نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 54 از 965 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154554 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط firooze_rezaei نمایش پست ها
    ببخشید این فایل pdfکه میگید کجاست. این اطلاعات همونی که تو search لینک زیر هست؟
    http://www5.hrsdc.gc.ca/noc/english/...archIndex.aspx
    این لینک رو ببینید
    http://www5.hrsdc.gc.ca/NOC/English/...1/Welcome.aspx
    از اینجا فایل pdf رو دانلود کنید

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    دوستان من با لیسانس مهندسی برق با 6 ماه سابقه بیمه تا اردیبهشت و 3 سال سابقه بدون بیمه ، مجرد باید IELTS چند بگیرم تا امتیاز 67 رو بدست بیارم ؟؟
    دوست عزیز شما باید حداقل یک سال سابقه بیمه ای داشته باشید تا بتونید اپلای کنید البته در مورد بیمه تو پست های قبلی توضیح دادم که الزامی نیست اما ممکنه افسر پرونده ازتون بخواد یعنی ریسکه که بدون بیمه اقدام کنید اما اگه فرض کنیم با همون سابقه ۳سال و ۶ ماه بتونید اقدام کنید و مشکلی پیش نیاد برای محاسبه امتیاز شما باید سن خودتون رو بگید تا براتون محاسبه کنم.
    پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    برق که آسان تو رشته‌ها نیست که !
    مهندسی برق توی لیست ۲۰۱۴ هست.

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط conjed نمایش پست ها
    اینجوری که من از سایت wes در این لینک فهمیدم:
    1- ما به هیچ عنوان نباید اصل مدارک رو بفرستیم چون بر نمیگردونن
    2- همه مدارک خارجی غیر انگلیسی و غیر فرانسوی باید ترجمه بشوند
    3- کپی مدرک رو(مثلاً کپی مدرک کاردانی یا کارشناسی یا ارشد یا دکتری) خودمون هم میتونیم بفرستیم چون تو قسمت How to submit نوشته شده To be submitted to WES by applicant یعنی توسط متقاضی ارسال بشه
    4- اما تو قسمت مربوط به فرم
    International_Transcript_Request نوشته شده To be sent directly to WES by the institutions attended یعنی این یکی باید توسط دانشگاه ارسال بشه(این فرم 2 بخش داره که بخش بالایی رو باید خودمون پر کنیم و بخش پایینی رو دانشگاه پر میکنه و امضا میزنه seal میکنه و احتمالاً میفرسته
    5- نتیجه اخلاقی: ارسال فرم Transcript Request توسط دانشگاه الزامیه اما کپی مدارک و ریز نمره رو خودمون هم میتونیم بفرستیم اما چه کاریه دانشگاه که داره
    International_Transcript_Request رو واسمون میفرسته پس کپی مدارک رو هم میگذاریم رو همون.
    6- از اساتید خواهش دارم اگر جایی اشتباه برداشت کردم تصحیح بفرمایند.
    دوتا اشتباه دارید البته ببخشید.یکی اینکه اون فرم international transcript request کاملا اختیاری هست فرستادنش و دوم اینکه شما نمیتونید ریز نمرات رو خودتون بفرستید.حتما باید دانشگاه این کار رو بکنه و یا دانشگاه ریز نمرات رو واستون بذاره توی پاکت مهر و موم شده و خودتون بفرستیدش
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

نقل قول نوشته اصلی توسط conjed نمایش پست ها
    در wiki مدارک مورد نیاز به روش نیروی کار ماهر به این شرحه:

اما با توجه به اینکه این صفحه خیلی وقت پیش به روز شده چند سوال پیش میاد:
    1- الآن که اسس مدارک قبل از ارسال پرونده اجباری شده، آیا هنوز هم باید ترجمه مدرک و ریزنمرات رو به پرونده اضافه کنیم یا همون نتیجه اسس توسط wes کفایت میکنه؟
    2- کسانی که هنرستانی بودن یعنی دیپلمشون 11 ساله بوده و پیش دانشگاهی ندارن باید فرم‌ها رو چطور پر کنن؟ منظورم برای secondary education هست که باید بزنن 4 سال یا 3 سال؟
    3- ارسال گواهی مهارت‌های فنی و حرفه‌ای چه سودی داره و به چه درد میخوره؟
    4- گواهی بانکی در سایت cic نوشته شده موجوددی باید ارسال بشه اما اینجا صحبت از گردش 6 ماهه هم هست، بالاخره چیکار کنیم؟ ما که احتمالاً بیشترمون پولامون قرضی هست چیکار بکنیم؟
    5- کارت پایان خدمت رو اگر نفرستیم پروندمون ریجکت میشه؟
    6- یکی از مدارکی که در بالا ذکر شده فرم‌های دمشق هست، اما الآن دیگه پرونده‌ها آنکارا بررسی میشه، خب الآن آیا آنکارا هم فرم‌های خاصی داره؟ اگر بله این فرم‌ها از کجا باید دانلود بشن؟
    7- اگر تو پاسپورتمون مهر یا ویزا هیچ کشوری نباشه(تا حالا فرنگ نرفته باشیم) چقد احتمال رد شدن درخواست وجود داره؟
    8- این سوالات احتمالاً سوال خیلیای دیگه هم هست که یک دنیا ممنون میشم پاسخ بدید هر چند میدونم زیادن و حوصله‌بر.
    سلام دوست عزیز
    من بهتون اکیدا توصیه میکنم که فرم چکلیست مدارک رو با دقت بخونید.کاری که خود من کردم این بود که چک لیست رو واسه خودم روی کاغذ ترجمه کردم به فارسی و هر مدرک و یا فرمی رو که کامل میکردم یه تیک کنارش میزدم تا مطمئن باشم چیزی از قلم نیافتاده.و اما جواب سوالاتتون

