نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 958 از 965 نخستنخست ... 458858908948949950951952953954955956957958959960961962963964965 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,571 تا 9,580 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

سیستمشون خیلی مزحک و مسخره است.
    دیروز در کانادا ویزا با noc 2172 که در آخرین آپدیت جدول خیلی در حد 100-200 تا پر شده بوده. اعلام کرده 15 دسامبر بوده ولی کپ ریچ شده.
    خوب عزیزم مریضی می آی جدول می زاری ملت را سر کار می گذاری ولی جدولت مال 3 ماه قبلشه؟!
    با این تفاسیر شاید من هم کدم0711 پر شده باشه.
    ببینیم روزگار چه سرنوشتی برامون در نظر گرفته.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

سلام دوستان الان ظرفيت ها رو از كجا چك كنيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    سیستمشون خیلی مزحک و مسخره است.
    دیروز در کانادا ویزا با noc 2172 که در آخرین آپدیت جدول خیلی در حد 100-200 تا پر شده بوده. اعلام کرده 15 دسامبر بوده ولی کپ ریچ شده.
    خوب عزیزم مریضی می آی جدول می زاری ملت را سر کار می گذاری ولی جدولت مال 3 ماه قبلشه؟!
    با این تفاسیر شاید من هم کدم0711 پر شده باشه.
    ببینیم روزگار چه سرنوشتی برامون در نظر گرفته.
    0711پر نشده من دیروز فایل نامبر گرفتم .....16 دسامبر رسده بود

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

کاربران گرامی
    تعدادی از پستهای اخیر بدلیل عدم رعایت قوانین فروم(نامرتبط، فاقد اطلاعات مفید و....) بدون ارسال پیام خصوصی حذف گردید.
    لطفا یکبار دیگر قوانین فروم را مطالعه فرمایید و دقت و توجه بیشتری به «احترام به قوانین» ، که در واقع تنها خواسته اپلای ابرود از شما است، داشته باشید.
    متشکرم
    مدیریت فروم اپلای ابرود
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

دوستان عزیز بسیار متاسفم که به سمعتون برسونم که ناک 2133 هم دیگه تموم شد! من همین الان رفتم صندوق پستی رو چک کردم دیدم پرونده مبارک رو پس فرستادن. داخلش هم یک نامه گذاشتن و توضیح دادن که به دلیل این شما الیجیبل نیستید که زمانی که فرستادید کپ این ناک پرشده بود. ما 2 دسامبر مدارکمون رسیده بود و از داخل کانادا اقدام کرده بودیم. تاریخ نامه برا 24 فوریه هست. همین....

راستی برا مارو هم باز کرده بودن و تو یکی دوتا از فرم ها علامت زدن.
    ویرایش توسط keshvari : March 5th, 2015 در ساعت 04:29 AM
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    دوستان عزیز بسیار متاسفم که به سمعتون برسونم که ناک 2133 هم دیگه تموم شد! من همین الان رفتم صندوق پستی رو چک کردم دیدم پرونده مبارک رو پس فرستادن. داخلش هم یک نامه گذاشتن و توضیح دادن که به دلیل این شما الیجیبل نیستید که زمانی که فرستادید کپ این ناک پرشده بود. ما 2 دسامبر مدارکمون رسیده بود و از داخل کانادا اقدام کرده بودیم. تاریخ نامه برا 24 فوریه هست. همین....

خب پس بالاخره 2133 قطعی شد، چقدر حیف! امیدوارم تو گامهای بعدی موفق باشین. میشه بپرسم با چه پستی فرستاده بودن؟ یعنی برای ما که از ایران اقدام کردیم کی دستمون میرسه؟ پروندمون 26 نوامبر رسیده بود.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifvi نمایش پست ها
    خب پس بالاخره 2133 قطعی شد، چقدر حیف! امیدوارم تو گامهای بعدی موفق باشین. میشه بپرسم با چه پستی فرستاده بودن؟ یعنی برای ما که از ایران اقدام کردیم کی دستمون میرسه؟ پروندمون 26 نوامبر رسیده بود.
    ما با کانادا پست فرستادیم.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

خوب به سلامتی، ممنون از اطلاع رسانیتون
    منم 10 دسامبر مدارکم رسیده بود
    بچه ها به نظرتون الان و در شرایط فعلی برای چی میشه اقدام کرد؟؟؟
    کبک ، فدرال 2015 یا ؟؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها

Junior Member

دوستای عزیز منم 4011 اقدام کرده بودم که منتظر برگشت مدارکم هستم.الان سوال من اینه که من اگه بخوام برای استانی یا همون اکسپرس انتری با یه کد دیگه اقدام کنم اطلاعات 2014 من ثبت شده؟ودوم اینکه من پروفایل اکسپرس انتریم رو با همین 4011 سابمیت کردم با توجه به اینکه قابلیت ادیت داره الان اگه کدمو عوض کنم یا اینکه کد جدیدی هم بهش اضافه کنم.مشکلی به وجود میاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

سلام دوستان
    من هم امروز با سیدنی تماس گرفتم و بعد از دادن اطلاعات طرف بهم گفت که به دلیل کپ ریچ شدن 2133 پروندت در تاریخ 21 فوریه برگشت داده شده و با یک نامه که توضیحات کامل توش هست بدستت میرسه.
    واقعا متاسفم برای خودم و باقی دوستانی که این بلا سر پروندشون اومد. واقعا اگه اون جدول کذایی رو نمیذاشتن ما دچار اشتباه نمیشدیم. به هر حال برای همه ریجکتیها آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم توی برنامه اکسپرس اینتری بتونیم به هدفمون برسیم.
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)