صفحه 5 از 56 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    دوستان در روزی که وقت سفارت دارم ممکنه اصل دانشنامه فوق لیسانسم آماده نباشه امکانش هست وقت سفارت را به عقب بندازم برای یکی دو هفته یا باید از اول وقت بگیرم؟سفارت مهلت زمانی میده برای کامل کردن مدارک؟ پیشنهاد شما دوستان چیست
    یه ایمیل بزنید درخواست کنید که یه وقت دیگه کمی دیر تر براتون بذارن. علتش رو هم بنویسید . معمولا 3 ماه بعد میذارن

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام هفته گذشته از سفارت به من زنگ زدن بیا ویزات اماده است بیمه بگیر بیا واسه خانواده سوال کردم گفتش اونها هم اومده ما رفتیم سفارت ویزای همسر و فرزندم رو چسبوندش گفت مال من تا چند روز دیگه گفتم چرا گفتن نمی دونیم اسمت هست ولی کنسول مدارک رو نداده تا چند روز دیگه باهات تماس میگیریم ( من نفر اصلی ام ) الان چند روز گذشته زنگ نمی زنن دانمارک تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی نیست فرستادیم تهران.
    به نظرتون چی میتونه باشه؟ برا کسی بیش نیومده اینطوری؟ به نظرتون باز زنگ بزنم سفارت؟ کسی میدونه سفارت تو تعطیلات بازه یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام هفته گذشته از سفارت به من زنگ زدن بیا ویزات اماده است بیمه بگیر بیا واسه خانواده سوال کردم گفتش اونها هم اومده ما رفتیم سفارت ویزای همسر و فرزندم رو چسبوندش گفت مال من تا چند روز دیگه گفتم چرا گفتن نمی دونیم اسمت هست ولی کنسول مدارک رو نداده تا چند روز دیگه باهات تماس میگیریم ( من نفر اصلی ام ) الان چند روز گذشته زنگ نمی زنن دانمارک تماس گرفتم گفتن هیچ مشکلی نیست فرستادیم تهران.
    به نظرتون چی میتونه باشه؟ برا کسی بیش نیومده اینطوری؟ به نظرتون باز زنگ بزنم سفارت؟ کسی میدونه سفارت تو تعطیلات بازه یا نه؟
    سلام امروز با من تماس گرفتن که برای گرفتن ویزا برم. من پرسیدم قبل و بعد از عید چه زمان هایی سفارت باز هست؟ گفتن تقریبا یک روز در میون هستیم و نمیتونم پای تلفن بگم. گفتن توی سایت iran.um.dk و همچنین پشت در سفارت اعلام کردیم. من که توی سایت چیزی پیدا نکردم.
    یه سوال داشتم امروز به من گفتن بیمه 180 روزه، ولی من قبلا توی فروم خونده بودم که باید 90 روزه باشه. می خواستم ببینم شما چند روزه بردید و مربوط به کدوم بیمه و تاریخش به چه صورت هست؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_nn62 نمایش پست ها
    سلام امروز با من تماس گرفتن که برای گرفتن ویزا برم. من پرسیدم قبل و بعد از عید چه زمان هایی سفارت باز هست؟ گفتن تقریبا یک روز در میون هستیم و نمیتونم پای تلفن بگم. گفتن توی سایت iran.um.dk و همچنین پشت در سفارت اعلام کردیم. من که توی سایت چیزی پیدا نکردم.
    یه سوال داشتم امروز به من گفتن بیمه 180 روزه، ولی من قبلا توی فروم خونده بودم که باید 90 روزه باشه. می خواستم ببینم شما چند روزه بردید و مربوط به کدوم بیمه و تاریخش به چه صورت هست؟
    با تشکر
    بهتون تبریک میگم . به من گفتن 90 روزه که در واقع همون 92 روزه میشه ما از پارسیان گرفتیم 50000 یورویی شنگن. حساب پارسیان داشتیم با تخفیف 637 تومن شد برای 3 نفر ( مال بچه ها کمتره ) ظاهرا تاریخ مهم نیست از موقع ورود حساب میشه .

