صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 71

موضوع: بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana93 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من 23 آوریل رفتم دبی مصاحبه و تا الان هیچ آپدیت یا ایمیلی نداشتم. چندین بار هم زنگ و میل زدم و فقط بهم میگن صبر کن. من باید تا 8 سپتامبر دانشگاه باشم و امکان دیفر هم ندارم. به نظرتون کار درستیه که پروندم رو تو دبی ببندم و برم ارمنستان برای مصاحبه؟ اصلا ممکنه برسم؟ بستن پرونده چه قدر طول می کشه؟ من به ارمنستان میل زدم و بهم گفتن این کارو نکن چون پروسه بررسی ات از اول شروع میشه و بیشتر طول می کشه. ولی ظاهرا امسال ارمنستان خیلی سریعتر عمل کرده.
    در ضمن دختر هستم، کارشناسی و برای دکترای برق دارم میرم. بدون مقاله، سابقه کار و گپ تحصیلی. فاندم هم TA هست ( البته تو RP ام زمینه کاریم رو نوشتن computer vision). فقط یه دختر عمو تو آمریکا دارم. هیچ ایده ای ندارم چرا اینقدر طول کشیده. (البته هیچ کیسی تو روزای قبل و بعد من مدتهاست آپدیت نداشته) چی کار باید بکنم الان؟
    کیس شما رو نمی بندند و هیچ فایده ای نداره باید پروسه کلیرنس شما تموم بشه پس اصصلا به این موضوع حتی فکر هم نکن
    too much love will kill you

Junior Member

سلام بچه ها٬ اگه کسی بتونه راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم.

من دانشجوی phd کامپویتر با ویزای f1 هستم. دو سال پیش درسم رو شروع کردم. خانومم هم حدود دو سال اینجا بود با ویزای F2. برای این Fall پذیرش مستر بدون فاند گرفت و اول تابستون رفت دبی مصاحبه (دانشگاهی که من هستم با رنک زیر ۲۰) اما هنوز ویزاش نیومده و من هم از آمریکا خارج نشدم میتونیم پذیرش رو دیفر کنیم به March و منتظر بمونیم ولی میترسم تا اون موقع هم ویزا نیاد. میتونیم هم بندازیم fall دیگه و خانومم تلاش کنه با f2 بیاد. رشته خانومم توی ایران معدن بوده و پذیرشش برای عمران-محیط زیست هست. دو تا سوال داشتم:

۱) اینکه مصاحبه با دبی رو (F1) بعد از ۴ ماه و نیم کنسل کنیم و خانومم بره یه سفارت دیگه برای مصاحبه F2 ممکن هست؟
    ۲) چه سفارتی رو پیشنهاد میکنین؟ ارمنستان؟ ترکیه؟ آذربایجان؟ ازبکستان؟ یا ... دفعه پیش دوتایی مون رفتیم ارمنستان و ۵۰ روزه ویزا گرفتیم.

ممنون از پاسختون

پیش فرض بستن پرونده کلیرنس در یک سفارت و اقدام مجدد از سفارت دیگر

با سلام و وقت بخیر
    بچه ها من یه سوال داشتم و خیلی فوری اگر امکان داشته باشه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    من سال قبل از یه دانشگاه در امریکا فول فاند computer science پذیرش دکترا گرفتم و مورد خاصی از نظر خودم ندارم جز اینکه تو یه شرکت خصوصی برنامه نویس بوذم ... سربازی هم ندارم (دختر)
    حدود 10 ماه پیش سفارت ارمنستان رفتم مصاحبه ... موقع مصاحبه همه چیز خوب بود و افیسر گفت 90 درصد اوکیه فقط مراحل اداری داره ، دو ماه اول چند بار هم اپدیت شدم ولی ویزام نیومد و همینطور pending باقی موند ...یک ترم هم دیفر کردم ولی باز هم نیومده ویزام پذیرش دانشگاهم کلا کنسل شده و امسال من اپلای کردم و خدا روشکر یک دانشگاه خیلی بهتر پذیرش گرفتم .. و کیسم هنوز تو سفارت ارمنستان بازه و خوب پذیرش جدید رو هم دارم هنوز ای-20 نرسیده و فکر کنم یکی دوهفته کار داشته باشه تا اماده بشه ، الان راهنمایی کنید که چی کار کنم بهتره:
    1- کیس رو ببندم و برم سفارت دیگه؟ اگر سفارت دیگه کجا برم بهتره؟
    2- به سفارت ارمنستان بگم دوباره پذیرش جدید گرفتم ؟ قطعا خوب میگن دوباره بیا مصاحبه
    خودم نظرم اینه که کیس رو ببندم و برم دبی الان شدیدا نیاز دارم راهنماییم کنید ...

