صفحه 8 از 56 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 560

موضوع: مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    الان از سفارت رفتن من حدود 8 ماه میگ ذره ولی نه statuse ام عوض شده و نه تماسی از سفارت مبنی بر نقص مدرک یا Reject هست. دیگه صبرم تموم شده و خیلی همه چیز ناجوره. آیا کسی هست که این قدر تاخیر داشته باشه مثل من؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry, TUMS

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به سفارت: وقت سفارت، بیمه، بیومتریک (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_karimi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان از سفارت رفتن من حدود 8 ماه میگ ذره ولی نه statuse ام عوض شده و نه تماسی از سفارت مبنی بر نقص مدرک یا Reject هست. دیگه صبرم تموم شده و خیلی همه چیز ناجوره. آیا کسی هست که این قدر تاخیر داشته باشه مثل من؟
    ببخشید دوست عزیز ممکنه بگید رشتتون چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Asa7 نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز ممکنه بگید رشتتون چیه؟
    لیسانس مکانیک از خواجه نصیر، فوق لیسانس هوا فضا از علم و صنعت. 12 سال سابه کار با بیمه در نفت و گاز. نمره آیلتس 6. متاهل. متولد 25/10/1358

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

سلام دوستان، من به تازگی مدارکم رو تحویل دادم و چندتا نکته هست که باید حتما مدنظر داشته باشید تا به مشکل برنخورید:
    1- مترو بهترین وسیله برای رفتن به سفارت و بعد از مترو استفاده از تاکسی معقولترین راه برای رسیدن به سفارت است. به هیچوجه تاخیر نکنید.
    2- کپی رنگی A4 تمام صفحه از جلد پاسپورت، صفحه اول، دوم، سوم و چهارم، پنجم، صفحه آخر و تمامی صفحاتی که در اونها مهر ویزا هست یا اطلاعاتی در اون نوشته شده الزامیه. در غیر این صورت مجبور میشید برای تهیه کپی برید بیرون.
    3- اصل تمام مدارکی که ترجمه شدن و مدارکی که باید کپی تهیه کنید رو به همراه داشته باشید.
    4- چون نمیتونید که کیف داخل سفارت ببرید توصیه می کنم که از این پوشه ها یا کیفهای مدارک که داخلشون چندین فایل مجزا شده دارند تهیه کنید و حتما مدارکتون رو از قبل مرتب کنید و به ترتیب فرم GR1 و نامه سفارت داخل اون بگذارید.
    5- پول کافی به صورت 100$ و ترجیحا تعدادی هم 10، 20 و 50$ به همراه داشته باشید. تاریخ دلارها باید بعد از 2006 باشد.

Junior Member

سلام جند تا سوال داشتم فقط رشته های 2014 میتونن اقدام کنند ؟ لیستهای سال قبل باطل شده ؟ مدیریت صنعتی میتونه اقدام کنه ؟ برای شروع چیکار باید کرد .ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    دوستان ایمیل برای تغییر وقت سفارت برای زمانی دیگر(برای دو هفته به بعد از وفتی که دارم) بزنم. متن آن باید به انگلیسی به چه شکل باشد و چه مواردی باید قید شود .در زمان وقت سفارت اصل دانشنامه ام آماده نیست
    دوست عزیز شما که مدارکت آماده نبوده واسه چی وقت گرفتی در زمانی که حتی دانشنامت دستت نبوده میدونی با این کاری که کردی حق من و امثال من و گرفتی در هر صورت خیلی خوشحالم که به خاطر وقت ندادن سفارت از دانمارک منصرف شدم. اصلا هیچ میدونی با این کاری که کردی حق همه اونهائی که تونوبت اند و اصلا نمیدونن اپلای ابرود چیه رو گرفتی.
    من نمیدونم شمائی که نمیتونی یک ایمیل ساده به انگلیسی بنویسی چه طوری اصلا ایلتز دادی اصلا می خواهی بری اونجا چه کار کنی چطوری میخوای کارات و هندل کنی فکر نمیکنی که قبل از اینکه بخواهی واسه جائی اپلای کنی بهتر باشه واسه مدت چند ماه تا یکسال بری کلاس زبان و بتونی یک نامه ساده بنویسی چون مطمئن هستم هر جائی که بری با مشکل روبرو خواهی شد.
    امیدوارم یک روزی برسه که هر کدوم از ما قبل از اینکه از مشکلات کشورمون ایراد بگیریم و یا به تمدن چند هزاز ساله بنازیم از خودمون شروع کنیم.
    خیلی خواستم جواب ندم ولی واقعلا دیدم که در حق انهائی که تو نوبتند خیلی ناحقی کردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sebastien نمایش پست ها
    سلام جند تا سوال داشتم فقط رشته های 2014 میتونن اقدام کنند ؟ لیستهای سال قبل باطل شده ؟ مدیریت صنعتی میتونه اقدام کنه ؟ برای شروع چیکار باید کرد .ممنون
    با سلام
    بله فقط رشته هائی که در 2014 اعلام شدن میتونن امتیاز لازم در اون رشته رو بیارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

