    تبریک.
    آیا وضعیت پرداخت شما در سایت تغییر کرد؟ من PhD مکانیک هستم. ۱۱ دسامبر اقدام کردم ولی وضعیت پرداختم هیچ تغییری نکرده!
    ممنون
    والا من ۲۳ دی که وقت سفارتم بود روز بعدش وضعیت پرداختم فرق کرد ه بود بعدش دیگه چک نکردم اصلن انتظار نداشتم زیر ۲ ماه ویزا بیاد الان هم رفتم چک کردم نوشته : Not payable or payment received

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام

ایمیل از سفارت اومده که مدارک زیر رو کامل کن و بیار:

1 قطعه عکس
    اصل گذرنامه معتبر (copy should be on A4 size paper, colored)
    اصل شناسنامه و یک کپی کامل از تمام صفحات آن (A4 size paper, colored)
    اصل گواهی بانکی به زبان انگلیسی – اعتبار این گواهی سه هفته است – زودتر نگیرید
    یک شرح حال کاری به زبان انگلیسی (Resume or CV)
    اصل دانشنامه ها و ریز نمرات
    یک کپی رنگیA4 از پشت و روی دانشنامه ها و ریز نمرات

1. ولی نگفته که سابقه کاریمو بیارم یا نگفته نامه تاییدیه تحصیلیتو بیارم. ریز نمرات رو هم ترجمه رسمی کنم؟
    2. زنگ زدم دانشگاه برای نامه ی تاییدیه تحصیلی ارشد، گفت که به شخص حقیقی نمیدیم. سفارت نامه بفرسته بصورت استعلام جوابشو ارسال میکنیم.
    به نظرتون چکار کنم ؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    این بیمه البرز که باید بگیریم زمان آغاز بیمه از کی باید باشه ؟ مثلا من اخر اردیبهشت می خوام برم میتونم برا اون موقع بگیرم ؟

سلام من امروز بیمه پارسیان 50000 یورویی گرفتم که در قسمت کشور مقصد نوشته schengen , denmark . نباید فقط می نوشت Schengen ؟ یا برای همه همینطوریه؟ سفارت گفت واسه منطقه شنگن بگیرید. ممنون

Junior Member

سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارن و جواب می دن
    ماساعت 1:30 وقت سفارت داریم ایا دقیقا همون ساعت باید اونجا باشیم و چه قدر معطلی داره؟و پروسه تحویل مدارک چه قدر طول می کشه؟با تشکر از راهنماییاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط asiehs نمایش پست ها
    سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارن و جواب می دن
    ماساعت 1:30 وقت سفارت داریم ایا دقیقا همون ساعت باید اونجا باشیم و چه قدر معطلی داره؟و پروسه تحویل مدارک چه قدر طول می کشه؟با تشکر از راهنماییاتون
    با توجه به ترافیک و شلوغی تهران یه مقدار زودتر برید که دچار استرس بیهوده نشید. من حدودا نیم ساعت فقط منتظر بودم و پروسه تحویل مدارک حدود 5 دقیقه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

دوست عزیز این وضعیت پرداخت رو کجا باید چک کرد؟
    آیا این ربطی به وضعیت پرونده داره؟ یا منظورتون همون بخشه که وقتی پول رو میریزین میگه online payment registered?!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareos نمایش پست ها
    ممنون
    والا من ۲۳ دی که وقت سفارتم بود روز بعدش وضعیت پرداختم فرق کرد ه بود بعدش دیگه چک نکردم اصلن انتظار نداشتم زیر ۲ ماه ویزا بیاد الان هم رفتم چک کردم نوشته : Not payable or payment received

نقل قول نوشته اصلی توسط Asa7 نمایش پست ها
    دوست عزیز این وضعیت پرداخت رو کجا باید چک کرد؟
    آیا این ربطی به وضعیت پرونده داره؟ یا منظورتون همون بخشه که وقتی پول رو میریزین میگه online payment registered?!
    http://www.nyidanmark.dk/en-us/comin...k/fee/payment/

دوستان سلام من فردا دارم میرم سفارت واسه ویزا مدارکی که دارم میبرم پاسپورت - رسید روز مصاحبه- بیمه و کپی اون .
    چیزی نیست که یادم رفته؟ ممنون

Junior Member

دوستان در روزی که وقت سفارت دارم ممکنه اصل دانشنامه فوق لیسانسم آماده نباشه امکانش هست وقت سفارت را به عقب بندازم برای یکی دو هفته یا باید از اول وقت بگیرم؟سفارت مهلت زمانی میده برای کامل کردن مدارک؟ پیشنهاد شما دوستان چیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)