شما علاوه بر اسس مدارک باید همراه با مدارکی که به cio میفرستید هم دوباره مدارک دانشگاهیتون رو بفرستید وگرنه مدارکتون برمیگرده
    منظورتون رو از گواهی فنی حرفهای متوجع نشدم ولی توی خود چک لیست گفته شده که مدارکی بیشتر از چیزی که توی چک لیست هست رو نفرستید
    گواهی بانکی رو فقط به صورت موجودی میخوان توی این مرحله و گردش حساب لازم نبست فعلا
    کارت پایان خدمت رو نیازی نیست بفرستید
    برای انکارا فرم به خصوصی نیاز نیست
    اتفاقا اگر سفرهای خارجیتون کمتر باشه مرحله security chek پروندتون سریعتر انجام میشه و پروندتون زودتر به نتیجه میرسه
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

دوستان سلام. من ریزنمرات را به تازگی از دانشگاه گرفتم.ضمن اینکه من تنها گواهی پایان فارغ التحصیلی رادارم ونه دانشنامه. دانشگاه به من گفت قبل از ترجمه میبایست ازطریق سامانه ترجمه مدارک علوم اقدام کنم وپس ازتایید به دارالترجمه برم. آیا قبل ازترجمه مدارک و مهروموم کردن وفرستان آن به WES,توسط وزارت علوم،بایستی ازطریق همان سامانه ،تاییدیه وزارت علوم رابگیرم ؟ممنون میشم پاسخگوباشید

سلام یه سوال مهم ، من ریزنمراتم رو گرفتم از دانشگاه آزاد شهرستان الان ترجمش کنم تو پاسداران مهر وموم میکنه یا باز باید برگردم شهرستان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Golshaneraz014 نمایش پست ها
    دوستان سلام. من ریزنمرات را به تازگی از دانشگاه گرفتم.ضمن اینکه من تنها گواهی پایان فارغ التحصیلی رادارم ونه دانشنامه. دانشگاه به من گفت قبل از ترجمه میبایست ازطریق سامانه ترجمه مدارک علوم اقدام کنم وپس ازتایید به دارالترجمه برم. آیا قبل ازترجمه مدارک و مهروموم کردن وفرستان آن به WES,توسط وزارت علوم،بایستی ازطریق همان سامانه ،تاییدیه وزارت علوم رابگیرم ؟ممنون میشم پاسخگوباشید
    دانشگاه بهتون نگفت گرفتن تاییدیه از طریق این سامانه چقدر طول میکشه و فرآیندش چجوری هست؟ لطفاً اگر کسی اطلاع دار بگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarash_212002 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من بهتون اکیدا توصیه میکنم که فرم چکلیست مدارک رو با دقت بخونید.کاری که خود من کردم این بود که چک لیست رو واسه خودم روی کاغذ ترجمه کردم به فارسی و هر مدرک و یا فرمی رو که کامل میکردم یه تیک کنارش میزدم تا مطمئن باشم چیزی از قلم نیافتاده.و اما جواب سوالاتتون

شما علاوه بر اسس مدارک باید همراه با مدارکی که به cio میفرستید هم دوباره مدارک دانشگاهیتون رو بفرستید وگرنه مدارکتون برمیگرده
    منظورتون رو از گواهی فنی حرفهای متوجع نشدم ولی توی خود چک لیست گفته شده که مدارکی بیشتر از چیزی که توی چک لیست هست رو نفرستید
    گواهی بانکی رو فقط به صورت موجودی میخوان توی این مرحله و گردش حساب لازم نبست فعلا
    کارت پایان خدمت رو نیازی نیست بفرستید
    برای انکارا فرم به خصوصی نیاز نیست
    اتفاقا اگر سفرهای خارجیتون کمتر باشه مرحله security chek پروندتون سریعتر انجام میشه و پروندتون زودتر به نتیجه میرسه
    ممنون که وقت گذاشتید و به سوالات من با حوصله پاسخ دادید، من اون چک لیست رو خوندم اما خب تو خیلی از موارد با اطلاعاتی که در بخش wiki همین سایت نوشته شده مغایرت داره که آدم میمونه باید چیکار کنه! فقط یک سوالم بی پاسخ موند اونم اینه که هنرستانی‌ها(که دیپلمشون 11 ساله بدون پیش دانشگاهی بوده) چطور باید مدارکشون رو تکمیل کنن اگر کسی میدونه لطفاً پاسخ بده.

افراد مجرد فرم Separation Declaration for Minors Travelling to Canada [IMM 5604] (PDF, 25 KB) رو کلاً نباید بفرستن یا اینکه تو فیلدهاش None بگذارن و بفرستن؟
    کلاً مجردها کدوم فرم‌ها رو نباید پر کنن و بفرستن؟
    ویرایش توسط conjed : May 13th, 2014 در ساعت 10:45 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)