صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 71

موضوع: بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

دوستان یه خبر...

یکی از دوستان موادی با توجه به خطر ریجکت 212 بعد از 2 3 ماه انتظار به ارمنستان درخواست بسته شدن پرونده می کنند و سفارت می گه که پرونده شما رو بستیم!

خلاصه چند روز بعد ایمیل میزنند که لطفاً راجع به علایق تحقیقاتیتون توضیح بدید که ایشون هم یه استیتمنت کاملاً بی خطر میدند! و باز هم میگن که من درخواست بسته شدن دادم!!

خلاصه بعد از دو هفته امروز ایشون رد میشند! و خیلی حالشون بد بود تا این که نامه میاد که شما با بند 214بی رد شدید!!! که خدا رو شکر به خیر میگذره!!

امیدوارم مثل دوست دیگمون از دوبی نشه که دوماه دیگه براشون نامه 212 بره! اگر خبری شد بهتون میگم!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

سلام دوستان عزیز. من یک مشورت می‌خوام با شما بکنم و نظرتون رو بپرسم. من و خواهرم آمریکا دانشجو هستیم. پدر و مادر من ۱۷ آوریل ۲۰۱۳ رفتن ایروان برای مصاحبه. مامانم اوایل ژانویه کلییر شد، حدود ۱۰ ماه بعد. پدرم هنوز هیچ خبری نیست. بهاشون خیلی‌ مکتبه کردم، میگن در حال برسی‌ هست و همون جوابای همیشگی‌. چند روز دیگه می‌شه ۱ سال که از تاریخ مصاحبه می‌گذره. به نظرتون اگر بعد از ۱ سال به ایروان بگم می‌خوام کیس پدرم رو کنسل کنم، که پاش بره مثلا دوبی‌ برای مصاحبه کار درستی‌ هست؟ یا بذارم همین روند ادامه پیدا کنه تواین ایروان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یک مشورت می‌خوام با شما بکنم و نظرتون رو بپرسم. من و خواهرم آمریکا دانشجو هستیم. پدر و مادر من ۱۷ آوریل ۲۰۱۳ رفتن ایروان برای مصاحبه. مامانم اوایل ژانویه کلییر شد، حدود ۱۰ ماه بعد. پدرم هنوز هیچ خبری نیست. بهاشون خیلی‌ مکتبه کردم، میگن در حال برسی‌ هست و همون جوابای همیشگی‌. چند روز دیگه می‌شه ۱ سال که از تاریخ مصاحبه می‌گذره. به نظرتون اگر بعد از ۱ سال به ایروان بگم می‌خوام کیس پدرم رو کنسل کنم، که پاش بره مثلا دوبی‌ برای مصاحبه کار درستی‌ هست؟ یا بذارم همین روند ادامه پیدا کنه تواین ایروان؟
    سلام
    اگر پست های بالا رو خونده باشید میبینید که معمولاً فایده نداره! به نظر من شما بازم صبر کنید! متوسط کیس های توریستی بین 8 تا 9 ماهه! پس خیلی دیر نشده! اگر دانشجویی بود غیر طبیعی بود! ولی به نظر من برای شما غیر طبیعی نیست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

با سلام ، من 4 ماه است که گذشته و هنوز کلیر نشدم. میخام که روند پیگیری پرونده ام را متوقف کنم که دیگه بررسی نشه. چون شنیدم اگه ریجکت بشم برای کشورهای دیگه هم مناسب نیست. میخام بدونم کسی هست که بدونه چه جوری میتونم انصراف بدم؟ که دیگه پروندم بررسی نشه؟

پیش فرض پاسخ : پرسش های خاص در مورد ویزای F1 (مواردی که تاپیک جداگانه ندارند)

نقل قول نوشته اصلی توسط arezouf نمایش پست ها
    با سلام ، من 4 ماه است که گذشته و هنوز کلیر نشدم. میخام که روند پیگیری پرونده ام را متوقف کنم که دیگه بررسی نشه. چون شنیدم اگه ریجکت بشم برای کشورهای دیگه هم مناسب نیست. میخام بدونم کسی هست که بدونه چه جوری میتونم انصراف بدم؟ که دیگه پروندم بررسی نشه؟
    از شرایط خودتون... شامل کار... درس... رشته ... گرایش... و مقالات بگید تا راهنماییتون کنم که لازم هست این کار رو بکنید یا نه؟! و اگر لازم هست چه کار باید بکنید!

