نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 965 از 965 نخستنخست ... 465865915955956957958959960961962963964965
نمایش نتایج: از شماره 9,641 تا 9,649 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

با سلام.
    من برای کد رشته 1123 سال 2014 در 31 دسامبر (زمان رسیدن مدارک) اقدام کردم. یکی دیگه از دوستانم هم همین کد رشته رو اقدام کرده بود که مدارکش 15 دسامبر رسیده بود. امروز مدارکش رو برگشت دادن و گفتن که cap پر شده. میخواستم بدونم کسی دیگه ای با اید کد رشته اخیرا جواب گرفته.
    ممنون میشم از همه دوستان اگه جواب بدن. خیلی برام مهمه...

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط rojindr نمایش پست ها
    با سلام.
    من برای کد رشته 1123 سال 2014 در 31 دسامبر (زمان رسیدن مدارک) اقدام کردم. یکی دیگه از دوستانم هم همین کد رشته رو اقدام کرده بود که مدارکش 15 دسامبر رسیده بود. امروز مدارکش رو برگشت دادن و گفتن که cap پر شده. میخواستم بدونم کسی دیگه ای با اید کد رشته اخیرا جواب گرفته.
    ممنون میشم از همه دوستان اگه جواب بدن. خیلی برام مهمه...
    سلام، خیلی زود تر از دسامبر پر شده
    شمادر اسپردشیت جهانی می تونید نمونه های زیادی رو ببینید.
    کاربر Anxious مثلا در 27 اکتبر مدارکش به علت پر شدن کپ برگشت خورده بود...

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

[QUOTE=xanrown;1930697]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghf نمایش پست ها

قربان گویا هستش، شما باید داخلی های مورد نظر رو بگیرید.
    من حتی فایل نامبرم و بقیه اطلاعاتم رو از این شماره دریافت کردم.
    داخلی های مورد نظر مربوط به چگ کردن استتوس رو بگیرید به Agent وصل می شید.
    خیلی ممنون از
    رهنماییتون از روزیکه گفتین دارم تلاش میکنم اونجارو بگیرم اما همه اش پیغام میده به دلیل حجم بالای تماسها قادر به پاخگویی نیستن، تو هر ساعتی از شبانه روز همین رو میگه!،،م

Junior Member

دوستان کسی هست که مدارکش مثل من 30 دسامبر رسیده باشه و به دلیل پر شدن کپ کلی برگشت خورده باشه؟ می خوام بدونم چقدر می تونم امیدوار باشم. هنوز هیچ خبری از اداره مهاجرت برای من نشده!!!!

Junior Member

سلام به همه.مدارک من با کد4011 در تاریخ نوزدهم دسامبر رسید اداره مهاجرت متاسفانه تا حالا خبری نشده خیلی از دوستان اعتقاد دارن این کد رشته تو22اکتبر به کپ رسیده ولی من تعجب میکنم چرا نه ایمیل ریجکت برام میاد نا مدارکم به دستم رسیده حالا مدارک شایدتو پست گم شده باشه ایمیل چرا نمیاد؟!!!!!

رشته و دانشگاه

[QUOTE=sadeghf;1943764]
    نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    خیلی ممنون از
    رهنماییتون از روزیکه گفتین دارم تلاش میکنم اونجارو بگیرم اما همه اش پیغام میده به دلیل حجم بالای تماسها قادر به پاخگویی نیستن، تو هر ساعتی از شبانه روز همین رو میگه!،،م
    باید مرتب تلاش کنید و بگیرید.معمولا ساعت 4 عصر ما که اول ساعت کاریشان هستش راحت تر تماس گرفتن مقدور هستش.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fshaylin نمایش پست ها
    سلام به همه.مدارک من با کد4011 در تاریخ نوزدهم دسامبر رسید اداره مهاجرت متاسفانه تا حالا خبری نشده خیلی از دوستان اعتقاد دارن این کد رشته تو22اکتبر به کپ رسیده ولی من تعجب میکنم چرا نه ایمیل ریجکت برام میاد نا مدارکم به دستم رسیده حالا مدارک شایدتو پست گم شده باشه ایمیل چرا نمیاد؟!!!!!
    شما هم مطمئن باشید که کپ کلی پر شده
    برای اینکه بدونید چه زمانی اونا بسته شما رو پست کردن با CIC تماس بگیرید.
    بسته پستی من دقیقا 1 ماه و 28 روز بعد از ارسالشون به دستم رسید.
    یه بازه دوماهه رو متصور بشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده برای FSW2014 اقدام کرده بودم که متاسفانه ریجکت شدم. طبق تماسی که داشتم یه من گفتن که مدارکم 30 ژانویه پس فرستاده شدن و متاسفانه هنوز به دست ما نرسیده. دوباره تماس گرفتم که حداقل یک کد رهگیری به من بدهند جوابی ندادند. به نظر شما باید چه کار کنم؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان من میخواستم ببینم کسی اینجا کارش تاسیسات ساختمان هست ؟و وضعیت این شغل تو کدوم شهر کانادا خوب هست؟و کانادا چه مدارکی رو برای این رشته نیاز داره .تورو خدا یکی جواب بده .یا جایی رو معرفی کنه که من اطلاعات بگیرم .مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)