نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 2 از 965 نخستنخست 12345678910111252102502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس برنامه سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin2679 نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانیه سریع دوستان
    میشه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید که من اگر بخوام اقدام کنم چکار باید بکنم و چطور امتیازم را بررسی کنم ؟آیا آیلتس اجبار هست؟
    حداقل آیلتس 6 در هرکدام از مهارتها احتیاج است. مدارک تحصیلی تان را هم باید توسط یک موسسه بین المللی ارزشیابی کنید. بقیه شرایط را هم اینجا میتوانید ببینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp

Junior Member

تا کی واسه گرفتن نمره ایلتس وقت داریم؟

Junior Member

سلام
    مورد من هم کاملا مشابه شماست یعنی بعد از دریافت UCI به خاطر نقصی که تو مدارک adabtilbility داشتم ،reject شدم .البته من ielts ام رو دوباره درخواست دادم به دانشگاهم فرستادن و گفتم ولی نمیدونم باید بقیه مدارکو دوباره ترجمه کنم یا نه.
    فکر می کنم هزینه application fee که پریده باشه ولی اگه مدارکمو قبول داشته باشن خیلی خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ez2remember نمایش پست ها
    سلام دوستان

پرونده من برای 2013 بخاطر نقصی که نامه سابقه کارم داشت، ریجکت شد. با اینحال تمامی مدارکم، از جمله آیلتس، در اختیار CIO هست و طبق ایمیلی که برای من اومد، هیچیک از مدارک رو برام برگشت نداده و در پرونده من باقی می ماند.

البته UCI و فایل نامبر دریافت کردم.

در خصوص اقدام برای برنامه 2014، میدونم که ارسال کپی آیلتس کفایت میکنه و این رو قبلا به من اعلام کردند.

سوالاتی که دارم :

1- آیا باید دیگر مدارک رو دوباره بفرستم؟ حتی مدارکی که در طی این یکسال تغییر نکرده، مثلا شناسنامه، پاسپورت و ...
    2- در مورد اپلیکیشن فی چی؟ با توجه به اینکه در اقدام قبلی این مبلغ رو پرداخت کردیم.

با توجه به اینکه مدت اعتبار آیلتس من تا 12 می هست، وقت چندانی برای رسوندن مدارک به کانادا تا قبل از اون زمان ندارم، وگرنه باید مجدد امتحان بدم که کلا شاید حداقل یکی دو ماه زمان ببره تا بتونم اونموقع مدارکم رو ارسال کنم،

از دوستانی که اطلاعی در این مورد دارند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند. ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ez2remember نمایش پست ها
    سلام دوستان

پرونده من برای 2013 بخاطر نقصی که نامه سابقه کارم داشت، ریجکت شد. با اینحال تمامی مدارکم، از جمله آیلتس، در اختیار CIO هست و طبق ایمیلی که برای من اومد، هیچیک از مدارک رو برام برگشت نداده و در پرونده من باقی می ماند.

البته UCI و فایل نامبر دریافت کردم.

در خصوص اقدام برای برنامه 2014، میدونم که ارسال کپی آیلتس کفایت میکنه و این رو قبلا به من اعلام کردند.

سوالاتی که دارم :

1- آیا باید دیگر مدارک رو دوباره بفرستم؟ حتی مدارکی که در طی این یکسال تغییر نکرده، مثلا شناسنامه، پاسپورت و ...
    2- در مورد اپلیکیشن فی چی؟ با توجه به اینکه در اقدام قبلی این مبلغ رو پرداخت کردیم.

با توجه به اینکه مدت اعتبار آیلتس من تا 12 می هست، وقت چندانی برای رسوندن مدارک به کانادا تا قبل از اون زمان ندارم، وگرنه باید مجدد امتحان بدم که کلا شاید حداقل یکی دو ماه زمان ببره تا بتونم اونموقع مدارکم رو ارسال کنم،

از دوستانی که اطلاعی در این مورد دارند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند. ممنون.
    شما رو وقتی ریجکت کردن دیگه باید مجددا پول اپلای رو بدید (میدونم خیلی زور داره. ولی چاره ای نیست).

مدارک رو هم همه رو دوباره بفرستید حتی اگه میشه کارنامه آیلتس بگیرید (فرض رو بر این بگذارید که اون آفیسرهای بی حوصله که وقت نمیذارن بگردن مدارک شما رو پیدا کنن. پس الکی ریسک گیر دادن و ریجکت و برگشت پرونده رو برای خودتون درست نکنید و هر آنچه از مدارک و کپی و نامه سابقه کار و هرچی که لازمه رو تر و تمییز بگذارین براشون).

اگه هم نمیتونید کارنامه آیلتس بگیرید به این سرعت, یه نامه روی مدارکتون بذارین بگین فایل نامبر قبلی تون چی بوده و کارنامه تون پیش خودشونه. میتونید اعلام کنید که دارید آیلتس جدید رو میدید و تا فلان تاریخ نتیجه جدید رو ارسال خواهید کرد.
    (من جای شما باشم مدارکم رو چنان آماده میکنم که به محض اعلام (فکر میکنم از ۲۶ آوریل که دستورالعمل های جدید اعلام بشه تا اول می نشه اپلای کرد ولی همه چیز رو طوری آماده کنید که دیگه اول می پست سریع السیر برسونه مدارکتون رو.
    و در همین فاصله برای اولین آیلتس موجود ثبت نام میکنم و امتحان میدم و به محض دریافت نتایج نمره جدید رو هم میفرستم) (البته امیدوارم بهتون فایل نامبر بدن که با اون راحت تر بتونید آپدیت کنید نمره تون رو.ولی اگرم نگرفته بودین باز نمره جدید رو پست کنید ).