نقل قول نوشته اصلی توسط sebastien نمایش پست ها
    لیستی که اعلام شده مشاغلی هستند که ۱۰ امتیاز اضافی علاوه بر امتیاز اصلی رو دریافت می کنند. بنابراین اگر مجموع باقی امتیازهای شما به ۱۰۰ برسد میتونید اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Enthusiasm نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که مدارکت آماده نبوده واسه چی وقت گرفتی در زمانی که حتی دانشنامت دستت نبوده میدونی با این کاری که کردی حق من و امثال من و گرفتی در هر صورت خیلی خوشحالم که به خاطر وقت ندادن سفارت از دانمارک منصرف شدم. اصلا هیچ میدونی با این کاری که کردی حق همه اونهائی که تونوبت اند و اصلا نمیدونن اپلای ابرود چیه رو گرفتی.
    من نمیدونم شمائی که نمیتونی یک ایمیل ساده به انگلیسی بنویسی چه طوری اصلا ایلتز دادی اصلا می خواهی بری اونجا چه کار کنی چطوری میخوای کارات و هندل کنی فکر نمیکنی که قبل از اینکه بخواهی واسه جائی اپلای کنی بهتر باشه واسه مدت چند ماه تا یکسال بری کلاس زبان و بتونی یک نامه ساده بنویسی چون مطمئن هستم هر جائی که بری با مشکل روبرو خواهی شد.
    امیدوارم یک روزی برسه که هر کدوم از ما قبل از اینکه از مشکلات کشورمون ایراد بگیریم و یا به تمدن چند هزاز ساله بنازیم از خودمون شروع کنیم.
    خیلی خواستم جواب ندم ولی واقعلا دیدم که در حق انهائی که تو نوبتند خیلی ناحقی کردی.
    دوست گرامی مشکل دانشنامه من حل شد و در حال ترجمه مدارک هستم و مدارک را در زمان تعیین شده تحویل خواهم داد در ضمن اگر من پرسیدم در مورد ایمیل به خاطر این بود که فکر میکردم فرمت خاصی شاید داشته باشه مثل نامه ای که برای تعیین وقت سفارت باید موارد خاصی ذکر بشه وگرنه نوشتن یک نامه انگلیسی برای من که ایلتس دارم راحته
    بهر حال آرزوی موفقیت برات دارم و امیدوارم کارت درست بشه و به آرزوهات برسی از اینکه جواب دادی هم تشکر می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf123 نمایش پست ها
    دوست گرامی مشکل دانشنامه من حل شد و در حال ترجمه مدارک هستم و مدارک را در زمان تعیین شده تحویل خواهم داد در ضمن اگر من پرسیدم در مورد ایمیل به خاطر این بود که فکر میکردم فرمت خاصی شاید داشته باشه مثل نامه ای که برای تعیین وقت سفارت باید موارد خاصی ذکر بشه وگرنه نوشتن یک نامه انگلیسی برای من که ایلتس دارم راحته
    بهر حال آرزوی موفقیت برات دارم و امیدوارم کارت درست بشه و به آرزوهات برسی از اینکه جواب دادی هم تشکر می کنم
    ...OK, that is great, nice to hear that but keep in mind as long as you postpone your appointment, it has lots of negative aspects on yourself and the rest of candidates especially with those ...
    people inside the embassy. One thing more, frankly speaking, it was just a simple advice to you please do not take it as personally, hopefully your application will be successful,

Cheers,
    !Never Give Up! Never Back Down! Just Concentrate on Your Target and Minimize Effects of Negative Aspects

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)