در ضمن بگید کدوم سفارت رفتید و چه مدارکی موقع مصاحبه خواستند و رو چی چیزایی گیر دادند و تو کلیرنس چه مدارکی خواستند؟1

کلاً F2 های این مدلی مثل شما غیر عادی به نظر نمیرسه که طول کشیده!

الان ۱ سال و ۱ ماه می‌گذره که مامان و بابای من رفتن ایروان برای مصاحبه. مامانم ژانویه کلییر شد و داره میاد ولی‌ هیچ خبری از بابام نیست. کسی‌ اطلاعات جدیدی داره؟ به نظرتون کیسه بابام رو ببندم بره دوبی‌؟ پست‌های قبلی‌ رو خوندم گفتم شاید کسی‌ چیزی جدید بدونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh_ss نمایش پست ها
    الان ۱ سال و ۱ ماه می‌گذره که مامان و بابای من رفتن ایروان برای مصاحبه. مامانم ژانویه کلییر شد و داره میاد ولی‌ هیچ خبری از بابام نیست. کسی‌ اطلاعات جدیدی داره؟ به نظرتون کیسه بابام رو ببندم بره دوبی‌؟ پست‌های قبلی‌ رو خوندم گفتم شاید کسی‌ چیزی جدید بدونه.
    سلام!

اصلاً چنین کاری رو نکنید!

دبی هم شرایط بهتری نداره! بعید میدونم کیسی بیشتر از 15 ماه طول بکشه دوست عزیز!

Junior Member

سلام يه سوال دارم . من و همسرم درماه مارچ براي J1&2 از سفارت دبي اقدام كرديم ويزاي j1 همسرم بعد از يك ماه ريجكت شد ولي استاتوس ويزاي من همچنان بعد از اپديت در همان تاريخ ريجكت ويزاي همسرم، در حالت administrative proccessing مونده. براي جون مجددا از انكارا اقدام كرديم البته قبلش من يه اي ميل به انكارا و يه اي ميل به دبي زدم و مورد رو توضيح دادم و جوابي نيومد . با توجه به اين كه پرونده ويزاي j2 من همچنان بازه و جون مجددا دارم ميرم انكارا! چه پيشنهادي داريد ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط g330 نمایش پست ها
    سلام يه سوال دارم . من و همسرم درماه مارچ براي J1&2 از سفارت دبي اقدام كرديم ويزاي j1 همسرم بعد از يك ماه ريجكت شد ولي استاتوس ويزاي من همچنان بعد از اپديت در همان تاريخ ريجكت ويزاي همسرم، در حالت administrative proccessing مونده. براي جون مجددا از انكارا اقدام كرديم البته قبلش من يه اي ميل به انكارا و يه اي ميل به دبي زدم و مورد رو توضيح دادم و جوابي نيومد . با توجه به اين كه پرونده ويزاي j2 من همچنان بازه و جون مجددا دارم ميرم انكارا! چه پيشنهادي داريد ؟ ممنون
    سلام

با چه بندی ریجکت شدند؟!

شما نگران نباشید.. معمولاً F2 و J2 رو ریجکت نمیکنند به اون صورت... نهایتاً 214 میزنند...

ولی شما چون کلیرنس نخوردید به عنوان J2 که احتمالاً خان هم هستید اون status تا 100 سال دیگه هم همون میمونه!

اصلاً نگران نباشید!

Junior Member

با بند 306 متاسفانه! مرسي از راهنماييتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)