سلام
    براي پرداخت اپليكيشن في بايد مانب اردر بخريم يا راههاي ديگه اي هم داره. البته اين رو بگم كه من اشنايي در خارج از ايران ندارم كه بتونم از كارت اعتباريش استفاده بكنم.

ممنونم

هر چه سريع تر بهتر. چون با توجه به اينكه ممكنه رشتتون پر متقاضي باشه، اين احتمال هست كه زود پر بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouya7 نمایش پست ها
    تا کی واسه گرفتن نمره ایلتس وقت داریم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2463 نمایش پست ها
    سلام
    براي پرداخت اپليكيشن في بايد مانب اردر بخريم يا راههاي ديگه اي هم داره. البته اين رو بگم كه من اشنايي در خارج از ايران ندارم كه بتونم از كارت اعتباريش استفاده بكنم.

ممنونم
    ميتونيد از طريق شركتهايى كه كارت اعتبارى درست ميكنند اين كار رو انجام بديد كه تبليغاتشون توى همين سايت هم زياد هست
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

سلام
    خسته نباشید
    میدونم که پاسخ سوال من در این تاپیک نیست ولی با توجه به اینکه برای fsw2014 ارزیابی مدرک تحصیلی جزو شرایط الزامیه ممنون میشم من رو در خصوص ارزیابی مدرک تحصیلی لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد راهنمایی کنید
    اینطوری که تو این صفحه دیدم :
    http://www.icascanada.ca/fsw/requiredgeneral.aspx

مدرک و ریزنمرات دیپلم و/یا پیش دانشگاهی رو باید خود مدرسه بفرسته برای کانادا - که بعید میدونم همچین چیزی امکان پذیر باشه
    مدرک و ریزنمرات دانشگاه رو هم خود دانشگاه باید بفرسته کانادا - این باز محتمل تر به نظر میاد

از دوستان کسی هست که اینکار رو کرده باشه ؟ و یا آدرس صفحه ای که در اون میتونم اطلاعات لازم رو پیدا کنم اینجا بنویسید ممنون میشوم
    خدانگهدار همه
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

Thumbs up خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

دوستان در مورد نیروی متخصص فدرال که 5 اردیبهشت 1393 اعلام شد، تجربیاتمون را به اشتراک بگذاریم.
    الان کسانیکه زیر 35 سال و آیلتس 6 و جزو 50 رشته هستند را پذیرش می کنند.
    وزارت مهاجرت کانادا April 23, 2014 برابر 3 اردیبهشت 1393 در بخش نیروی متخصص فدرال کانادا FSW تعداد 25000 پرونده در 50 رشته (پنج برابر سال گذشته !) را می پذیرد. همچنین در بخش " نیروی فنی و حرفه ای کانادا" تعداد 5000 پرونده در 90 رشته و در بخش "تجربه کانادایی" تعداد 8000 پرونده را می پذیرد. البته از ابتدای سال 2015 روش "ورود سریع" Express Entry مبنای پذیرش متقاضیان خواهد بود.
    برنامه نیروی متخصص فدرال براساس توانایی متقاضی در زمینه تخصص تحصیلی و سابقه کار کسب شده و نیاز بازار کار و اقتصاد کانادا ایجاد شده است. برای واجد شرایط شدن متقاضی مهاجرت می بایست:- دارای یکسال سابقه کار تمام وقت طی ده سال گذشته در یکی از 50 رشته اعلام شده زیر باشد.- دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه طبق نمره و امتیاز مشخص شده- داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی یا تحصیل در مقطع PHD در دانشگاه های کانادا- داشتن پول کافی هنگام ورود به کانادا- نداشتن سوء پیشینه و گذراندن بخش مدیکال (مدرک پزشکی)- کسب 67 امتیاز از فاکتور های مشخص شده توسط اداره مهاجرت کانادا به شرح زیر: 1- تحصیلات: از این بخش 25 امتیاز کسب خواهید نمود 2- زبان خارجه: از این بخش 28 امتیاز(24 امتیاز زبان اصلی-4امتیاز زبان دوم) کسب خواهید نمود. 3- تجربه کار: از این بخش 15 امتیاز کسب می کنید.(کسب حداقل 9امتیاز اجباری است) 4- سن: از این بخش 12 امتیاز کسب خواهید نمود. 5- پیشنهاد شغلی: از این بخش 10 امتیاز کسب خواهید نمود. 6- انطباق پذیری در کانادا: از این بخش 10 امتیاز کسب خواهید نمود. این سقف پذیرش و لیست مشاغل جدید کانادا از تاریخ May 1, 2014 برابر 11 اردیبهشت 1393 شروع می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

رشته های پرطرفدار این گروه مانند کامپیوتر، عمران و مدیران خیلی سریع پر خواهد شد
    البته 50 رشته اعلام شده می تواند برای خیلی ها که منتظر مهاجرت بودند ولی رشته آنها در لیست نبود (مثل مترجمی/مهدکودک/ساخت و...) خبر خوبی باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)