صفحه 6 از 56 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Computer Engineer

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوست عزیز
    برای تحویل ویزا باید بیمه داشت ؟ میشه لطفاً یه توضیحی در مورد بیمه بدهید من فردا برای گرفتن ویزا می رم سفارت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط skygirl نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای تحویل ویزا باید بیمه داشت ؟ میشه لطفاً یه توضیحی در مورد بیمه بدهید من فردا برای گرفتن ویزا می رم سفارت ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    بله ؛ باید بیمه داشته باشین ؛ یه بیمه ۹۰ روزه از بیمه پارسیان یا البرز

Junior Member

دوستان این مورد خیلی ضروریه، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط royanroot نمایش پست ها
    فوری .فوری:دوستان من برای درخواست وقت هفته قبل ایمیل زدم و گفتم مدرک آیلتسم تا 2016 وقت داره و پاسپورتم تا 2019 اما دوباره ایمیل زدن تاریخ اکسپایر هر دو مدرک را میخوان من چون تازه کار سربازیم داره درست میشه هنوز برای پاسپورت اقدام نکردم و احتمالا تا خرداد طول بکشه، آیلتسم هم تیر ماهه چه تاریخی بزنم که بعدا مشکلی پیش نیاد.البته اینم بگم چون آخر شهریور 34 سالم تمام میشه دارم قبل از آماده شدن پاسپورت وقت میگیرم .ممنون میشم راهنمایی فوری بفرمایید تا وقت را بتوانم زودتر بگیرم و به مهر ماه نخورم.

Junior Member

روز مصاحبه تطبيق نمي دن مدارك شما رو با ايميل شما، بنويسيد يه چيزي حالا هر چيزي، چه پاسپورت چه زبان،ولي به شرطي كه مطمئنيد روزي كه به شما وقت مي دن مدارك شما آماده آمادست، روز مصاحبه اصل مداركو چك و تحويل مي گيرن، در هر صورت اين تنها شانس شما هست وگرنه وقت مي گذره، نگران نباشيد همين كار رو بكنيد

Junior Member

دوست عزیز سپاس، امروز ایمیل نهایی را دریافت کردم، گفته وقت را در 2014میدن ولی نمیدانم تا قبل سی شهریور میشه یا نه، 1)ممکنه کمتر از شش ماه، مثلا پنج ماه وقت بدهند؟ دوستان کسی تجربه ای داره؟2) برای تعیین وقت نهایی معمولا چه مدت بعد ایمیل میزنن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Websinia نمایش پست ها
    روز مصاحبه تطبيق نمي دن مدارك شما رو با ايميل شما، بنويسيد يه چيزي حالا هر چيزي، چه پاسپورت چه زبان،ولي به شرطي كه مطمئنيد روزي كه به شما وقت مي دن مدارك شما آماده آمادست، روز مصاحبه اصل مداركو چك و تحويل مي گيرن، در هر صورت اين تنها شانس شما هست وگرنه وقت مي گذره، نگران نباشيد همين كار رو بكنيد

Junior Member

حتما ديگه تا اون موقع وقت مي دن، ٣ هفته پيش دوست من وقت گرفت بهش ميل زد سفارت كه خبرت مي كنيم ، مثل شما، مثل خودم، ٣ روز بعد ايميل زد كه تو خرداد پاشو بيا. شانسيه ولي كلا بعيده ديگه تا ٦ ماه ديگه وقت ندن، خصوصا اين كه من تو پست ها نديدم موردي كه بيشتر از ٦ ماه طول كشيده باشه، ريلكس بابا ريلكس

Junior Member

من وقت سفارت گرفتم و الان که دارم هزینه ها رو حساب میکنم می بینم که مبلغی که باید بابت کپی های رنگی و مهرهای وزارت خارجه پرداخت کنم حدود 1000 دلار میشه. میخواستم بدونم که درسته؟ به نظر خیلی عدد بالایی میاد! و اینکه آیا برای مدارک همسر و فرزندم هم باید جداگانه این مبلغ تایید کپی ها رو پرداخت کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_daisy نمایش پست ها
    من وقت سفارت گرفتم و الان که دارم هزینه ها رو حساب میکنم می بینم که مبلغی که باید بابت کپی های رنگی و مهرهای وزارت خارجه پرداخت کنم حدود 1000 دلار میشه. میخواستم بدونم که درسته؟ به نظر خیلی عدد بالایی میاد! و اینکه آیا برای مدارک همسر و فرزندم هم باید جداگانه این مبلغ تایید کپی ها رو پرداخت کنم؟
    بعید میدونم اینقدر بشه، بگید چه جوری حساب کردید؟ مثلا کپی های رنگی از پاسپورت که نمی خواد
    برای همسر و فرزند فقط همون هزینه اپلای رو می گیره که چند ماه پیش 250 دلار بود الان فکر کنم 260 دلار شده

Junior Member

1000 دلار را از کجا آوردی؟
    اصلا چرا به دلار؟
    اشتباه می کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

نقل قول نوشته اصلی توسط Mina_daisy نمایش پست ها
    دوست عزیز
    هر مهر وزارت خارجه (هر ترجمه) و هر برگ کپی برابر اصل ۴۰ دلار میشه + ۲۶۰ دلار.
    برای کپی شناسنامه و پاسپورت هزینه ای نمیگیرن.
    در مورد همسر و فرزند اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)