نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 578 از 965 نخستنخست ... 78478528568569570571572573574575576577578579580581582583584585586587588628678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,771 تا 5,780 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    چــــــــــــــــــــــرا هیـــــــــــــــــچکس جواب این پست منو نمیده
    دوست عزيز، تعداد ساعت حتما بايد ذكر بشه، هر جور شده يه گواهي كامل تهيه كنيد

Member sarahshams آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Railway Eng.IUST/Busi Management. Allameh

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    چــــــــــــــــــــــرا هیـــــــــــــــــچکس جواب این پست منو نمیده
    ويكي جان من همون اول جوابتو دادم بري صفحات رو بخوني پيدا مي كني
    1- بي خيال شو بزن نه چون نمي خواي از امتيازشون استفاده كني و مهم نيست. بزني بله هم مهم نيست اما چون گفته evidence ارائه كنيد شايد آفيسر يكم گيج بشه. برادر من بزن نه خودت رو راحت كن چون بعدا هم مهم نيست اين چيزها كه
    2- در صفحات خيلي قبل تر همين فروم اين اجرا بحث شده. فول تايم بودن در ايران بيشتر از 30 ساعت كار در هفته در كاناداست و اونها هم مي دونند. همين كه نوشتن فول تايم خيلي خوبه و قبوله. نگران نباش
    ضمن اينكه تو كه الان كاري نميتوني بكني. پس استرس بيخودي به خودت وارد نكن
    !It's nice to be important, But it's important to be Nice

Banned

یک اطلاع‌رسانی کوچک

دوستان گرامی

در فرم ورود اطلاعات برای اسپردشیت FSW2014، دو فیلد Gender و Age Range را اضافه کردم، ضمنا فیلد Highest Degree را هم برای هماهنگ شدن، چندگزینه‌ای کردم؛ ممنون می‌شوم اطلاعات خود را آپدیت کنید: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansentry

همچنین، از دوستان عزیز zhobeys و debutatnt که برای فرم قبلی زحمت کشیده بودند، خواهش‌ کرده‌ام در بهسازی این اسپردشیت همکاری کنند. دو اولویت اصلی این است:
    - درج اتوماتیک تعداد روزهای انتظار
    - سورت کردن افراد بر مبنای پیشرفت پرونده‌شان (شبیه اسپردشیت گلوبال)

لطفا باز هم پیشنهادهای خود را بفرمایید. و از همۀ دوستان خواهش می‌کنم اطلاعات خود را در این اسپردشیت وارد کنند. درج این اطلاعات کمک می‌کند تصویر بهتری از وضعیت دوستان ایرانی در برنامۀ FSW سال ۲۰۱۴ داشته باشیم.

ضمنا، از لطف همۀ دوستان سپاسگزارم. تعدادی پیام خصوصی مانده که سعی می‌کنم ظرف امروز و فردا پاسخ بدهم. سعی می‌کنم در فروم هم بیشتر باشم. من در خانه ساعات نسبتا زیادی را روی آیپد کانکت بودم، اما چند روزی است به خاطر درد گردن، زیاد نمی‌توانم سرم را خم نگه دارم و برای همین استفاده از آیپد را خیلی کم کرده‌ام. سرکار روی لپ‌تاپ تا جایی که بتوانم، برای پاسخ دادن وقت می‌گذارم. البته دوستان مختلف هم در پاسخگویی فعال هستند و تلاش همه دوستان ارزشمند است. این فروم فقط با یک نفر نمی‌گردد و حضور همۀ ماست که چراغ اینجا را روشن نگه داشته است.

جز این، هرچند گاهی اوقات عملکرد مدیریت فروم قابل نقد است، اما این دوستان به‌ویژه arashgold2002 و niyazahmadi در پشت صحنه بسیار فعال هستند که از تلاش همۀ آنها سپاسگزارم. در نهایت هم این فروم قوانینی دارد که ما برای ثبت‌نام و فعالیت، آنها را پذیرفته‌ایم هرچند ممکن است با همۀ آنها موافق نباشیم؛ و این دوستان تلاش می‌کنند آن قوانینْ کامل و به‌درستی اجرا شود.

با آرزوی موفقیت برای همۀ دوستان عزیز
    ویرایش توسط alix1393 : October 8th, 2014 در ساعت 02:48 PM

Junior Member

باسلام

در spreadsheet ایرانیان کاربری با نام !Hidden مدارک رو 107 روزه فرستادن و به آپدیت مدارک رسیدن میخواستم ببینم احیانا" ماه رو اشتباه نزدن؟ چون من که قبل ایشون فرستادم فایل نامبرم نیومده و نگران شدم.

موفق باشین

Junior Member

چرا هرچی میگذره اینا روند بررسیشون کند تر میشه خوب از 3 ماه رسیدن به 4ماه

دوستان فکر می کنید سابقه کار از صاایران که زیر مجموعه وزارت دفاع است مشکل ساز می شود!؟
    و بهترین راه برای گرفتن سابقه کار از شرکتهای دولتی مثل صاایران که شرح وظایف نمی دهند چیست!؟
    با تشکر

جسارتا آخرش اسپرد شیت 2014 که داشتید زحمتشو میکشیدید چی شد؟ یه لینک هست که بازه الان دیدم و اطلاعات من که قبلا وارد کرده بودم توش نیست، یه لینک دیگه هم هست که انگار فرم ورود اطلاعاته ولی اکانت جیمیل میخواد. النهایه کاش اسپرد شیتی مثل هندیا داشتیم که همه میتونستن ببینن ولی هر کس فقط دسترسی به اطلاعات خودش داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط arioubarzan نمایش پست ها
    جسارتا آخرش اسپرد شیت 2014 که داشتید زحمتشو میکشیدید چی شد؟ یه لینک هست که بازه الان دیدم و اطلاعات من که قبلا وارد کرده بودم توش نیست، یه لینک دیگه هم هست که انگار فرم ورود اطلاعاته ولی اکانت جیمیل میخواد. النهایه کاش اسپرد شیتی مثل هندیا داشتیم که همه میتونستن ببینن ولی هر کس فقط دسترسی به اطلاعات خودش داشت.
    آریوبرزن جان اطلاعاتتون رو دوباره وارد کنید، همه مون دوباره در جدول جدید وارد کردیم اکانت جیمیل شما رو هم تا وقتی نخواهید کسی نمیبینه، خیالتون جمع باشه از این بابت

Banned

با کمک دوستان، اسپردشیت جدیدی درست شد که این خواسته هم در آن رعایت شده است. یعنی به اطلاعات واردشده فقط و فقط خود شخص دسترسی دارد، و ورود با اکانت جیمیل هم از این بابت است که ناخواسته و به دلیل گم کردن لینک ادیت اطلاعات، کسی مجبور نشود دوباره اطلاعاتش را وارد کند. شما با هر اکانت جیمیلی که اطلاعات خود را وارد کنید، اگر با همان اکانت لاگین باشید و بعدا باز هم روی لینک ورود اطلاعات کلیک کنید، شما را به همان اطلاعات قبلی که وارد کرده‌اید هدایت می‌کند و می‌توانید آنها را آپدیت کنید.

لینک ورود اطلاعات: http://tinyurl.com/fsw2014iraniansentry
    اسپردشیت (قابل مشاهده برای همه بدون لاگین و...): http://tinyurl.com/fsw2014iraniansspreadsheet

Senior Member debutant آواتار ها

شما مجددا اطلاعات خود را از طریق همین لینک وارد کنید. طبیعتاً هر کس با داشتن حساب کاربری جیمیل فقط اطلاعات خود را وارد یا ویرایش می کند.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)