صفحه 2 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 71

موضوع: بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sardargom نمایش پست ها
    والا کیس هایی مثل ما دیگه خیلی نادره. من یه جا خوندم یکی با شرایط تو با ادمیشن جدید رفت ترکمنستان و ویزا گرفت و رفت ولی هنوز کیس دوبی مونده!!! ایمیل بزن بگو دیگه ادمیشن ندارم. یه نامه از دانشگاه بگیر یا ایمیلشون و واسشون بفرست که گفتن دیگه نمی خوانت. واسه اینکه این ایمیل و بگیری به دانشگاه ایمیل بزن و نامه ریجکت بخواه. البته اون موقع ریسکم هست که دبی یهو ریجکتت کنه. خلاصه تلاش کن ببندی. زنگ بزن به دبی. ولی اگه فایده نداشت چاره ای نداری جز اینکه بری سفارت دیگه چون ادمیشن جدید رو بفرستی باز اینا بامبول درمیارن
    من الان دارم بیشتر روی گزینه "دوباره" دبی رفتن فک میکنم. فک میکنم اگه خودم یه وقت دیگه بگیرم برم داخل سفارت و در مورد مشکل کیس قبلی (اشتباه وارد کردن پاسپورت نامبر توی دی اس 160) شخصا باهاشون صحبت کنم بهتره. چون احتمال زیاد میدم اونا این مشکل رو برطرف نکرده باشن. البته ممکنه برم تا اونجا و بگن نه مشکل این نیست. در اونصورت متوجه میشم تقریبا دیگه باید قید آمریکا رفتن رو بزنم و الکی امیدوار نباشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    یکی از دوستان که F2 بودن و سربازیشونن س... بوده،

30 جون میرن مصاحبه دوبی
    F1 اشون سپتامبر کلییر میشه و میره
    درخواست براي بستن پرونده میدن در 24 نوامبر
    تاييد بستن پرونده از سمت دبي 25 نوامبر میاد و تو سایت واشنگتن ریفیوزد میشن که حدس بر این بوده که 214 باشه!
    با وجود بستن پرونده، در تاريخ 15 دسامبر ریجکت میشن!
    منبع اینجا
    حسی که به آدم دست میده اینه که بعد از اینکه متوجه میشن میخوان ریجکت کنن یه کم صبر میکنن تا خود آدم پذیرش و اینا رو از دست بده و ناامید بشه و بگه آقا نخواستیم. در واقع یه کم هزینه ریجکت کردن رو کم میکنن. البته اونا شاید نیازی به این کار ندارن که هزینه رو کم کنن. در این صورت به نظر میاد که شما بعد از یه مدت ریجکت میشین و بعد میرن دنبال اینکه بدونن آیا میشه شما رو بخشید و تایید کرد. یعنی در واقع اصل بر ریجکت میشه برای بعضیا نه بر برایت.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

این هم توضیحات یه دوست دیگه راجع به شرایط خودش و دو تا از دوستاش:

سلام. قاعدتا باید کیستون رو ببندید تو دبی و بعد برید جای دیگه. یکی از بچه ها پارسال اینکار رو نکرد و بدون بستن کیس تو دبی رفت لبنان و افیسر گفت چرا کیس دبی خودتو نبستی اومدی اینجا و بعدش تو مصاحبه افیسر ریجکتش کرد. البته دوستی هم بوده که بعد از 1 سال از کیس دبیش رفته انکارا و تونسته راضیشون کنه که اوناهم بفرستنش واسه کلیرنس و یعد یک ماه از هر دو طرف کلیر می شه!

در کل با توجه به تجربیات حتما کاملا واضح ازشون بخواین که کیستون رو ببندن! چون خودم بعنوان نمونه ازشون خواستم کیسم رو ندن ولی بعد از دو هته نامه ریجکتی بهم دادن! دبی خیلی خیلی بی حساب کتابه!!!

منبع

بعد از 14 ماه و 12 روز معادل 439 روز! جهت اطلاع، مکانیک با زمینه کاری و استاد در دانشکده مواد و فیلد بیو!
    آقا اینم کیس دیگه که بعد از 534 روز از دوبی بسته نشده بوده پرونده اش: اینجا

کلاً رو این موضوع نمیشه حساب کرد برای بسته شدن پرونده بعد از یه سال! به نظرم باید با خود سفارت کنار اومد!

اگر بگید که ادمیشن پریده؟ بازم قبول نمی کنند؟ یا بگید دیگه اصلاً منصرف شدید و مثلاً الان کانادا هستید...! کیس اینطوری امتحان کرده!؟
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

آقا اینم کیس دیگه که بعد از 534 روز از دوبی بسته نشده بوده پرونده اش: اینجا

کلاً رو این موضوع نمیشه حساب کرد برای بسته شدن پرونده بعد از یه سال! به نظرم باید با خود سفارت کنار اومد!

