نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 910 از 965 نخستنخست ... 410810860900901902903904905906907908909910911912913914915916917918919920960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,091 تا 9,100 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    سلام

شما همراه با ریپورت wes کارنامه و دانشنامه رو هم فرستادید؟!

نحوه پرداخت چه جوری بوده؟ کردیت کارد یا چک؟

کلا هیچ مدرکی نبوده که کپی فرستاده باشید؟ ترجمه هایی که کپی فارسیش بهش پلمپ شده را در نظر نگیرید!

امتیازی که خودتون حساب کردید چقدر بوده؟

نامه های کاریتون حقوق (ماهانه یا سالانه) و ساعت هفتگی رو داشتند؟

ویزا آفیس کجا رو زده بودید؟

عکس ها 5 تاش پشت نویسی داشتند؟

همه مدارکی که ترجمه میخواست رو هم اصل ترجمه رو فرستادید؟

اگر مانی اوردر دادید به دلار کانادا بوده یا آمریکا؟

یه بار دیگه میپرسم... اصل ترجمه ریزنمره و دانشنامه ها رو هم فرستاده بودید دیگه؟!

آیلتس در همه task ها حداقل 6 رو داشتید؟! اگر زیر 6 باشه حتی یه دونه اش هم رد می کنند.
    سلام، مگه فرقی می کنه که پول چه جوری پرداخت شده؟ یا اینکه ویزا آفیس رو کجا زده بودن؟

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط sm61 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    پرونده من 4 دسامبر رسیده cic و میخواستم همین روزا به بانک زنگ بزنم و در مورد نقد شدن مانی اوردر سوال کنم. ولی همین الان یه ایمیل برام اومد که متنشو دقیقا براتون کپی کردم. این یعنی چی؟ یعنی پرونده برگشت خورده؟

Please be advised that our office cannot provide applicants with individual guidance. It is strongly advised that you use the document checklist to help you compile your documents. The onus is on the applicant to provide information to satisfy the officer that they meet the requirements of the category they are applying under. When applying, please make sure you provide information for all the requirements and answer all the questions.
    To conduct a proper search of our records we require:
    · Applicants full name as per passport
    · Date of Birth
    · UCI # (if known)

Our office can make no guarantee that documentation submitted separate from the application will be matched to the application prior to the assessment or return of your application. If sent by courier, provide a tracking # for both your original submission and the submission containing your additional documents as well as your full name as per passport and your date of birth.
    Your complete application package was returned to you.

Thank you,
    KC
    Client Service Unit
    Citizenship and Immigration
    Centralized Intake Office
    Sydney, Nova Scotia, Canada
    دوست عزیز منم فک می کنم با توجه به اینکه همسرتون main applicant بودن و به شما ای میل زدن، اشتباهی صورت گرفته. حتما پی گیری کنید و اگه خدا بخواد موفق می شید. احتمالا طرف خوابش میومده. حالا شما باید بیدارش کنید.

با سلام به همه دوستان
    پرونده من 4 دسامبر رسیده cic و میخواستم همین روزا به بانک زنگ بزنم و در مورد نقد شدن مانی اوردر سوال کنم. ولی همین الان یه ایمیل برام اومد که متنشو دقیقا براتون کپی کردم. این یعنی چی؟ یعنی پرونده برگشت خورده؟

Please be advised that our office cannot provide applicants with individual guidance. It is strongly advised that you use the document checklist to help you compile your documents. The onus is on the applicant to provide information to satisfy the officer that they meet the requirements of the category they are applying under. When applying, please make sure you provide information for all the requirements and answer all the questions.
    · Date of Birth
    · UCI # (if known)

Our office can make no guarantee that documentation submitted separate from the application will be matched to the application prior to the assessment or return of your application. If sent by courier, provide a tracking # for both your original submission and the submission containing your additional documents as well as your full name as per passport and your date of birth.

