نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 915 از 965 نخستنخست ... 415815865905906907908909910911912913914915916917918919920921922923924925 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,141 تا 9,150 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mazaheri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امشب ایمیل تکمیل مدارک را از سفارت کانادا تو پاریس دریافت کردم که سی روز مهلت داده برا همین استرس گرفتم دارم سوال تکراری میپرسم
    تویه نامه چندتا چیز خواسته که واضحه برام غیر از این : (the Right of Permanent Residence Fee (RPRF
    ممنون میشم راهنماییم کنید این چیه
    لندینگ فی که 490 دلار ناقابله واسه هر نفر به جز بچه ها. اگر سوال دیگه ای در این زمینه دارید برید تو بخش کسانی که فایل نامبر گرفتند. اینجا فقط ناامیدها و بخت برگشته ها کامنت میذارن عزیز....

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در این که روششون مسخرست با شما موافقم. حداقل میتونن به اونایی که ریجکت شدن یه ایمیل بزنن . اطلاع بدن که طرف تکلیفشو بدونه بجای اینکه با پست بعد از سه ماه انتظار پرونده برسع دستشون.
    یا اون جدول مسخره که تاریخ آپدیتش دسامبر بود ولی انگار پرونده های 3 ماه پیش شمارش شده و توی اون جدول نوشته شده بود. راستش ما هم گول اون جدولو خوردیم.
    کد من 2133 هستش و 3 دسامبر مدارکم رسیو شد. ولی اینجا یه سوال مطرحه شما که اکتبر مدارکت رسیده اگه مکانیک پر شده باشه تا الان باید مدارک میرسید دستتون یا اپلیکنتهای دیگه هم همینطور... شمما کسی رو از مکانیک میشناسی که مدارکش بدلیل پر شدن ظرفیت بدستش رسیده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    موفق و پیروز باشید
    2133 جواب خواهی گرفت
    نه هنوز کسی را نمی شناسم که فایلش را بخاطر پر شدن ظرفیت دریافت کرده باشد
    این هم باز یک بی مسولیتی دیگر این سازمان از کاناداست
    و نشان می دهد که به متقاضیان اندازه یک انسان ارزش قائل نیستند!!!!
    می گویند سالهای قبل هم طول کشیده که به خاطر ظرفیت پر شدن فایل را برگردانند!!!!
    دلیلش را من هم نمی دانم
    ولی مسخره هست که ظرفیت در 9 اکتبر برای 2132 اعلام بشه 376 نفر یعنی 624 نفر میتواند فایل بفرستد!!!!
    و الان آخرین فردی که PER گرفته مربوط به 8 اکتبر هست !!! آنچه مسلم هست نه در ایران بلکه در کل نقاط جهان این برداشت از آن جدول کذایی شده است ولی.....
    باز متاسفم براشون با آن جهان متمدنشون!
    GRE and IELTS and Apply To USA or CANADA

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نمی دونم چرا دوستان فکر می کنند اینجا مدینه فاضله هست!! اینجا هم مشکلات خودش رو داره و برخی موارد بد تر از ایران! اما در کل مهم هست نه موردی
    مواردی هم که گفتید ربطی به بی مسولیتی کانادا نداره و صراحتا هم گفته که زمان برررسی و ... تقریبی هست. به دوستان توصیه می کنم که قبل از مهاجر- مطالعه بیشتری نسبت به کانادا داشته باشند تا وقتی تشریف میارند کانادا تو ذوقشون نخوره
    اونچیزی که میشه در کل برداشت کرد اینه که اینها در هر دوره یک سری ناکهای خاصی رو بررسی می کنند. پس فعلا باید منتظر بود
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