اگر بگید که ادمیشن پریده؟ بازم قبول نمی کنند؟ یا بگید دیگه اصلاً منصرف شدید و مثلاً الان کانادا هستید...! کیس اینطوری امتحان کرده!؟
    من ده بار تو ایمیلهام تاکید کردم که ادمیشنم کنسل شده و اصن شاید بخوام سال دیگه برای دانشگاه دیگه اقدام کنم ولی بازم فایده نداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط Na2013 نمایش پست ها
    من الان دارم بیشتر روی گزینه "دوباره" دبی رفتن فک میکنم. فک میکنم اگه خودم یه وقت دیگه بگیرم برم داخل سفارت و در مورد مشکل کیس قبلی (اشتباه وارد کردن پاسپورت نامبر توی دی اس 160) شخصا باهاشون صحبت کنم بهتره. چون احتمال زیاد میدم اونا این مشکل رو برطرف نکرده باشن. البته ممکنه برم تا اونجا و بگن نه مشکل این نیست. در اونصورت متوجه میشم تقریبا دیگه باید قید آمریکا رفتن رو بزنم و الکی امیدوار نباشم
    این یکی که بعد از کلی صبر دوباره رفته دوبی مصاحبه سر خود: این

این هم یک کیس مشابه در ارمنستان که سر خود رفته مصاحبه: این

نیتجه اخلاقی: آفیسر می گه کاری نمی تونم بکنم! پس برای بستن یا تکونی به پرونده دادن این روش تاثیری نداره... پس احتمال زیاد زنگ و ایمیل هم تاثیر چندانی نخواهد داشت!

متاسفانه گویا این کیس ها فقط در دبی اتفاق میافته! اینجا و اینجا
    ویرایش توسط zebarjadi : January 27th, 2014 در ساعت 06:30 PM دلیل: ترکیب ارسال‌ها
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

این یکی که بعد از کلی صبر دوباره رفته دوبی مصاحبه سر خود: این

این هم یک کیس مشابه در ارمنستان که سر خود رفته مصاحبه: این

نیتجه اخلاقی: آفیسر می گه کاری نمی تونم بکنم! پس برای بستن یا تکونی به پرونده دادن این روش تاثیری نداره... پس احتمال زیاد زنگ و ایمیل هم تاثیر چندانی نخواهد داشت!

متاسفانه گویا این کیس ها فقط در دبی اتفاق میافته! اینجا و اینجا
    پس به نظر شما راهکار مناسب چیه؟

یکی از دوستانی که چند سال پیش می خواسته پرونده اش رو از دوبی ببنده و جای دیگه اقدام کنه با 60 تا سفارت تماس گرفته و جواب های همه اون ها رو تو یه پست گذاشته که اینجا می تونید ببینید: اینجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech-Sharif

سلام به دوستان!

یکی از دوستان خواسته که من تجربه ام رو به اشتراک بذارم، هر چند مطمئنم قبلا یه جا در موردش نوشتم تو همین فروم، اما این تاپیک خوبی هست برای این تجربه.
    من جون 2010 برای ویزا رفتم دوبی به همراه خانمم. ایشون 16 روزه کلیر شد اما من هرگز کلیر یا ریجکت نشدم، بار ها ایمیل زدم و جوابی نگرفتم. می 2011 دوباره رفتم واسه مصاحبه اما اینبار در آنکارا، بدون اینکه به دوبی خبر بدم.
    آفیسر که یه خانم بود گفت که شما قبلا رفتی دوبی. من هم گفتم بله و داستان رو براش توضیح دادم که دوبی یه سال وقت منو تلف کرده. گفت متاسفم، ما اینجا سیستم بهتری داریم نسبت به دوبی و 6 هفته ای اگر کلیر نشدی با من تماس بگیر. خلاصه من 3.5 ماهه کلیر شدم. چند ماه بعد از اینکه اومده بودم امریکا دوبی ایمیل زد که دوباره بیا مصاحبه و هیچ هزینه ای هم لازم نیست بپردازی! یعنی خبر نداشتن که من امریکا هستم و انگار تازه پرونده منو که روش یه سال ناهار خورده بودنو پیدا کرده بودن.
    رشته من مهندسی مکانیک هست، فول فاند، و در زمینه بایو کار می کنم.(PHD)
    امسال هم قصد دارم یه سر بیام ایران و می خوام دوباره برم آنکارا.

