نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 378 از 965 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388428478878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه آزاد اسلامی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Kinder365 نمایش پست ها
    Alix جان نمونه متن توضيح براي تاريخ كارت ملي داري شما؟
    من از این متن استفاده کردم. امیدوارم مفید باشه.
    Addendum to Generic Application Form for Canada (IMM 0008)

NOTE: Citizens of Iran have two government-issued photo IDs; one referred to as Shenasnameh (Birth Certificate) and the other referred to as Meli Card (National ID Card). However, the former does not have an expiry date and the latter does not have an issue date. Therefore, neither can be written on the Generic Application Form.

The issue date on Shenasnameh (Birth Certificate) may or may not be the exact date of birth.

Below we are providing the information for both of the cards and have enclosed official translations and true certified copies of both documents.

Name: (Principal Applicant)

Shenasnameh (Birth Certificate)
    Document Number Country of Issue Issue Date
    (YYYY-MM-DD)
    Expiry Date
    (YYYY-MM-DD)
    IRAN ---

National ID Card
    Document Number Country of Issue Issue Date
    (YYYY-MM-DD)
    Expiry Date
    (YYYY-MM-DD)
    IRAN ---

Junior Member

دوستان خواهش می کنم اگه مورد مشابهی هست منو راهنمایی کنین

من می خوام از امتیاز عمو که سیتیزن هستد استفاده کنم در سایت مثال زده شده که برای اثبات relation از شناسنامه استفاده کنید

Proof of relationship:
    Submit proof of relationship to your close relative in Canada, such as birth, marriage or adoption certificates. For
    example, to prove that your relative in Canada is your paternal aunt, it would be necessary to submit copies of birth
    certificates for her and for your father showing they have at least one common parent.

اما من فقط پاسپورت عمو را دارم که

1-پاسپورت عمو ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) رو ثابت می کنه
    2- شناسنامه پدر ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) رو ثابت می کنه
    که طبیعتاً ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) مشترک هست ...

در نتیجه مدارک من برای استفاده از امتیاز relative:
    1-پاسپورت عمو + شناسنامه پدر که نشان دهنده ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) مشترک
    2-citizenship card
    3- tax bill , electricity bill ,gas bill

بعضی دوستان میگن چون تو cic ذکر کرده شناسنامه ..پس مدارک من کافی نیست و نمی تونه ثابت کنه ایشون عموی من هستند

از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنید چون دارم زمان رو از دست میدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    اما من واسه یه کار دیگه هم نیاز دارمش. این اصل ترجمه بهتره فرستاده بشه یا حتما? مرسی
    در خصوص مدارکی که کپی اش خواسته شده (مثل گواهی تمکن مالی) من ندیدم جایی ذکر شده باشه که اگر این مدرک انگلیسی یا فرانسه نیست و بنابراین نیاز به ترجمه داره، کپی ترجمه قابل قبول هست یا نه. ولی شرط احتیاط میگه که اصل ترجمه ارسال بشه قطعا بهتره.

اگر می تونید، این کواهی رو انگلیسی از بانک بگیرید (سینا و سامان که می دونم انگلیسی میدن). ولی توجه داشته باشید که اصل این گواهی یا کپی برابر اصل شده اش رو بعدا ممکنه بخوان (در خصوص تمام مدارک کپی، این نکته صادق است).

من این گواهی را انگلیسی گرفتم و اصلش را فرستادم و کپی اش را برای خودم نگه داشتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Kinder365 نمایش پست ها
    Alix جان نمونه متن توضيح براي تاريخ كارت ملي داري شما؟
    کارت ملی های من و همسرم هنوز معتبر هست و برای همین ما نیاز به این متن نداشتیم. ولی دوستان اینجا نوشتن که از همون ها می تونید استفاده کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    دوستان خواهش می کنم اگه مورد مشابهی هست منو راهنمایی کنین

من می خوام از امتیاز عمو که سیتیزن هستد استفاده کنم در سایت مثال زده شده که برای اثبات relation از شناسنامه استفاده کنید

Proof of relationship:
    Submit proof of relationship to your close relative in Canada, such as birth, marriage or adoption certificates. For
    example, to prove that your relative in Canada is your paternal aunt, it would be necessary to submit copies of birth
    certificates for her and for your father showing they have at least one common parent.

اما من فقط پاسپورت عمو را دارم که

1-پاسپورت عمو ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) رو ثابت می کنه
    2- شناسنامه پدر ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) رو ثابت می کنه
    که طبیعتاً ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) مشترک هست ...

