نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 469 از 965 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط AlaTiti نمایش پست ها
    دوستان،
    ممنون می شوم اگر لطف کنید راهنمایی کنید.
    این ایمیلی هست که امروز از وس دریافت کردم.
    متوجه نمی شوم منظورش چیست؟
    چطور ترجمه ریز نمرات که متصل به کپی برابر اصل آن در پاکت مهر و موم شده دانشگاه بوده است را قبول کرده و خود کپی را قبول ندارد؟
    اصلاً نمی فهمم.
    باید چه کار کنم؟
    خواهش می کنم راهنمایی کنید. نزدیک است دیوانه شوم! آیا لازم است دوباره به دانشگاه بروم؟
    What to submit How to submit What was submitted Status
    Academic Transcript To be sent directly to WES in the manner specified for this country Photocopy X Not Acceptable
    Resubmit document(s) according to WES requirements
    Academic Transcript (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted
    Degree Certificate Photocopy Photocopy ü Accepted
    Degree Certificate (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted

دوست عزیز البته من نمیدونم شما چی رو برای وس فرستادین اما از این ایمیل و کنترل مدارکی که مورد نیاز وس بود این طور بر میاد که شما ریز نمراتتون از طرف دانشگاه ارسال نشده است. چون برای اونا ترجمه فقط صرفا برای کنترل دروسی هست که پاس کردید ولی کپی ریز نمره تایید شده دانشگاه با زبان اصلی همراه کپی مدرک تایید شده باید از طرف دانشگاه ارسال میشده. حالا یا ارسال کردید ولی دانشگاه تایید نکرده بود اونا رو یا اینکه اصلا از طرف دانشگاه همچین مدرکی ارسال نشده است.

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

دوستان،
    ممنون می شوم اگر لطف کنید راهنمایی کنید.
    این ایمیلی هست که امروز از وس دریافت کردم.
    متوجه نمی شوم منظورش چیست؟
    چطور ترجمه ریز نمرات که متصل به کپی برابر اصل آن در پاکت مهر و موم شده دانشگاه بوده است را قبول کرده و خود کپی را قبول ندارد؟
    اصلاً نمی فهمم.
    باید چه کار کنم؟
    خواهش می کنم راهنمایی کنید. نزدیک است دیوانه شوم! آیا لازم است دوباره به دانشگاه بروم؟
    What to submit How to submit What was submitted Status
    Academic Transcript To be sent directly to WES in the manner specified for this country Photocopy X Not Acceptable
    Resubmit document(s) according to WES requirements
    Academic Transcript (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted
    Degree Certificate Photocopy Photocopy ü Accepted
    Degree Certificate (English Translation) English Translation English Translation ü Accepted

فکر کنم شما بدون پر کردن فرم وس توسط دانشگاه ریز نمراتتون رو فرستادید درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    همينه ديگه. اون رفرنس يعني داده به پست ارزيابي رو و حداكثر تا 2 هفته ديگه دستته. البته با پست سفارشي
    تشکر. همون دیشب درست شد و ارزیابی رو تونستم ببینم. و شنبه اونطور که TNT زده دستم میرسه.

-----
    یه سوال دارم. در چک لیست بند 16 برای marriage و divorce همون توضیحات صفحه وسط شناسنامه کافی هست که با خود شناسنامه ترجمه میشه ؟ یا کار دیگری لازمه.
    ویرایش توسط amir_za : September 17th, 2014 در ساعت 11:57 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    دوست عزیز البته من نمیدونم شما چی رو برای وس فرستادین اما از این ایمیل و کنترل مدارکی که مورد نیاز وس بود این طور بر میاد که شما ریز نمراتتون از طرف دانشگاه ارسال نشده است. چون برای اونا ترجمه فقط صرفا برای کنترل دروسی هست که پاس کردید ولی کپی ریز نمره تایید شده دانشگاه با زبان اصلی همراه کپی مدرک تایید شده باید از طرف دانشگاه ارسال میشده. حالا یا ارسال کردید ولی دانشگاه تایید نکرده بود اونا رو یا اینکه اصلا از طرف دانشگاه همچین مدرکی ارسال نشده است.
    دوست عزیز،
    ممنون... چیزی که دانشگاه در پاکت مهر و موم شده برای وس ارسال کرد، ترجمه ریزنمراتم بود که به کپی برابر اصل آنها پلمب شده بود به همراه برگه ریکوئست خود وس که آنرا مهر و امضا کرده بودند...