پیش فرض پاسخ : دبی (امارات) - کلیرنس در سال ٢٠١۴

يك چيزي كه در اين فروم بحث نشده و نظر قطعي روش نيست، بحث رفتن به ي سفارت ديگس با اينكه در سفارت ديگه تحت بررسي باشي (مثل 8-9 ماه بلاتكليفي)!
    من ي جا ديدم كه ي بنده خدا گفته بود كه با وجود باز بودن كيسش در دبي، رفته تركيه و اكي شده كارش! تازه بعد از اينكه آمريكا بوده سفارت دبي بهش ايميل داده كه بيا مصاحبه!!!!
    لازمه كه تكليف بچه هايي كه طولاني منتظرن مشخص شه كه اگه ي سفارت سركارش گذاشته، نه ريجكتش ميكنه نه كيسش را كنسل ميكنن، و اينكه چطور ميتونه بره جاي ديگه

این هم تجربه کسی که می خواسته پرونده اش رو ببنده و به سفارت های مختلف ایمیل میزنه و جویا میشه جالب اینجاست که از دوبی بوده: اینجا

From: KCC DV KCCDV@state.gov

Thank you for your inquiry.
    Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of November. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.
    KCC is not authorized to assist you with this issue. Please contact the American Embassy/Consulate with jurisdiction over your area for further infor
    Joseph
    KCCDV/Public Inquiry
    Kentucky Consular Center
    Support Contractor - Serco - NA
    Phone: (606) 526-7500
    Email: KCCDV@state.gov
    From: Ankara-Consular-Public-MB CA-Ankara@state.gov
    Dear Sir /Madam,
    Changing your post would not help your case since we all share the same system. Once your DV file becomes current, you may attend your interview in Ankara, Turkey.
    Sincerely,
    Immigrant Visa Unit

From: "Baku, Consular" ConsularBaku@state.gov
    Sir,
    Unfortunately it is not possible to expedite the administrative process.
    Thank you.

From: "Baku, Consular" ConsularBaku@state.gov
    Mr. Saeed Parvar,
    If you would apply here in Baku you would have to undergo the same length of administrative processing.
    Thank you.
    From: Afghanvisainfo Afghanvisainfo@state.gov
    Your case needs to stay in Dubai.

From: "Tbilisi, Visa" Tbilisivisa@state.gov
    Dear Mr. Parvar,
    Unfortunately, we will not be able to help you with your case. Please, continue trying to contact Dubai.
    Sincerely,
    Consular Section

From: "Yerevan, IV" IVYerevan@state.gov
    Unfortunately, you need to continue working with the consulate in Dubai. We are not able to process your application in Yerevan.
    Sincerely,
    Immigrant Visa Unit
    U.S. Embassy
    Yerevan, Armenia

From: "Yerevan, Cons" Consyerevan@state.gov
    Unfortunately, we would not be able to help you. You need to complete the processing of your visa in Dubai.

from: "Beirut, Niv" BeirutNiv@state.gov
    We truly regret but you need to follow up on your case directly with the Consulate in Dubai.
    From: "Beirut, IV" BeirutIV@state.gov
    Dear Mr. Parvar,
    Since your file is being processed by the US Consulate in UAE, we are unable to help you with this issue and transfer to Lebanon, you need to try and keep in touch with the US Consulate in Dubai.
    Thank you,
    American Embassy Beirut
    Consular Section
    Immigrant Visa Unit
    Fax: 00-961-4-543498
    Website: http://lebanon.usembassy.gov
    Please use the chain of your email inquiry with this office when sending follow ups, as opposed to creating a new email message, in order for us to have a complete record of all information pertinent to your case. &

-From: USAKZ USAKZ@state.gov
    Dear Sir,
    Thank you for your email.
    Neither Astana Consular Section nor Almaty Consular Section supervises the Dubai Consular Section. We do not provide any guidance on how to resolve a specific visa issue handled by the other posts.
    Please contact the Consular Section in Dubai.
    Best regards,
    Consular Section
    U.S. Embassy in Astana, Kazakhstan
    Ak Bulak-4, Street 23-22, Building 3
    Tel: 7-7172-702100
    Fax: 7-7172-702280
    Website: kazakhstan.usembassy.gov
    Tashkent, Uzbekistan
    From: "Consular, Tashkent P" ConsularTashkent@state.gov

Dear Mr. Parvar,
    Since you already had an interview with the US Consulate in Dubai and still waiting for a clearance we cannot help you, since if you apply for US visa in US Embassy in Uzbekistan the whole clearance process, i.e. administrative review will be initiated from beginning and it will take exactly same amount of time as it takes now with your case at US Consulate in Dubai.
    Consular Section
    Embassy of the United States
    Tashkent, Uzbekistan
    3 Moyqorghon Street, 5th Block, Yunusobod District 100093
    Tel: (998-71) 140-2215, 140-2216
    Fax: (98-71) 120-54-48
    E-mail: consulartashkent@state.gov
    Internet: http://uzbekistan.usembassy.gov/non-...ant_visas.html
    Tashkent, Uzbekistani

Dear Mr. Parvar,
    As we have no information regarding your case, we cannot provide you any assistance with expediting your clearance process. We recommend you to contact the US Consulate in Dubai for further assistance.
    Consular Section
    Embassy of the United States
    Tashkent, Uzbekistan
    3 Moyqorghon Street, 5th Block, Yunusobod District 100093
    Tel: (998-71) 140-2215, 140-2216
    Fax: (98-71) 120-54-48
    E-mail: consulartashkent@state.gov
    Internet: http://uzbekistan.usembassy.gov/non-...ant_visas.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)