صفحه 7 از 56 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

یه سوال: در روز مصاحبه در سفارت انگشت نگاری انجام می گیرد؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    یه سوال: در روز مصاحبه در سفارت انگشت نگاری انجام می گیرد؟
    بله صد در صد

Junior Member

سلام
    دوستانی که ویزا گرفتن ممنون می شم اگه بگن مه ویزای چند ماهه بهشون دادن؟؟
    من شنیدم که اول ویرای 6 ماهه می دن و بعد باید دوباره تمدید کنی؟؟
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط freeyasmin نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که ویزا گرفتن ممنون می شم اگه بگن مه ویزای چند ماهه بهشون دادن؟؟
    من شنیدم که اول ویرای 6 ماهه می دن و بعد باید دوباره تمدید کنی؟؟
    سپاس
    با درود
    بله دوست عزیز، بعد از جواب مثبت که از سفارت می گیرید. یه ویزای 6 ماهه بشما داده می شه و بعد از رفتن در خاک دانمارک ویزای شما تمدید می شه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kitdhj نمایش پست ها
    بارها عنوان شده بود که فقط چند روز قبل از وقت سفارت هزینه را واریز کنید. این اشتباه شخصی شما بوده. ؟آن خانم هم بعید میدانم گفته باشد اگر مدارکت آماده شد برای فردا نوبت میدهد. این راهی است که همه ما طی کردیم.
    سلام دوست عزیز
    دقیقا عین ایمیلی که این خانم زد این بود که مدارکت را کامل کن مخصوصا تاکید داشت روی Authenticity of Education من حتی قبل از اینکه برگردم مالزی و پرداخت کنم ایمیل زدم که ایا پرداخت و انجام بدم که جواب نداد ولی من به این امید بودم که بتونم مالزی سابمیت کنم من نمیدونم در زمان شما چطوری بوده شاید راحتتر بوده در هرصورت منکه از فکر دانمارک امدم بیرون و کلا شیفت کردم جای دیگه
    امیدوارم که شما موفق باشید

Junior Member

ضمن عرض ادب و احترام

ویزا ما ( من و همسرم ) بعد از دو ماه و نیم اومده، چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین
    1.تاریخ ویزا 6 ماهه که الان میزن تو پاس از کی شروع می شه؟روزی که تماس گرفتن یا روزی که بریم سفارت!
    2.چند وقت فرصت داریم بریم سفارت برا دریافت ویزا؟
    3.بعد از دریافت ویزا چه مدت فرصت داریم تا وارد دانمارک بشیم؟

ممنون از همکاری دوستانی که وقت میزارن و جواب می دن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila1392 نمایش پست ها
    ضمن عرض ادب و احترام

ویزا ما ( من و همسرم ) بعد از دو ماه و نیم اومده، چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدین
    1.تاریخ ویزا 6 ماهه که الان میزن تو پاس از کی شروع می شه؟روزی که تماس گرفتن یا روزی که بریم سفارت!

۱) تاریخ ویزای ۶ ماهه که میجسبونن تو پاسپورت روزیه که میرید سفارت ولی تاریخ ویزای ۳ ساله که تو دانمارک بهتون میدن از روزی هست که با ویزا موافقت شده مثلا این تاریخ ها برا من : ویزای ۶ ماهه ۱۳ مارچه شروعش ؛ روزی بود که رفتم سفارت ویزام رو گرفتم ؛ ولی تاریخ ویزای ۳ ساله که تو کاغذی که از سفارت بهم دادن برا معرفی به شهرداری تو دانمارک از ۴ مارچ هست ؛ با من ۵ مارچ از سفارت تماس گرفته بودن
    ۲) نمیدونم
    ۳) ۱۸۰ روز وقت دارین تا وارد شید ولی دوستان صاحب نظر توصیه میکنن تو سه ماه اول وارد شید

موفق باشید

دوستان عزیز ویزای ما آماده است. چند تا سوال داشتم ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

1.زمان ورود به دانمارک و مراجعه به شهرداری پاسپورتها را میگیرند؟ در اصل سوالم این است که ویزا سه ساله به چه صورت است آیا آن را در پاسپورت میزنند یا به صورت کارت جداگانه است؟

2. آیا امکان این هست که من به عنوان main applicant به تنهایی به دانمارک بروم و اقامت سه ساله خودم و همسرم را بگیرم؟

3. آیا می توانیم بعد از مراجعه به شهرداری و دادن آدرس به ایران برگردیم و کسی بعد از ارسال گرین کارت آن را تحویل بگیرد و برای ما بفرستد یا می بایست تا زمان صدور اقامت هر دو نفرمان آنجا یاشیم؟

4. خلاصه سوال اصلیم آینه که ما چطور میتوانیم با کمترین هزینه اقامت سه ساله را بگیریم و برگردیم؟ چون در حال حاضر شرایط رفتن را نداریم.

با تشکر

Junior Member

دوستان ایمیل برای تغییر وقت سفارت برای زمانی دیگر(برای دو هفته به بعد از وفتی که دارم) بزنم. متن آن باید به انگلیسی به چه شکل باشد و چه مواردی باید قید شود .در زمان وقت سفارت اصل دانشنامه ام آماده نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila1392 نمایش پست ها
    ضمن عرض ادب و احترام

فاصله در خواست ویزای شما وهمسرتون
    چند روز بوده با فاصله چند روز از هم ویزاتون اومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)