Junior Member

سلام دوستان

من 3 روز دیگه مصاحبه F2 ارمنستان دارم. 5 ماه پیش برای F1 قبرس اقدام کردم و وارد کلیدنس شدم اما ازون موقع هیچ خبری نشده و همچنان تو کلیرنس هستم. همسرم 4 ماه پیش با ویزای F1 به امریکا رفتن و منم تصمیم گرفتم دیگه بیخیال F1 بشم و با ویزای F2 برم. اما هیچ اقدامی برای کنسل کردن یا بستن پروندم تو قبرس نکردم. حالا با توجه به اینکه این مصاحبه من کلا برای نوع دیگری از ویزا یعنی F2 هستش لازمه حتما پرونده F1 من بسته بشه؟

Junior Member Nobile آواتار ها

سلام دوستان ... من بلاخره پس از جستجوی بسیار این تاپیک رو پیدا کردم ... متاسفانه اخیرا هیچ پستی در این تاپیک ارسال نشده.
    اما با خوندن تجربیات همین پستهای قبلی متوجه شدم اصلاً ایده خوبی نیست که کیسم رو ببندم و از سفارت دیگه اقدام کنم
    من فرانکفورت مصاحبه کردم و هفت ماهه که کیسم در حال administrative processing هست و در سایت CEAC هم هفت ماهه که وضعیتم آپدیت نشده... ترم جدید هم شروع شده و من هنوز کلیر نشدم!

اما واقعاً اگه راهی بود که میشد فهمید سفارت مارو سر کار گذاشته یا واقعا داره روی کیسمون کار میکنه خیلی خوب میشد. لااقل تکلیفمون رو میفهمیدیم

Junior Member

سلام دوستان
    نمیدونم کسی به این تاپیک سر میزنه یا نه. من واقعا مستاصل شده م. دانشجوی ریترنینگ هستم و الان 8 ماهه کلیرنس هستم از ارمنستان. میخواستم ببینم به نظر شما آیا بهتره کیسم رو ببندم و برم جای دیگه مصاحبه؟ کجا رو پیشنهاد میکنین؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین.

منم شرایط مشابه دارم ریترنینگ و ده ماه تو کلیرنس
    بستن کیس خیلی کاره ریسکی هستش خیلی ها شرایط مشابه شما رو دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط cholera نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم کسی به این تاپیک سر میزنه یا نه. من واقعا مستاصل شده م. دانشجوی ریترنینگ هستم و الان 8 ماهه کلیرنس هستم از ارمنستان. میخواستم ببینم به نظر شما آیا بهتره کیسم رو ببندم و برم جای دیگه مصاحبه؟ کجا رو پیشنهاد میکنین؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrainyman نمایش پست ها
    منم شرایط مشابه دارم ریترنینگ و ده ماه تو کلیرنس
    بستن کیس خیلی کاره ریسکی هستش خیلی ها شرایط مشابه شما رو دارن
    منم شرایط مشابه دارم ریترنینگ و 6 ماه تو کلیرنس

Junior Member

Hey Guys,
    ?Im under AP for J1 visa for almost 2 years. Can I reapply for the visa with a new sponsor and new DS-2019

سلام دوستان
    خانم من بیشتر از یک ساله که منتظر administrative processing هستش و من خودم توی امریکا هستم چقدر باید منتظر موند میشه بره جای دیگه. لطفا راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)