آیا مشکل از این است که کپی برابر اصل توی پاکت بود و نه کپی معمولی؟
    اگر بار گران بودیم، رفتیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    [QUOTE=amir_za;1748961]فکر کنم شما بدون پر کردن فرم وس توسط دانشگاه ریز نمراتتون رو فرستادید درسته؟
    دوست عزیز، ممنونم که وقت می گذاری برای پاسخ گویی.
    چرا برگه ریکوئست وس را با امضا و مهر بین الملل دانشگاه مان به همراه ترجمه ریزنمرات و کپی برابر اصل (که بدان پلمب شده بود) توی پاکت گذاشتند.
    حالا برای حل مشکل، دقیقاً چه کاری باید انجام دهم؟ چه چیزی را باید دوباره برای وس بفرستم؟ کجا باید بروم؟
    اگر بار گران بودیم، رفتیم...

دوست عزیز،
    ممنون... چیزی که دانشگاه در پاکت مهر و موم شده برای وس ارسال کرد (درحقیقت پاکت را دادند خودم ببرم از طرفشان پست کنم)، ترجمه ریزنمراتم بود که به کپی برابر اصل آنها پلمب شده بود به همراه برگه ریکوئست خود وس که آنرا مهر و امضا کرده بودند...
    حالا برای حل مشکل، دقیقاً چه کاری باید انجام دهم؟ چه چیزی را باید دوباره برای وس بفرستم؟

ببینین شما باید کپی ریز نمرات به زبان فارسی که مهر و امضا شده باشه توسط مسئول اموزش دانشگاه همراه مدارک ارسال میکردین. به عبارتی داخل پاکت دانشگاه این مورد باید وجود می داشت اما ظاهرا ترجمه ها تایید شده بود و کپی فارسی تاییدیه نداشته. در هر صورت باید یه بار دیگه تشریف ببرید دانشگاه. کپی ریزنمرات رو اونا براتون مهر و امضا کنن و بذارن پاکت در بسته و شما بفرستین به وس. با توجه به ایمیلی هم که براتون اومده نیاز به اون فرم نیست ولی اگر یه کاور لتر بذارین روی مدارک که وس رفرنس و این ایمیل اینا توش باشه بد نیست لااقل مدارکتون گم و گور نمیشه.
    امیدوارم این دفعه کارتون انجام بشه.
    با این حال باز دوستان دیگه اگر فکر میکنن چیزی که ایشون باید ارسال کنه غیر ریز نمرات هست لطفا راهنمایی کنن دوستمون رو

سلام به همه دوستان عزیز
    1سوال محض اطمینان داشتم:ترجمه مدرک تحصیلی همسر هم باید با مدارک اداره مهاجرت فرستاده بشه؟
    لطفا اگر کسی از لحاظ کیفیت و قیمت از دارالترجمش راضی بوده اسم و ادرسشو برام توی خصوصی پیغام بذاره.
    ممنون

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط parniyanban0 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    1سوال محض اطمینان داشتم:ترجمه مدرک تحصیلی همسر هم باید با مدارک اداره مهاجرت فرستاده بشه؟
    لطفا اگر کسی از لحاظ کیفیت و قیمت از دارالترجمش راضی بوده اسم و ادرسشو برام توی خصوصی پیغام بذاره.
    ممنون
    خیر - نیازی نیست- فقط موارد خواسته شده در چک لیست.

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یه سوال دارم. در چک لیست بند 16 برای marriage و divorce همون توضیحات صفحه وسط شناسنامه کافی هست که با خود شناسنامه ترجمه میشه ؟ یا کار دیگری لازمه.

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    من تو سايت خوندم و چك ليست رو هم ديدم. نوشته مدرك ازدواج كه ميشه عقدنامه ما در ايران- اگر هم جدا شديد نوشته گواهي براي تمام ازدواج و طلاق ها، يعني عقدنامه اول و بعد نامه طلاق (يا هر چيزي كه مي دهند) و مدارك ازدواج احتمالي بعدي

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshams نمایش پست ها
    من تو سايت خوندم و چك ليست رو هم ديدم. نوشته مدرك ازدواج كه ميشه عقدنامه ما در ايران- اگر هم جدا شديد نوشته گواهي براي تمام ازدواج و طلاق ها، يعني عقدنامه اول و بعد نامه طلاق (يا هر چيزي كه مي دهند) و مدارك ازدواج احتمالي بعدي
    والا برای طلاق که مدرکی غیر از شناسنامه نداریم؟! حود شناسامه نشون دهنده رسمی آخرین وضعیت تاهل مگر نیست؟!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)