در نتیجه مدارک من برای استفاده از امتیاز relative:
    1-پاسپورت عمو + شناسنامه پدر که نشان دهنده ( نام فامیل / نام پدر /محل تولد) مشترک
    2-citizenship card
    3- tax bill , electricity bill ,gas bill

بعضی دوستان میگن چون تو cic ذکر کرده شناسنامه ..پس مدارک من کافی نیست و نمی تونه ثابت کنه ایشون عموی من هستند

از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنید چون دارم زمان رو از دست میدم
    به نظر من شما زمان رو از دست ندید. همین ها رو بفرستید با توضیحی که چرا نتونستید شناسنامه عمو رو ارسال کنید. اگر دوست دارید، این توضیح رو اینجا بنویسید. اگر بتونه ما رو متقاعد کنه، احتمالا آفیسر های اداره مهاجرت رو هم می تونه متقاعد کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    به نظر من شما زمان رو از دست ندید. همین ها رو بفرستید با توضیحی که چرا نتونستید شناسنامه عمو رو ارسال کنید. اگر دوست دارید، این توضیح رو اینجا بنویسید. اگر بتونه ما رو متقاعد کنه، احتمالا آفیسر های اداره مهاجرت رو هم می تونه متقاعد کنه.
    من می تونم اسکن شده شناسنامه عمو رو هم بگیرم ضمیمه کنم ( اما بااسکن که ترجمه انجام نمیشه ) ولی یه کم قابل قبول تر ...نمی خوام مدارکم ریجکت شه (((((((((((((
    در مورد متنی که بخواد اونا رو متقاعد کنه دوستان کمک کنید لطفاً

بنویسم با توجه به اینکه ایشون در سفر آخرشون به ایران شناسنامه همراه نداشتند و ایشون الان به کانادا برگشتند و نمی خوام با توجه به سنشون بیشتر براشون مزاحمت ایجاد کنم که به خاطر من دنبال کار ترجمه و پست و غیره بروند و همچنین به خاطر وسواس فکری نگران شناسنامشون باشن که در پست ایران گم نشه ...من دیگه ازشون درخواست ارسال شناسنامه نکردم به هر حال زمان رو هم نمی خواستم از دست بدم
    به هر حال نام پدر در پاسپورت هم قید شده ...

Banned

من می تونم اسکن شده شناسنامه عمو رو هم بگیرم ضمیمه کنم ( اما بااسکن که ترجمه انجام نمیشه ) ولی یه کم قابل قبول تر ...نمی خوام مدارکم ریجکت شه (((((((((((((

بنویسم با توجه به اینکه ایشون در سفر آخرشون به ایران شناسنامه همراه نداشتند و ایشون الان به کانادا برگشتند و نمی خوام با توجه به سنشون بیشتر براشون مزاحمت ایجاد کنم که به خاطر من دنبال کار ترجمه و پست و غیره بروند و همچنین به خاطر وسواس فکری نگران شناسنامشون باشن که در پست ایران گم نشه ...من دیگه ازشون درخواست ارسال شناسنامه نکردم به هر حال زمان رو هم نمی خواستم از دست بدم
    ظاهرا اونها birth certificate رو می خوان، حداقل در مثال شون که این طور نوشتن. بعد هم در پاسپورت فقط نام پدر فرد میاد و نه هیچ اطلاعات سجلی دیگه ای از پدر (اگه شک دارید همین الان پاسپورت خودتون رو چک کنید)، و خیلی احتمالش بالاست که دو فرد غریبه، نام پدر شون یکی باشه. در شناسنامه، اطلاعات سجلی کامل تری از والدین ذکر میشه که رابطه خونی رو اثبات می کنه.

ضمنا من اگر آفیسر باشم، آفیسر سخت گیری نخواهم بود ولی توضیحات شما من را قانع نکرد. یعنی چه که زحمت می شود؟ با این همه سرویس های پستی قابل رهگیری، چیزی گم نمی شود. جز این، شاید اگر با دارالترجمه صحبت کنید، بپذیرند که از اسکن شناسنامه عمویتان ترجمه کنند (با مهر دادگستری البته). به هر حال عمو جان اگر می خواهند چند امتیازی لطف کنند، یک زحمت کوچولو هم باید بکشند دیگر

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

خواهر من شناسنامه اش رو در کانادا ترجمه و تایید کرد و با پست برای من فرستاد من هم ترجمه گذاشتم روی مدارک...شما چرا این کارو نمیکنید؟؟

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

شب همگی خوش.
    دوستان من بسته های مهر و موم شده لیسانس و فوقم را پس از کلی دوندگی اماده کردم و فردا می خوام پست کنم فردا به WES. احتمالا با TNT
    سوال من اینکه که کپی دانشنامه ها و ترجمه اشان را هم در یک پک بگذارم و خودم را فرستنده بزنم و WES گیرنده.
    و کل سه پک را در یک پک نهایی با آدرس خودم برای wes بفرستم؟ درسته دیگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineer

سلام
    در فرم schedule 3 که update شده تعداد سال سوابق کاری از حداقل 1 سال شروع میشه ! برای کسی که در جایی سابقه کاری کمتر از 1 سال داره هم باید 1year تیک زده بشه؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)