نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 7 از 965 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

سابقه کار را قبول می کنند ولی نکته در این است که پارت تایم محاسبه می شه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

پیش فرض پاسخ : خبر فوری: نیروی متخصص فدرال 2014 که 50 رشته و 25000 نفر جذب می کند، اعلام شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط smamel نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان كسي اطلاع داره كه سابقه كار همزمان با تحصيل فوق ليسانس را قبول ميكنن يا نه؟
    آره قبول می کنن ولی پارت تایم محاسبه میشه. از دفاتر وکالت هم بپرسید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط abends نمایش پست ها
    دوستان در مورد نیروی متخصص فدرال که 5 اردیبهشت 1393 اعلام شد، تجربیاتمون را به اشتراک بگذاریم.
    الان کسانیکه زیر 35 سال و آیلتس 6 و جزو 50 رشته هستند را پذیرش می کنند.
    وزارت مهاجرت کانادا April 23, 2014 برابر 3 اردیبهشت 1393 در بخش نیروی متخصص فدرال کانادا FSW تعداد 25000 پرونده در 50 رشته (پنج برابر سال گذشته !) را می پذیرد. همچنین در بخش " نیروی فنی و حرفه ای کانادا" تعداد 5000 پرونده در 90 رشته و در بخش "تجربه کانادایی" تعداد 8000 پرونده را می پذیرد. البته از ابتدای سال 2015 روش "ورود سریع" Express Entry مبنای پذیرش متقاضیان خواهد بود.
    برنامه نیروی متخصص فدرال براساس توانایی متقاضی در زمینه تخصص تحصیلی و سابقه کار کسب شده و نیاز بازار کار و اقتصاد کانادا ایجاد شده است. برای واجد شرایط شدن متقاضی مهاجرت می بایست:- دارای یکسال سابقه کار تمام وقت طی ده سال گذشته در یکی از 50 رشته اعلام شده زیر باشد.- دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه طبق نمره و امتیاز مشخص شده- داشتن پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی یا تحصیل در مقطع PHD در دانشگاه های کانادا- داشتن پول کافی هنگام ورود به کانادا- نداشتن سوء پیشینه و گذراندن بخش مدیکال (مدرک پزشکی)- کسب 67 امتیاز از فاکتور های مشخص شده توسط اداره مهاجرت کانادا به شرح زیر: 1- تحصیلات: از این بخش 25 امتیاز کسب خواهید نمود 2- زبان خارجه: از این بخش 28 امتیاز(24 امتیاز زبان اصلی-4امتیاز زبان دوم) کسب خواهید نمود. 3- تجربه کار: از این بخش 15 امتیاز کسب می کنید.(کسب حداقل 9امتیاز اجباری است) 4- سن: از این بخش 12 امتیاز کسب خواهید نمود. 5- پیشنهاد شغلی: از این بخش 10 امتیاز کسب خواهید نمود. 6- انطباق پذیری در کانادا: از این بخش 10 امتیاز کسب خواهید نمود. این سقف پذیرش و لیست مشاغل جدید کانادا از تاریخ May 1, 2014 برابر 11 اردیبهشت 1393 شروع می شود.
    حتما باید زیر 35 سال باشه؟

Junior Member

آره قبول می کنن ولی پارت تایم محاسبه میشه. از دفاتر وکالت هم بپرسید
    پاره وقت یعنی چجوری؟ یعنی مثلا دو سال کار با سابقه بیمه تمام وقت را معادل یک سال حساب میکنند؟!

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس برنامه سال 2014

در مدارک مورد نیاز 2 سری مدارک هست. 1 سری رو خود متقاضی باید بفرسته و 1 سری رو دانشگاه باید بفرسته. اگه اینجوری بفرستیم ایراد نمیگیرن که دانشگاه باید میفرستاد؟ و یکیم اینکه اون دانشگاه هایی که این کار رو انجام میدن خودشون ریز نمره انگلیسی میدن؟

دوستان دقت کنند باید ریز نمر هاو مدارک همه صفحاتش توسط دانشگاه مهر بشه seal معنی مهر هم میده
    من پارسال یه بار به این دلیل نقص مدارک خوردم (2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر _ نرم افزار

