نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 864 از 965 نخستنخست ... 364764814854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873874914964 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,631 تا 8,640 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    مرسی از شما دوست عزیز که پاسخ دادین بله با tnt فرستادم الانم فرانکفورته با تخمین خودشون 23 دسامبر میرسه .توی شیت اکسل ایرانی هم ثبت کردم ولی جدیدا per کم بود همه واسه قدیمی هاست یکم ترسیدم گفتم شاید مثل ایران که هر برنامه ای رو دیگه آخرش زیاد اهمیت نمیدن اونا هم دیگه 2014 ول کنن و برن دنبال 2015 اینکه یکم ترسیدم .هر چند که کاری از دست ما بر نمیاد فقط باید امید وار بود.
    یه بررسی اجمالی از اسپرید شیت جهانی داشته باشید به این نتیجه میرسید که صدور PER بصورت منتاوب در دوره های مختلف کم و زیاد شده و به اعتقاد من، دو علت اصلیش یکی حجم متفاوت پرونده های ارسالی در دوره ای مختلف و دیگری بررسی پرونده های یک رشته بصورت انتخابی (سلکتیو) هستش ربطی به بیتفاوت شدن CIO در روزهای آخر نداره.

پس نگران نباشید.

ضمنا این روزها برای اپلیکنتها که میخوان پرونده ارسال کنن روزهای آخر برنامه 2014 به حساب میاد ، ولی برای کارمندای CIO ، این برنامه ، هنوز حداقل تا 4 ماه دیگه ،که فایل نامبر افرادی رو که در دسامبر پرونده ارسال کردن بدن، ادامه داره

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

Latest CC charged: 20.10
    Latest DD encashed: 29.9
    دوستانی که مدارکشون رو تو اکتبر فرستاده بودند کم کم جویای نقد شدن مانی اردر یا کارت اعتباریشون بشند

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    Latest CC charged: 20.10
    Latest DD encashed: 29.9
    دوستانی که مدارکشون رو تو اکتبر فرستاده بودند کم کم جویای نقد شدن مانی اردر یا کارت اعتباریشون بشند
    من اميدي ندارم
    مطلب زير را در لينك زير ببينيد:
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen....asp?q=687&t=6

What do you mean by a complete federal skilled worker application?

A “complete” application means that you have:

• filled out all fields in all the forms,
    • included all the documents we ask for,
    • signed the forms where required, and
    • paid your fees and included the receipt.

To make sure your application is complete, follow the instructions in the application guide and include all items on the document checklist (PDF, 284.99 KB). When we get your application, we will check to see that all of the above are there.
    If you forget to send any of these items, your application will be sent back to you because it is considered incomplete. We will send you a letter explaining why we sent it back. You will have to correct it and re-send it to us if you still want to be considered. It is strongly recommended that you ensure your application is complete at the time of submission.

من با كد 2132 در 20 اكتبر اپلاي كردم
    تنها شانسي كه دارم جزو 93 نفر باشم يعني از اول اكتبر تا 20 اكتبر اگر 93 بردارند من هم توشون خواهم بود در غير اينصورت دپرس ميشم!
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasany نمایش پست ها

من اميدي ندارم

To make sure your application is complete, follow the instructions in the application guide and include all items on the document checklist (PDF, 284.99 KB). When we get your application, we will check to see that all of the above are there.
    If you forget to send any of these items, your application will be sent back to you because it is considered incomplete. We will send you a letter explaining why we sent it back. You will have to correct it and re-send it to us if you still want to be considered. It is strongly recommended that you ensure your application is complete at the time of submission.

تنها شانسي كه دارم جزو 93 نفر باشم يعني از اول اكتبر تا 20 اكتبر اگر 93 بردارند من هم توشون خواهم بود در غير اينصورت دپرس ميشم!

