نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 11 از 965 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fashion design and technique George Brown College

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس برنامه سال 2014

سلام دوستان،
    آیا برای apply کردن ارائه سوء پیشینه اجباریه یا مثل سالهای پیش میشه بعداً ارائه بشه؟ لطفا در صورت اطلاع فوری پاسخ دهید و اگر ممکنه به من اعلام کنید در سایت CIC کجا در این مورد صحبت شده؟ با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط arezou958 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    آیا برای apply کردن ارائه سوء پیشینه اجباریه یا مثل سالهای پیش میشه بعداً ارائه بشه؟ لطفا در صورت اطلاع فوری پاسخ دهید و اگر ممکنه به من اعلام کنید در سایت CIC کجا در این مورد صحبت شده؟ با سپاس
    سو پيشينه تنها مدركيه كه ميتونيد بعدا بفرستيد
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Junior Member

بنظر دوستان می شه الان مدارک فرستاد تا اول می برسه؟ یا باید منتظر باشیم تا جزئیات بیشتری اعلام بشه؟

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

من نمی دونم چراهرچی سوال می پرسم پاسخی ازهیچ کدام ازدوستان نمی گیرم؟من واسه نواسکاشیا کد2147 اقدام کردم حالا می تونم واسه فدرال کد2281 که شبیه اونه اقدام کنم؟چون کد2147 درلیست رشته های فدرال وجودنداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedm6 نمایش پست ها
    بنظر دوستان می شه الان مدارک فرستاد تا اول می برسه؟ یا باید منتظر باشیم تا جزئیات بیشتری اعلام بشه؟
    اول بایذ مدراک تحصیلی ارزیابی بشه..انجام دادید؟

Junior Member

متاسفانه دیگه مهندسی شیمیnoc:2134 رو دیگه نمیخوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

سلام ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید
    من به اتفاق همسرم مدتیه که با ویزای تحصیلی همسرم تو خاک کانادا هستیم
    ایشون در مقطع دکترا تحصیل میکنه
    امسال تصمیم گرفتیم پرونده مهاجرتیمونو به جریان بندازیم
    مشکلی که هست پولمون تو حساب پد همسرم که ازمون وکالت داره بوده و تازه چند روزه تو حسابی که بنام خودمونه منتقلش کرده
    میخوام بدونم مدارک مالی و گردس شش ماهه رو همزمان با پر کردن و رجیستر کردن باید ارایه بدیم یا تو مراحل دیگه میخوان و چند ماهی فرصت میدن؟
    مدرک زبان چطور ؟ اونو کی میخوان؟
    سوال اخرم اینه مدارک به صورت اکلترونیکی باید ارسال بشه یا پست؟ اگر امال به خاطر نقص مدرک پذیرفته نشیم مدارک تو سیستمشون میمونه برای سال بعد یا خیر؟

سلام
    خدا رو شکر من دیروز اینکارها رو انجام دادم

مراحل ارزیابی مدارک برای دانشگاه آزاد

خیابان پاسداران - بوستان هفتم - پلاک 159 معاونت بین الملل دانشگاه آزاد

1- اصل و ترجمه مدرک لیسانس
    2- اصل و ترجمه ریزنمرات + دو سری کپی از ریز نمرات
    3- مبلغ 53 هزار تومان برای ارسال مدرک به سازمان wes کانادا که باید از atm کارت به کارت کنید به این شماره 6396071106438591 به نام حسین محمدی (اگر اسم رو درست یادم مونده باشه) این مبلغ قابل پرداخت نقدی و یا استفاده از pos نمی باشد . بهتره قبل از رفتن اینکار رو انجام بدید
    4- فرم پر شده و امضا شده Academic Records Request Form

به امید خدا تشریف میبرید طبقه چهارم دبیر خانه مدارک رو میدید و دو تا فرم رو هم اونجا پر میکنید ، بعدش پیش چند نفر باید برید خانم مالک نژاد و آقای ستوده و ... که برگها رو مهر و امضا کنند و آخر سر هم تحویل دبیرخانه میدید که انسان بسیار شریفی می باشند (خدا خیرشون بده) که بقیه کارها و پر کردن حواله پستی و اینا رو خودشون انجام میدن و به شما یه رسید پست sky net میدهند

فقط حواستون باشه که کپی ریزنمره ها و لیسانس که پیوست ترجمه ها هستند رو حتمن براتون مهر کنن (به صورت پیش فرض اینکار رو میکنن ولی برای من اشتباهی داشتن اون دو سری کپی رو مهر میزدند که خدا رو شکر خودشون متوجه شدند) همه هم انسانهای بسیار شریف و خوش برخوردی بودند

همه در پناه خدا
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط barannava نمایش پست ها
    سلام
    خواهر من براي نوا اسكوشيا اقدام كرده آيا مي تونه براي فدرال هم اقدام كنه؟
    در ضمن اين روش چقدر طول ميكشه تا نهايي بشه؟

نواسکاشیا بسته شد
    از همون اول هم معلوم بود که نواسکاشیا به درد نمی خوره.....فقط فدرال.......هورااااااااااا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    من نمی دونم چراهرچی سوال می پرسم پاسخی ازهیچ کدام ازدوستان نمی گیرم؟من واسه نواسکاشیا کد2147 اقدام کردم حالا می تونم واسه فدرال کد2281 که شبیه اونه اقدام کنم؟چون کد2147 درلیست رشته های فدرال وجودنداره

آره می تونی اقدام کنی...ولی متن سابقه کارت مهمه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)