Thank you,
    KC
    Client Service Unit
    در ضمن نمی دونم امکان هست که کسی خواسته اذیتتون کنه یا نه؟ نمی دونم این ای میلو می شه ساخت یا نه. البته از هکر ها همه چی بر میاد. بهتره بچه های شبکه و کامپیوتر نظر بدن ولی به هر حال همونطور که گفتم پیگیری کنین. در ضمن تو ای میلتون هیچ اطلاعاتی از شما نداده. ببخشین من فیلم زیاد نیگا می کنم فکرم رفت تو این چیزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaan نمایش پست ها
    در ضمن نمی دونم امکان هست که کسی خواسته اذیتتون کنه یا نه؟ نمی دونم این ای میلو می شه ساخت یا نه. البته از هکر ها همه چی بر میاد. بهتره بچه های شبکه و کامپیوتر نظر بدن ولی به هر حال همونطور که گفتم پیگیری کنین. در ضمن تو ای میلتون هیچ اطلاعاتی از شما نداده. ببخشین من فیلم زیاد نیگا می کنم فکرم رفت تو این چیزا.
    تو خط اول، منظورم "امکانش" بود.

Senior Member debutant آواتار ها

با سلام به همه دوستان

· Date of Birth
    · UCI # (if known)

Thank you,
    KC
    Client Service Unit
    سلام

شما کل پرونده تون رو یکجا فرستادین یا بعداً چیزی به مدارکتون اضافه کردین؟
    قبلاً به CIC ایمیل نزدین؟
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaan نمایش پست ها
    سلام، مگه فرقی می کنه که پول چه جوری پرداخت شده؟ یا اینکه ویزا آفیس رو کجا زده بودن؟
    بعله مهمه

اگر پول کردیت کارد باشه ممکنه نتونسته باشن بر دارن ریجکت کنند!

اگر پول مانی اوردر بوده باشه ممکنه به اشتباه به دلار آمریکا باشه که باز هم ریجکت می کنند!

اگر پول مانی اوردر بوده باشه ممکنه ننوشته باشه General Receiver Canada و به اشتباه مثلاً نوشته باشه General Receiver. رو این هم سخت گیری می کنند و رد می کنند.

اگر ویزا آفیس رو مثلاً خود طرف اشتباه زده باشه باز هم رد می کنند! برای ایرانی ها آنکارا هست. حالا خودشون تصمیم میگیرن بفرستند انکارا، پاریس ورشو یا آنگولا! اینم دیده شده که ریجکت می کنند. البته این اواخر تو فرم ها گزینه انتخاب ویزا آفیس حذف شده بود!

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

اصلwes و اصل ترجمه دانشنامه و ريزنمرات، ماني اوردر، كپي ساده گذرنامه، ٧٠ ، حقوق سالانه و ٤٤ ساعت در هفته بوده، فرم اپديت شده ، عكسها پشتنويسي شده به جز عكس ششم، ترجمه اصل، دلار كانادا، اصل ترجمه ريزنمره دانشنامه، ايلتس s 6.5, بقيه ٦. سوال ديگه اي نداري دوست من، توى اين حال شمام وقت گير آورديا عزيزجان
    وقت چی گیر آوردم دوست عزیز؟!

میخواستم ببینم اشتباهی کردی که پرونده رو پس بفرستن یا نه؟!

به نظر که اشتباهی نکردی تا اینجای کار!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    بعله مهمه

اگر پول کردیت کارد باشه ممکنه نتونسته باشن بر دارن ریجکت کنند!

اگر پول مانی اوردر بوده باشه ممکنه به اشتباه به دلار آمریکا باشه که باز هم ریجکت می کنند!

اگر پول مانی اوردر بوده باشه ممکنه ننوشته باشه General Receiver Canada و به اشتباه مثلاً نوشته باشه General Receiver. رو این هم سخت گیری می کنند و رد می کنند.

اگر ویزا آفیس رو مثلاً خود طرف اشتباه زده باشه باز هم رد می کنند! برای ایرانی ها آنکارا هست. حالا خودشون تصمیم میگیرن بفرستند انکارا، پاریس ورشو یا آنگولا! اینم دیده شده که ریجکت می کنند. البته این اواخر تو فرم ها گزینه انتخاب ویزا آفیس حذف شده بود!

Receiver General for Canada!

سلام. ببخشيد يه سوال داشتم.اينكه اين هفته پول هيچ كس ديگه نقد نشده عجيب نيست؟

رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaarsh نمایش پست ها
    Receiver General for Canada!
    روی The و for خیلی حساس نیستند. درست ترین حالتش: The Receiver General for Canada....!

البته من جای اون دو تا رو هم اشتباه نوشتم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)