عزیز کجای لینکی که گفتی اشاره شده به اول اکتبر؟
    اصلا رفرنستون چیه؟
    من که نفهمیدم اصلا.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0oz نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز مدرک نهایی شما لیسانس 3 ساله ارزیابی شده که اگر نگاه کنید در قسمت ارزیابی مدرک کارشناسی ناپیوسته ، مدرک کاردانی رو به عنوان پیش نیاز نوشته.یعنی مدرک نهایی شما لیسانس 3 ساله هست(با پیش نیاز مدرک کاردانی دو ساله ). پس طبق جدول موجود در سایت (لینک زیر) ،شما 21 امتیاز می گیرید. دقت کنید که در جدول قید شده که حتماً یک مدرک 3 ساله و یکی دیگر از مدارک درون لیست رو باید داشته باشید تا 22 امتیاز بگیرید. در حالی که شما یک مدرک لیسانس 3 ساله دارید که حاصل از یک مدرک کاردانی و یک مدرک کارشناسی ناپیوسته می باشد . احتمالا کارشناسی ناپیوسته شما دانشگاهی به جز دانشگاه سراسری بوده است که لیسانس 3 ساله ارزیابی شده اید.با توجه به لینک زیر من استنباط می کنم که شما 21 امتیاز بگیرید.

cic link for credential assessment: http://www.cic.gc.ca/english/informa...A_table_EN.pdf

شاد باشید
    سلام
    منظور شما این هست که در حالت عادی برای مدرک کارشناسی ناپیوسته 4 سال مینویسه نه 2 سال؟

با توجه به محدودیت زمانی که این دوستمون داره بهتره کسانی که مدرک ناپیوسته اعلام کنن که توی گزارش WES براشون چند سال درج شده....
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasany نمایش پست ها

من اميدي ندارم

دوست عزیز برعکس باید امیدوار بشید طبق تحلیلی که در همین فروم انجام شد جدول CIC cap (که 16 دسامبر آپدیت شده بود) نشون دهنده ظرفیت باقی مانده در اواخر ماه نوامبر(یا بدبینانه اوایل نوامبر) هست. شما که اکتبر فرستادی احتمالا جزو pending هستی. اگه تحلیلی غیر از این دارین لطفا توضیح بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    عزیز کجای لینکی که گفتی اشاره شده به اول اکتبر؟
    اصلا رفرنستون چیه؟
    من که نفهمیدم اصلا.
    عرض ادب
    ببينيد من دنبال اين هستم كه ببينم آيا در ليست pending هستم يا نه يعني در ليست 207 نفر
    دنبال معني complete application هستم
    اين در لينكي كه فرستادم بدين معني هست كه complete application به مداركي گفته مي شود كه پول از حسابشان كم شده است.
    از طرفي آخرين پولي كه طبق سايت www.canadavisa.com از 2132 كم شده است 1 اكتبر هست.
    خب من از كرديت كارد يكي از دوستان استفاده كرده ام و ايشان هم ايران هستند ولي ميدانم هنوز 20 اكتبر نقد نشده است
    پس جزو 207 نفر نيستم
    مي ماند 93 نفر
    ميگويم اميد ندارم چون 14 روز كاري بين 1 تا 20 اكتبر فاصله هست و اگر حداقل 10 پرونده هم روزي به CIC برسد من نمي توانم جزو آن ليست هم بشوم
    البته اين 10 عدد را تخميني بر اساس آخرين سرعت بروزرساني جدول در رشته مكانيك مي دانم

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    دوست عزیز برعکس باید امیدوار بشید طبق تحلیلی که در همین فروم انجام شد جدول CIC cap (که 16 دسامبر آپدیت شده بود) نشون دهنده ظرفیت باقی مانده در اواخر ماه نوامبر(یا بدبینانه اوایل نوامبر) هست. شما که اکتبر فرستادی احتمالا جزو pending هستی. اگه تحلیلی غیر از این دارین لطفا توضیح بدین
    كمي بالا توضيح دادم
    ولي قربان اعتقاد دارم تا پول از حساب كم نشده باشه نميشه گفت مداركم تكميل شده است و در pending قرار نميگيرم
    چون دقيقا در جايي ديگر گفته شده است كه بايد پول كم بشه تا مدارك كامل بشه و اگر پول كم بشه و ظرفيت پر بشه پولتان را پس خواهيم داد
    به لينك زير توجه كنيد
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...G7TOC.asp#eg77
    قسمت What Happens Next

