نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 468 از 965 نخستنخست ... 368418458459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478518568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,671 تا 4,680 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    با سلام. شرکتی ( بین المللی که در کل دنیا شعبه داشت) که من 6 سال پیش کار می کردم الان کاملا منحل شده و من گواهی سابقه کار ندارم. ولی بیمه تو این مدت برام رد شده. می شه به من بگین چیکار باید بکنم و یا به کجا باید ایمیل بزنم و مشکل رو مطرح کنم.

با توجه به اینکه میخوام با مدرک لیسانسم اقدام کنم و سابقه کار قبلی رو نیاز دارم. ( کار الانم با رشته فوق لیسانسم مرتبط هست) البته جفت رشته ها و مشاغلم مورد نیاز کانادا هست.
    ممنونم
    سلام
    من هم دقيقا همين مشكل رو داشتم. به شعبه مركزي شركت منحل شده در دوبي ايميل فرستادم. نوشتم ادرس و شماره تلفن دفتر ايرانشون كه تو سايت اطلاعاتش بود اكتيو نيست و خواستم بهم نامه سابقه كار با شرايط سايت بدن. ولي جواب ندادن ايميلمو. منم يه كاور لتر تو مداركم گذاشتم با اطلاعات شركت مربوطه، ايميلم رو هم ضميمه كردم، وبه ترجمه سابقه بيمه يا اينشورنس ركورد ارجاعشون دادم.
    البته دوستي هم ميگفت ميشه مداركي دال بر منحل شدن شركت ارائه كرد مثل اگهي روزنامه و... كه من حوصلم نشد.

Junior Member

سلام
    آيا تاپيكي در اين وبسايت هست كه دوستاني كه سالهاي گذشته ريجكت شدن، دليل ريجكت شدن و تجارب شونو اعلام كنن؟ من جمله نقص و ايرادات مداركشونو؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من مدارکم رو برای ارسال آماده کردم ، فقط سوالی دارم در مورد مدرک زبان،
    مدرک آیلتس من ژانویه 2015 اعتبارش تموم میشه ، با توجه به مدت زمان ارسال مدارک تا دریافت فایل نامبر که حدود 4 ماه زمان می بره( با توجه به دریافت فابل نامبر دریافتی تعدادی از اعضای فروم)
    آیا اعتبار مدرک زبان در زمان ارسال مدارک ملاک هست یا زمان بررسی مدارک که اگه 4 ماه باشه مدرک من اعتبار 2 سالش تموم میشه ...
    لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارن، و یا اگر صفحه ای در سایت CIC هست که مربوط به این موضوع هست من رو راهنمایی کنن

ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Frezaei نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مدرک آیلتس من ژانویه 2015 اعتبارش تموم میشه ،.... آیا اعتبار مدرک زبان در زمان ارسال مدارک ملاک هست ....

ممنون

سلام این قسمت تو فرم چک لیست هست. نگران نباشید.
    Note : Language test results must not be older than two years upon date of receipt at the CIO.

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط heidari013 نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط alix1393
    اگر به خاطر الزاماتِ یک NOC، نیاز به ارسال مدارک مقاطع پایین‌تر باشد، لازم به ارسال این مدارک خواهد بود. ولی باید توجه داشت که اداره مهاجرت، هیچ مدرک تحصیلی خارجی را بدون اسس نمی‌پذیرد و اگر یک مدرک غیرکانادایی بدون اسس ارسال شود، آنها کل پرونده را به خاطر نقص مدرک برگشت می‌زنند. و باید توجه داشت اگر در یک NOC نوشته شده باشد bachelor در فلان رشته لازم است، باید بدانند که آیا این مدرکِ غیرکانادایی معادل bachelor هست یا نه؛ و مرجع تشخیص این مسئله هم چند موسسه مورد تایید اداره مهاجرت از جمله wes است.

دوستان کسی نظری در مورد این پست (در ادامه پست 4583# ) نداره؟
    نظر شخصیم اینه که بدون از دست دادن وقت، هرچه سریعتر مدرک لیسانستون رو ارزیابی کنید . الان دارید زمان رو از دست میدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    درست شد
    ---------------

دوستان طبق محاسبات من، حتی تا آخر 2014 هم overall cap پر نحواهد شد! لذا اگر جزو 5 کد پر طرفدار نیستید نگران نباشید
    می شه بگید مبنای محاسباتتون چی بوده؟

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_amk نمایش پست ها
    سلام، بله مجرد هستم. میشه لطفا توضیح بدین که 1. لندن بودن ویزا آفیس چه مزیتی داره؟ یعنی برای این مدت 2.5 سال مثل قبل که بصورت حضوری و تمام وقت در یک شرکت تخصصی ذر ایران کار نکردم مشکلی پیش نمیاد؟ (مثلا من میتونم یه نامه از اون شرکت در ایران بگیرم که تایید کنه کار غیر حضوری براش انجام دادم در حالی که ایران نبوده ام; که البته نمیدونم نوشتن ساعات کاری غیر حضوری چطور باید باشه و اینکه برای اداره مهاجرت قابل قبول هست یا نه.) 2. زبان آیلتس برای کیس من حداقل باید چند باشه؟ و همچنین در مورد امتیاز سنم; اینکه تقریبا 3 ماه دیگه یعنی بعد January, 2015 ظاهرا یک امتیاز سن رو از دست میدم (با فرض طول کشیدن اقدام تا بعد این زمان) مشکلی پیش نمیاد؟ 3. جواب شما مثبت بود; ولی ممنون میشم که اگه لازم میدونین بیشتر توضیح بدین که به نظر شما به جز گرفتن آیلتس هیچ گونه مشگل دیگه ای نیست؟