سلام
    در این که همه جای دنیا مشکلاتی وجود داره شکی نیست. اما در مورد مساله مهاجرت به کانادا عجیبه که به همچین مسایل پیش پا افتاده ای اهمیت داده نمیشه. مثلا میتونن الان یه جدول از تعداد پرونده های بررسی شده درست کنن تا همه از روند بررسی پرونده ها مطلع شن یا اینکه به افرادی که ریجکت شدن ایمیل بزنن. من اگه بدونم که 2133 کپ ریچ نشده مشکلی با انتظار برای ظی شدن روند پروسه ندارم. این بلاتکلیفیه خیلی بده.
    موفق باشید

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط majid_migrant نمایش پست ها
    سلام
    در این که همه جای دنیا مشکلاتی وجود داره شکی نیست. اما در مورد مساله مهاجرت به کانادا عجیبه که به همچین مسایل پیش پا افتاده ای اهمیت داده نمیشه. مثلا میتونن الان یه جدول از تعداد پرونده های بررسی شده درست کنن تا همه از روند بررسی پرونده ها مطلع شن یا اینکه به افرادی که ریجکت شدن ایمیل بزنن. من اگه بدونم که 2133 کپ ریچ نشده مشکلی با انتظار برای ظی شدن روند پروسه ندارم. این بلاتکلیفیه خیلی بده.
    موفق باشید
    اونا هم از این کاستی ها مطلع هستند که switch کردن رو سیستم جدید. ولی کلی هم قربانی دادند این وسط. ملت هنوز نمیدونن کش میشن یا نمیشن؟! بابا حداقل اون جدولشون رو تو سایت نگه میداشتند که خلق الله بدونند چی کپ شده چی نشده! کپی کلی چند تا شده. 4011 و 2132 چی شده!

بازم 100 رحمت به خودمون که جدول ساختیم (خود نوعی رو میگم. من که نساختم)

واقعا ناراحت کنندست!

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

بچه ها اینقدر زود ناامید نشید!!! خیلی هم به این جدول چشم ندوزید و حساب کتاب نکنید. الان من داشتم تو فروم خارجکی ها نگاه میکردم یکی با ناک 2232 که نوشته البته 2132 هم هست (!)تاریخ 16 دسامبر مدارکش رسیده و 5 فوریه cc charged شده. من خودم 2133 هستم ولی برا خاطر شما دوستان عزیز گشتم تا بگم خیلی ناامید نباشید اینم لینکش بگردید کاربر andy6835 نوشته. امیدوارم چشمام اشتباهی ندیده باشه و اطلاعات غلط نداده باشم.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

اینم یکی دیگه: کاربر kimchilover
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

اگه شما درست میگین ا ونایس که جلوترن شارز نشدن چی؟ضمنن از کجا فهمیدید 2132 نه 2232؟

Junior Member

دوستان عزیز من برای امسال اقدام کردم اما چون فکر میکنم ممکنه به کپ نرسم برای اکسپرس اینتری هم اقدام کردم اما چون تاپیک اون هم بسته شده گفتم اینجا بپرسم. برای داشتن جاب آفر نیازه که حتما مربوط به همون ناکی باشه که اقدام کردیم؟و اینکه آیا وکلا قادر به اینکار هستن؟ وبرادر من که ساکن کاناداست در این زمینه چه طوری میتونه منوکمک کنه؟
    ممنون میشم پاسخ بفرمایید

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sophistu نمایش پست ها
    دوستان عزیز من برای امسال اقدام کردم اما چون فکر میکنم ممکنه به کپ نرسم برای اکسپرس اینتری هم اقدام کردم اما چون تاپیک اون هم بسته شده گفتم اینجا بپرسم. برای داشتن جاب آفر نیازه که حتما مربوط به همون ناکی باشه که اقدام کردیم؟و اینکه آیا وکلا قادر به اینکار هستن؟ وبرادر من که ساکن کاناداست در این زمینه چه طوری میتونه منوکمک کنه؟
    ممنون میشم پاسخ بفرمایید
    دوست عزیز تاپیکش بسته نشده، به صورت منسجم درومده و سوالتونو در مرتبط ترین تاپیک می تونید مطرح کنید در اینجا.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)