اينكه ظرفيت در نوامبر بوده بله براي اونهايي كه مداركشان اونجا هست و هنوز پولي از حسابشان كم نشده است كه مداركشان تكميل شده باشد

البته اميدوارم من اشتباه كرده باشم

البته من اون تحليلي كه فرموديد را نديده ام
    ویرایش توسط alirezasany : December 22nd, 2014 در ساعت 02:23 PM
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

Junior Member ro0oz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    سلام
    منظور شما این هست که در حالت عادی برای مدرک کارشناسی ناپیوسته 4 سال مینویسه نه 2 سال؟

با توجه به محدودیت زمانی که این دوستمون داره بهتره کسانی که مدرک ناپیوسته اعلام کنن که توی گزارش WES براشون چند سال درج شده....

درود
    مورد خود من رو در نظر بگیرید
    کاردانی من به عنوان دیپلم دو ساله (با طول مدت 2 سال) توسط WES ارزیابی شد. پس اگر من فقط با همین مدرک کاردانی اقدام می کردم 19 امتیاز می گرفتم.
    کارشناسی ناپیوسته ، به عنوان معادل لیسانس 4 ساله(با طول مدت 2 سال) ارزیابی شد که پیش نیاز پذیرش در این دوره گذراندن یک دوره 2 ساله (همون کاردانی) قید شده بود.
    (یکی از دوستان من ، کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه آزاد بوده و مدرک معادل لیسانس اون ، لیسانس 3 ساله کانادایی ارزیابی شده است.)
    مدرک کلی من هم یعنی جمع این دو تا ، به عنوان لیسانس 4 ساله کانادایی ارزیابی شده است.

سوالی باشه در خدمت هستم.

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ro0oz نمایش پست ها
    درود
    مورد خود من رو در نظر بگیرید
    کاردانی من به عنوان دیپلم دو ساله (با طول مدت 2 سال) توسط WES ارزیابی شد. پس اگر من فقط با همین مدرک کاردانی اقدام می کردم 19 امتیاز می گرفتم.
    کارشناسی ناپیوسته ، به عنوان معادل لیسانس 4 ساله(با طول مدت 2 سال) ارزیابی شد که پیش نیاز پذیرش در این دوره گذراندن یک دوره 2 ساله (همون کاردانی) قید شده بود.
    (یکی از دوستان من ، کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه آزاد بوده و مدرک معادل لیسانس اون ، لیسانس 3 ساله کانادایی ارزیابی شده است.)
    مدرک کلی من هم یعنی جمع این دو تا ، به عنوان لیسانس 4 ساله کانادایی ارزیابی شده است.

سوالی باشه در خدمت هستم.
    خب این دوستمون در مورد عنوانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته اش ارزیابی شده توضیح ندادن ولی اینطور که گفتن یه تفاوت با مورد شما داشتن و اون هم اینه که طول مدت مقطع کارشناسی براشون 3 سال ذکر شده.

البته من در مورد پیشنیاز دوره ازشون پرسیدم و گفتن کاردانی قید شده ولی به هر حال دو مدرک دانشگاهی دارن که طول مدت یکی از این دوره ها 3 سال بوده و به نظرم طبق جملات این صفحه میشه 22 امتیاز.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

من 1 سوال داشتم: دوستانی که توی اسپریت شیت ایرانیان بیشتر از 120 روز مدارکشونو فرستادن و هنوز مانی اردرشون کش نشده یعنی ریجکت شدن؟ یا پروفایلشون را آپدیت نکردن؟ یا مثلا 163 روز انتظار عادی هستش؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)