اما در مورد پرسش شما اینکه:
    بیشتر یک تمایل شخصی هست ولی خوب میشه هم گفت که گرفتن اقامت در دانمارک و پاسپورت نهایتا بستگی به داشتن کار تخصصی و تمام وقت هست که من اینجا ندارم (حتی اگه زبان دانمارکی رو هم تا حدی یاد گرفته باشم). طبق قانون جدید که قرار هست از 2015 اجرایی بشه شما با کار جنرال حداکثر میتونید یک سال اقامت رو علاوه بر سه سالی که داشتید تمدید کنید; ولی تا اونجایی که شنیدم کانادا اینطور نیست و شما با هر شرایطی از اقامتتون تا حدی مطمئن هستید. دلیل شخصی من هم در این تصمیم موثر هست که بیشتر مایلم در یک کشور انگلیسی زبان، داشتن شرایط اقامت مطمئن تر و تعداد دانشگاههای بیشتر زندگی کرده و یا ادامه تحصیل بدم. امیدوارم جوابم کامل باشه.
    تفاوت زیادی نیست، تفاوت دفتر ترکیه با دفتر انگلیس به لحاظ مدت زمان رسیدگی به پرونده ها زیاد نیست. بعضی ها آنکارازده شده اند! ، به خاطر احتمال تکرار ناآرامی های سالهای گذشته ترکیه (البته امسال اکثر کسانی که ترکیه را انتخاب کردند، پرونده هایشان به فرانسه رفته است)
    زمان های رسیدگی سالهای گذشته http://www.cic.gc.ca/english/informa...killed-fed.asp
    --------------------------------------------------------------------------------------------------
    تحصیلات 23 امتیاز
    سن 12 امتیاز - (احتمال11 )
    سابقه کار 13 امتیاز
    حداقل 19 امتیاز (20 امتیاز احتمال) از آیلتس جنرال نیاز است تا به 67 امتیاز قبولی برسید
    با نمرات روبرو 20امتیاز آنرا کسب خواهید کرد Speaking 6.5 - reading6.5 - writing 6.5- Listening7.5

به نظر برای کاهش ریسک بهتر است امتیازات را سخت گیرانه در نظر گرفت.
    ممکن است زمان بررسی پرونده به جای زمان رسیدن ملاک بررسی باشد. چرا که مثلا یکی از متقاضیان در اسپردشیت دلیل رد شدنش توسط cio رو نوشته
    language test results expired 17days after the application has been recieved
    البته مسلما نوشته یک متقاضی منبع موثقی نیستند. ولی فکر میکنم برای یک امتیاز ریسک نکنید امتیاز سن را همان 11 در نظر بگیرید و هدف امتیاز زبان را 20 به شرح بالا بگذارید.
    در این صورت شما به نمره دیگری احتیاج نخواهید داشت ولی اگر خواستید می توانید نامه ای بعنوان کار پاره وقت و پروژه ای از شرکتی که این اواخر هم برایش کار کرده اید ، تهیه فرمائید

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    دوستان WES الان ایمیل زده به من که ارزیابی مدارکم تمامه و امروز برام می فرسته. و گفته می تونم نتیجه را نگاه کنم. وقتی می رم یه صفحه باز می شه https://www.wes.org/appstatus/EvalReport.aspx
    ولی چیزی توش غیر ref number ام و یه سری توضیحات نیست. آیا بعدا ظاهر میشه؟ یا چه شده؟ تشکر.
    همينه ديگه. اون رفرنس يعني داده به پست ارزيابي رو و حداكثر تا 2 هفته ديگه دستته. البته با پست سفارشي

دوستان،
    ممنون می شوم اگر لطف کنید راهنمایی کنید.
    این ایمیلی هست که امروز از وس دریافت کردم.
    متوجه نمی شوم منظورش چیست؟
    چطور ترجمه ریز نمرات که متصل به کپی برابر اصل آن در پاکت مهر و موم شده دانشگاه بوده است را قبول کرده و خود کپی را قبول ندارد؟
    اصلاً نمی فهمم.
    باید چه کار کنم؟
    خواهش می کنم راهنمایی کنید. نزدیک است دیوانه شوم! آیا لازم است دوباره به دانشگاه بروم؟
    What to submit How to submit What was submitted Status
    Academic Transcript To be sent directly to WES in the manner specified for this country Photocopy X Not Acceptable
    Resubmit document(s) according to WES requirements
    Academic Transcript (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted
    Degree Certificate Photocopy Photocopy ü Accepted
    Degree Certificate (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted

اگر بار گران بودیم، رفتیم...

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

سلام
    دوستان مداركي كه خودش نوشته كپي (مثل همين evaluation) يا مثلا كپي كارت PR فاميل و اينها بايد كپي برابر اصل بشود (به انگليسي)؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)