نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 1 از 965 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member Babak91Karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

Post سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

با عرض سلام
    از دوستان عزیزیم این درخواست رو داشتم که در این تاپیک اطلاعات کافی برای چگونگی آغاز پروسه مهاجرت (در صورت دارا بودن شرایط) رو بنویسند تا امثال بنده و دیگر تازه کارها مسیر مشخص و درستی رو طی کنند تا بعدا دچار مشکل نشند.
    1.
    2.
    3.
    ...
    پیشاپیش از لطفتون ممنونم...

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برای آغاز پروسه مهاجرت (skilled worker) چکار باید کرد؟

هنوز روال مهاجرت برای سال 2014 روشن نشده و معلوم نیست اصلا لیستی وجود خواهد داشت یا نه. 2015 هم که سیستم کلا قراره عوض بشه. در نتیجه الان راهنمایی خاصی نمیشه کرد.
    روال این فروم این بوده که هر سال برنامه جدیدی بازمیشد یک تاپیک برای آن برنامه باز میشد. امسال هم اگر چیزی اعلام بشود احتمالا تاپیک مخصوص باز خواهد شد.
    فعلا میتوانید تاپیک برنامه سال گذشته را مطالعه بفرمایید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...رم-می-2013

سلام دوستان،
    می‌خواستم بپرسم کسی‌ تا به حال از اروپا برای درخواست اقامت کانادا با اسکیل ورکر اقدام کرده؟ میشه بپرسم کلن پروسش براتون چقدر طول کشید؟ آیا از اینکه از ایران اپلای کنیم کوتاه تر میشه؟ هر گونه راهنمایی‌ در این زمینه، مورد تقدیره، سپاس پیشاپیش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli44 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می‌خواستم بپرسم کسی‌ تا به حال از اروپا برای درخواست اقامت کانادا با اسکیل ورکر اقدام کرده؟ میشه بپرسم کلن پروسش براتون چقدر طول کشید؟ آیا از اینکه از ایران اپلای کنیم کوتاه تر میشه؟ هر گونه راهنمایی‌ در این زمینه، مورد تقدیره، سپاس پیشاپیش
    اگه اقامتتون در اروپا بالاي ٤ سال باشه ويزا افيستون اون شهري كه در اروپا هستيد ميشه در غير اين صورت تفاوتي در كل روال نميكنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای صنایع دانشگاه پلی تکنیک تورین

با سلام
    عضو جدید هستم. اطلاعاتم خیلی کامل نیست چند تا سوال داشتم.
    در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترا هستم در کشور ایتالیا 9 ماه دیگه درسم تموم میشه
    32 سال سن
    حدود 6 سال سابقه کار بیمه ای دارم اما طی 5 سال پیش درگیر تحصیل بودم( زمان کارم در حین دریافت مدرک لیسانسم بوده و در زمینه حسابداری مشغول به کار بودم اما رشته تحصیلیم مهندسی صنایع بوده)
    دوره فوق لیسانس و دکترا را در دانشکاه های بین المللی درس خواندم و مشکل زبان ندارم ولی در حال حاضر IELTS ندارم برای آزمون 17 می ثبت نام کردم.
    متاهل هستم و
    همسرمم مشغول به تحصیل در رشته فوق لیسانس حسابداری هستند

با توجه به اینکه درس من تا چند ماه دیگه تمام میشه خواستم هر چه زودتر برای skill worker اقدام کنیم اما اطلاعی کاملی نداریم که :
    آیا میتوانیم همین الان اقدام کنیم و یا باید صبر کنیم تا لیست جدید بیاد (با توجه به رشته ام در لیست فعلا reach cap زده شده)؟
    دیروز از طریق سایت اقدام کردم و در انتها گفت شما eligible هستید. خواستم بدونم آیا هیچ قسمتی از مراحل را به صورت آنلاین پر نمیکنیم و فقط باید مدارک را کامل و پست کنیم.
    اگر نیاز به مدرک زبان باشه و من تمام مدارکم رو برای ابتدای ماه JUNE 2014 آماده کنم. به نظرتون با توجه به شرایطی که دارم چند ماه باید منتظر بمونم تا PR (با در نظر گرفتن اینکه همه مدارک صحیح باشد) بگیریم.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

پیش فرض مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

خبر مهم و خوشحال کننده برای دوستانی که FSW 2013 رو از دست دادن. مدارکتون رو آماده کنید که این برنامه در سال 2014 هم اجرا می شه که هم رشته های بیشتری رو شامل میشه و هم اینکه تعداد بیشتری نسبت به 2013 می گیرن.
    متن خبر در اینجا:

http://news.gc.ca/web/article-en.do?nid=841339http://news.gc.ca/web/article-en.do?...916.1365663949

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس برنامه سال 2014

میدوارم که امسال بشه اقدام کرد. من از لینک زیر با خبر شودم

http://www.cicnews.com/2014/04/break...am-043382.html

ظرفیتهای بسیار خوبی رو امسال در رشته های مختلف اعلام کردند.حیلی فرصت مناسب و خوبیه برای دوستان.

Junior Member

ممنون از اطلاع رسانیه سریع دوستان
    میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید که من اگر بخوام اقدام کنم چکار باید بکنم و چطور امتیازم را بررسی کنم ؟آیا آیلتس اجبار هست؟

سلام دوستان

پرونده من برای 2013 بخاطر نقصی که نامه سابقه کارم داشت، ریجکت شد. با اینحال تمامی مدارکم، از جمله آیلتس، در اختیار CIO هست و طبق ایمیلی که برای من اومد، هیچیک از مدارک رو برام برگشت نداده و در پرونده من باقی می ماند.

البته UCI و فایل نامبر دریافت کردم.

در خصوص اقدام برای برنامه 2014، میدونم که ارسال کپی آیلتس کفایت میکنه و این رو قبلا به من اعلام کردند.

سوالاتی که دارم :

1- آیا باید دیگر مدارک رو دوباره بفرستم؟ حتی مدارکی که در طی این یکسال تغییر نکرده، مثلا شناسنامه، پاسپورت و ...
    2- در مورد اپلیکیشن فی چی؟ با توجه به اینکه در اقدام قبلی این مبلغ رو پرداخت کردیم.

با توجه به اینکه مدت اعتبار آیلتس من تا 12 می هست، وقت چندانی برای رسوندن مدارک به کانادا تا قبل از اون زمان ندارم، وگرنه باید مجدد امتحان بدم که کلا شاید حداقل یکی دو ماه زمان ببره تا بتونم اونموقع مدارکم رو ارسال کنم،

از دوستانی که اطلاعی در این مورد دارند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند. ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)