Junior Member

من دیروز رفتم برای بیومتریک FA8 خانومی که مدارک روز ازم گرفت برگه تمکن مالی و ترجمه عقدنامه و کپی اونو و پرینت رنگی اعلان Case order که توی ایمیلم بود رو بهم پس داد(کپی رنگی پاسپورت، کپی رنگی شناسنامه، سه صفحه اول فرم FA8 رنگی ،یک قطعه عکس 6X4 ، رسید واریز پول با تیک سبز و 260 دلار رو تحویل دادم) برای سایر دوستان هم همینطور بوده یعنی برای همسر نیازی به ارائه دوباره نامه تمکن مالی نیست در ضمن من یه ماه بعد از همسرم اقدام کردم و رفتم گواهی تمکن مالی جدید گرفتم. گواهی تمکن مالی همسرم 129312 کرون بوده احتمال داره بخاطر اون دیگه از من گواهی تمکن رو نگرفته باشه.

Junior Member

فوری .فوری:دوستان من برای درخواست وقت هفته قبل ایمیل زدم و گفتم مدرک آیلتسم تا 2016 وقت داره و پاسپورتم تا 2019 اما دوباره ایمیل زدن تاریخ اکسپایر هر دو مدرک را میخوان من چون تازه کار سربازیم داره درست میشه هنوز برای پاسپورت اقدام نکردم و احتمالا تا خرداد طول بکشه، آیلتسم هم تیر ماهه چه تاریخی بزنم که بعدا مشکلی پیش نیاد.البته اینم بگم چون آخر شهریور 34 سالم تمام میشه دارم قبل از آماده شدن پاسپورت وقت میگیرم .ممنون میشم راهنمایی فوری بفرمایید تا وقت را بتوانم زودتر بگیرم و به مهر ماه نخورم.

سلام
    اینجانب برای گرینکارت 3 ساله و همچنین تحصیل در فرانسه میخوام اقدام کنم. وقت سفارت برا دوتاشون گرفتم. در چه صورت میتونم ویزای شینگن داشته باشم که برای هرئوی این موقعیت ها بتونم در اروپا مانور بدم؟

Junior Member

سلام من میخوام برای ویزای کاری اقذام کنم. شغلم دارم توی دانمارک. میشه بفرمایید چقدر زمان میبره تا ویزام بیاد؟ و اینکه اگه فرم رو بفرستم واسه چند روز دیگه بهم وقت میدن توی سفارت؟ واسه همسرم چه مدارکی رو باید بدم؟
    واسه تمکن مالی ضمانت چقدر میخواد؟ من حقوقم خوبه، اگه تاییدیه حقوق رو بدم بازم لازمه ضمانت بذارم؟

خیلی ممنون

Junior Member

سلام به همه ی دوستان. اگر بخواهم وقت سفارت را عقب بیندارم آیا امکان پذیر هست؟ دوباره 6 ماه طول می کشد؟ چون من آبان تقاضا کردم و اردیبهشت وقت دادند، آیا این امکان وجود دارد که درخواست کنم خرداد یا تیر به من وقت بدهند؟ پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ می گذارید ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran777 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان. اگر بخواهم وقت سفارت را عقب بیندارم آیا امکان پذیر هست؟ دوباره 6 ماه طول می کشد؟ چون من آبان تقاضا کردم و اردیبهشت وقت دادند، آیا این امکان وجود دارد که درخواست کنم خرداد یا تیر به من وقت بدهند؟ پیشاپیش از وقتی که برای پاسخ می گذارید ممنونم.
    سلام. امکان پذیر هست اما زمان آن اصلا مشخص نیست بوده کسانی که یکماه یا حتی سه هفته عقب انداختن و همچنین بوده که تا حدود شش ماه هم عقب انداختن و شما نمی تونید بهشون بگید که مثلا تا فلان موقع عقب بنداز. اون به تقویمش نگاه میکنه اگه کسی از تاریخ شما به بعد وقتشو کنسل کرده باشه (در هر تاریخی) وقت اونو بهتون میده اگر کنسلی نبود که از انتهای تقویمش که خالیه وقت بهتون میده. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)