نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 470 از 965 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

سلام دوستان
    یه مشکلی توی نامه ی گواهی سابقه کارم دارم اینکه توی بیمارستان دولتی کار میکنم و پست سازمانی م با کار و مدرکم تفاوت داره و به همین خاطر عنوان شغلی مو توی نامه م نزدن اما کلیه ی شرح وظایفم با NOC رشته م برابری داره نمیدونم چیکار کنم بعضی دوستان میگن باید حتما عنوان شغلی تو بنویسن خوب یعنی الان نامه من مورد قبول واقع نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nhd_mojaver نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه مشکلی توی نامه ی گواهی سابقه کارم دارم اینکه توی بیمارستان دولتی کار میکنم و پست سازمانی م با کار و مدرکم تفاوت داره و به همین خاطر عنوان شغلی مو توی نامه م نزدن اما کلیه ی شرح وظایفم با NOC رشته م برابری داره نمیدونم چیکار کنم بعضی دوستان میگن باید حتما عنوان شغلی تو بنویسن خوب یعنی الان نامه من مورد قبول واقع نمیشه؟
    نه نميشه سمت حتما بايد نوشته بشه خوب شما ميتونيد از بيمارستان بخواهيد اين لطف رو بكنن و سمت شمارو مطابق NOC قيد كنند

Junior Member

سلام چندتا سوال دارم ممنون ميشم جواب بديد

1- براي گواهي تمكن مالي چه چيزي از بانك بگيرم بهتره گردش حساب يا تاييديه بالانس حساب
    2- براي 2 نفر چقدر (به ريال) بايد در حسابم پول باشه؟
    3- آِيا بايد از بانك بخواهم كه مبلغ رو به دلار كانادا تبديل كنه و بنويسه ؟
    4-من هنوز رو مدرك شناسايي مشكل دارم و نميدونم كدوم رو قيد كنم. شناسنامه تاريخ انقضانداره و كارت ملي هم كه تاريخ صدور نداره من ترجمه هردو رو دارم ...لطفاً كمك نماييد مشكلم حل بشه

مرسي

Junior Member

با سلام و احترام
    تمامي كاربران عنوان نموده اند براي ارسال مدارك بايستي حتما مهر دادگستري و وزارت خارجه وجود داشته باشد.
    درصورتي كه براي ترجمه مترجمان رسمي ايران را مي توان مهر رسمي زد. براي ترجمه هايي كه توسط دفتر ناتي (آقاي مقدم) يا ناجيت انجام شده اين امكان وجود ندارد. درضمن من در سايت cic تاكنون هم چيزي به اين عنوان نديديم. فقط نوشته بايستي مترجم affidavit باشه
    در ضمن ارزيابي مداركمو با WES و با ترجمه ناتي و بدون مهرهاي دادگستري و وزارت خارجه ok گرفتم.

What is an affidavit for a translation?

An affidavit for a translation is a document stating that the translation is a true and accurate version of the original text. The translator swears in front of a commissioner authorized to administer oaths in the country where the translator lives, that the contents of their translation are a true translation and representation of the contents of the original document

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen....asp?q=040&t=4

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamand19 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    تمامي كاربران عنوان نموده اند براي ارسال مدارك بايستي حتما مهر دادگستري و وزارت خارجه وجود داشته باشد.
    درصورتي كه براي ترجمه مترجمان رسمي ايران را مي توان مهر رسمي زد. براي ترجمه هايي كه توسط دفتر ناتي (آقاي مقدم) يا ناجيت انجام شده اين امكان وجود ندارد. درضمن من در سايت cic تاكنون هم چيزي به اين عنوان نديديم. فقط نوشته بايستي مترجم affidavit باشه
    در ضمن ارزيابي مداركمو با WES و با ترجمه ناتي و بدون مهرهاي دادگستري و وزارت خارجه ok گرفتم.

An affidavit for a translation is a document stating that the translation is a true and accurate version of the original text. The translator swears in front of a commissioner authorized to administer oaths in the country where the translator lives, that the contents of their translation are a true translation and representation of the contents of the original document

ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام

اين قسمت از متن شما دقيقا معني مهر دادگستري رو ميده :
    The translator swears in front of a commissioner authorized to administer oaths in the country where the translator lives, that the contents of their translation are a true translation and representation of the contents of the original document

ضمناً من بودم ريسك نميكردم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamand19 نمایش پست ها
    با سلام و احترام

ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    چرا مترجم های ناتی؟ البته اگر ایران زندگی نمی کنید موضوع فرق می کنه
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط matraki نمایش پست ها
    نه نميشه سمت حتما بايد نوشته بشه خوب شما ميتونيد از بيمارستان بخواهيد اين لطف رو بكنن و سمت شمارو مطابق NOC قيد كنند
    باسپاس از پاسخ تون اما مشکلم اینه که بیمارستان این کار و برام نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    درست شد
    ---------------

دوستان طبق محاسبات من، حتی تا آخر 2014 هم overall cap پر نحواهد شد! لذا اگر جزو 5 کد پر طرفدار نیستید نگران نباشید
    چطوری و اینقدر مطمئن محاسبه کردید؟
    اگر بار گران بودیم، رفتیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط sarane نمایش پست ها
    دوست عزیز البته من نمیدونم شما چی رو برای وس فرستادین اما از این ایمیل و کنترل مدارکی که مورد نیاز وس بود این طور بر میاد که شما ریز نمراتتون از طرف دانشگاه ارسال نشده است. چون برای اونا ترجمه فقط صرفا برای کنترل دروسی هست که پاس کردید ولی کپی ریز نمره تایید شده دانشگاه با زبان اصلی همراه کپی مدرک تایید شده باید از طرف دانشگاه ارسال میشده. حالا یا ارسال کردید ولی دانشگاه تایید نکرده بود اونا رو یا اینکه اصلا از طرف دانشگاه همچین مدرکی ارسال نشده است.
    براي من همچين جدولي نيومده! چند وقت پيش يه ايميل شامل پيام زير اومد. و همش نوشته evaluation in progress

This is to advise you that WES has received all the documents required to prepare your evaluation report. The report is presently scheduled for completion on 10/03/2014.

نتيجه wes معمولا كجا مشخص مي شه من ٢٦ اگوست مداركم رو فرستادم. يه ايميل همانطور كه بالا نوشتم فرستادن و هر چي اكانتم رو چك مي كنم چيز جديدي از روند كار مشخص نيست غير از evaluation in progress . از دوستاني كه تجربه دارند بنظرتون ايا اين موضوع مشكلي نداره.
    خودشون تو ايميل گفتن ٣ اكتبر ، اگه اينطور بشه با توجه به رشته من ( برق) فكر كنم پر بشه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)