سلام خدمت همه ی دوستان
    من یکی دو هفته است بیشتر مطالب این سایت رو خوندم ولی از بیشترش سر در نیاوردم میشه خواهشا به منم کمک کنید ایشالا کار همتون خیلی زود ردیف شه :
    بی زحمت راهنمایی قدم به قدم برای من بنویسید که باید از الان چه کارایی انجام بدم در ضمن من هنوز اصلا معنی کلمات شما مثل nominate _ medical و ... رو نفهمیدم
    خودم :
    28 ساله فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر نرم افزار هر دو از دانشگاه غیر انتفاعی
    زبانم بد نیست البته مکالمه صفرم بیشتر خوندن بلدم تازه فهمیدم باید آیلتس داشته باشم که هنوز ندارم
    در ضمن سابقه کارم که با بیمه بوده 8-9 ماه بوده اونم ما قبل از 5 سال پیش یعنی سابقه و بیمم کمه
    شوهرم:
    29 ساله دیپلم هنرستان فنی و حرفه ای کامپیوتر نرم افزار
    زبان خیلی کم مکالمه بلده و آیلتس نداره
    با بیمه یه 10 سالی سابقه کار دار ه ولی چون 4-5 سالیه که مغازه زده و پارسال جواز کسب گرفته و کارش فروش لوازم لپ تاپ و تعمیرات ه بو درواقع خودش کارفرماست یمه شو به صورت اختیاری کارگر ساده رد میکنه
    در ضمن خواهرش که متاهل و بچه داره توی تورنتو citizen هست یه 20 سالی هست اونجان از طرفی شوهر اون کارفرما هست خودش و کارای زیبا سازی ساختمان انجام میده
    و حالا سوالای من:
    به نظر شما با اینکه شوهر خواهر همسر من کارش متفاوته آیا میتونه واسه همسر من پیشنهاد کار بده و از این طریق ما بریم کانادا ؟؟؟ کلا میتونیم از راه خویشاوندی اقدام کنیم؟؟؟
    اگر نه میتونیم توریستی بریم اونجا و اونا ما رو نگه دارن ؟؟؟
    یا اینکه باید از راه نیروی متخصص بریم ؟؟؟ همون تورنتو میشه یا باید بریم شهرهای دیگه؟؟؟
    در کل میشه منو راهنمایی کنید بگید پله پله باید چه اقداماتی انجام بدم؟؟؟؟
    خیلی خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    حتما باید زیر 35 سال باشه؟
    سلام
    نه لزوما زیر ۳۵ سال. بالاترین امتیاز سن مربوط به افراد زیر ۳۵ سال هستش و از ۳۵ به بالا امتیاز کم میشه
    پیروز باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

سابقه کار بدون بیمه را چون به راحتی می توان درست کرد(حالت سوری) قبول نمی کنند. بیمه مدرک معتبری است که محکم کاری می کند.
    با سلام به شما دوست عزیز
    من برای برنامه نیروی متخصص فدرال ندیدم الزامی برای ارسال گواهی سابقه بیمه وجود داشته باشه اما میتونید برای اثبات و به اصطلاح محکم کاری این گواهی رو ارسال کنید. یعنی نامه سابقه کار با فرمت خواسته شده در سربرگ محل کارتون کافیه ولی اینو بدونید که افسر پرونده میتونه از اداره بیمه استعلام کنه و صحت سوابق کاری رو ارزیابی کنه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط narcis3000 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان
    من یکی دو هفته است بیشتر مطالب این سایت رو خوندم ولی از بیشترش سر در نیاوردم میشه خواهشا به منم کمک کنید ایشالا کار همتون خیلی زود ردیف شه :
    بی زحمت راهنمایی قدم به قدم برای من بنویسید که باید از الان چه کارایی انجام بدم در ضمن من هنوز اصلا معنی کلمات شما مثل nominate _ medical و ... رو نفهمیدم
    خودم :
    28 ساله فوق دیپلم و لیسانس کامپیوتر نرم افزار هر دو از دانشگاه غیر انتفاعی
    زبانم بد نیست البته مکالمه صفرم بیشتر خوندن بلدم تازه فهمیدم باید آیلتس داشته باشم که هنوز ندارم
    در ضمن سابقه کارم که با بیمه بوده 8-9 ماه بوده اونم ما قبل از 5 سال پیش یعنی سابقه و بیمم کمه
    شوهرم:
    29 ساله دیپلم هنرستان فنی و حرفه ای کامپیوتر نرم افزار
    زبان خیلی کم مکالمه بلده و آیلتس نداره
    با بیمه یه 10 سالی سابقه کار دار ه ولی چون 4-5 سالیه که مغازه زده و پارسال جواز کسب گرفته و کارش فروش لوازم لپ تاپ و تعمیرات ه بو درواقع خودش کارفرماست یمه شو به صورت اختیاری کارگر ساده رد میکنه
    در ضمن خواهرش که متاهل و بچه داره توی تورنتو citizen هست یه 20 سالی هست اونجان از طرفی شوهر اون کارفرما هست خودش و کارای زیبا سازی ساختمان انجام میده
    و حالا سوالای من:
    به نظر شما با اینکه شوهر خواهر همسر من کارش متفاوته آیا میتونه واسه همسر من پیشنهاد کار بده و از این طریق ما بریم کانادا ؟؟؟ کلا میتونیم از راه خویشاوندی اقدام کنیم؟؟؟
    اگر نه میتونیم توریستی بریم اونجا و اونا ما رو نگه دارن ؟؟؟
    یا اینکه باید از راه نیروی متخصص بریم ؟؟؟ همون تورنتو میشه یا باید بریم شهرهای دیگه؟؟؟
    در کل میشه منو راهنمایی کنید بگید پله پله باید چه اقداماتی انجام بدم؟؟؟؟
    خیلی خیلی ممنونم
    شما از راه خویشاوندی و توریستی نمیتوانید اقدام کنید و امکان گرفتن پیشنهاد کار هم برای شرایط شما نزدیک به صفر است چون کارفرما بایدبه وزارت کار کانادا اثبات کنه که هیچ کانادایی که بتونه کار مورد نظر را انجام بده وجود نداره.

برای مهاجرت به روش نیروی متخصص هم باید نمره زبان بالا (حداقل آیلتس 6 در هر مهارت) و یکسال سابقه کارداشته باشید. قبل از هرکار اول هر دو دنبال زبان بروید وببینید میتوانید زبان خودتانرا به حد مینیمم برسانید و بعد بفکرراههای مهاجرت باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)