نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 860 از 965 نخستنخست ... 360760810850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870910960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,591 تا 8,600 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sama79 نمایش پست ها
    دوستانی که فایلشونو در اسپرد شیت جهانی آپدیت می کنند لطفا آدرس لینکشو بفرمایند. گویا فراموش کردم bookmark کنم
    https://docs.google.com/spreadsheets...gid=1627896255

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    منظورم لینک مربوط به ادیت اطلاعات بود

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sama79 نمایش پست ها
    دوستانی که فایلشونو در اسپرد شیت جهانی آپدیت می کنند لطفا آدرس لینکشو بفرمایند. گویا فراموش کردم bookmark کنم
    اگه صفحه ویرایش رو بوکمارک نکرده باشین و از cache مرورگر هم نتونید پیداش کنید، امکان ویرایش وجود نداره.
    ویرایش توسط debutant : December 20th, 2014 در ساعت 05:06 PM
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط aidazh نمایش پست ها
    سلام
    من میخام بدونم PROCESSING که در ویزا آفیس مربوطه قبل از درخواست مدیکال انجام میشه شامل چه مواردی هست؟
    و PROCESSING در خود CIC فقط شامل بررسی مدارک موجود و پلیس چک هست؟
    در خود CIC عدم نقص مدارک و مناسب بودن سوابق کاری بررسی میشه و در صورت رسیدن به امتیاز لازم پرونده به ویزا آفیس منتقل میشه.
    چک امنیتی معمولا بعد از مرحله مدیکال و قبل از پاس ریکوئست انجام میشه.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    راستش شما درست میفرمایید. من یکم ترسیدم که نکنه یه موقع افسر گیج بشه یا خسته باشه و حوصله ی عمیق خوندن رو نداشته باشه. حالا اگه یه اکسپلنیشن لتر هم بزارم که چیزی نمیشه نه؟
    به نظر من نیازی به کاور لتر و توضیحات اضافه نداره.
    اگه پرسیدن توضیح میدین که 4 روز در هفته و هر روز 10 ساعت کار میکردین و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    به نظر من نیازی به کاور لتر و توضیحات اضافه نداره.
    اگه پرسیدن توضیح میدین که 4 روز در هفته و هر روز 10 ساعت کار میکردین و ...
    ممنون از شما برای پاسختان, قضیه فقط مدت تحصیل نیست. چون من در دوران خدمت سربازیم که سرباز امریه بودم هم کار تمام وقت خودم رو ادامه دادم. طبیعتا باید در مورد اون موضوع یک توضیحی بدم که جریان به چه صورتی بوده. حالا در مورد کار در کنار تحصیلم در همون نامه به اندازه 3 خط توضیح میدم اشکالی نداره آخه!
    الحمدلله تمام نامه های نشون دهنده ی اینکه سرباز امریه بودم و کلا در یک سازمان بصورت پاره وقت کار میکردم (7 تا 12) رو ترجمه کردم مهر دادگستری زدم و دارم میفرستم.
    در نامه سابقه کارم هم کارفرما ذکر کرده که از فلان تاریخ (تاریخ شروع خدمتم) کارم از شیفت صبح به شیفت عصر (16 تا 24) منتقل شده.
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

اگه صفحه ویرایش رو بوکمارک نکرده باشین و از cache مرورگر هم نتونید پیداش کنید، امکان ویرایش وجود نداره.
    debutant جان وقتی با اکانت گوگل Sign in می کنن و از لینک پر کردن اطلاعات استفاده می کنن مگه شما با این یوزر یک بار وارد کردید اطلاعاتو و گزینه ادیت رو نشون میده.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Junior Member

نمیدونم وس برای سایر دوستان که کارشناسی ناپیوسته خوندن چی نوشته ولی جالبه که کارشناسی ناپیوسته رو 3 سال ذکر کرده و اینجوری طبق جدول به نظرم 22 امتیاز میگیره.
    اونوقت توی قسمت admission requirements برای مدرک دوم چی نوشته؟ دیپلم متوسطه یا کاردانی؟
    با تشکر از شما که تنها کسی بودین که پاسخ دادین

نوشته کاردانی ...برای منم جالبه که کارشناسی ناپیوسته بیشتر از پیوسته امتیاز میگیره
    حالا شما مطمئنین 22 ؟؟؟

Junior Member

دوستان سو ال خیلی مهم ... لطفا جواب بدین
    اگه من 4 شنبه مدارکو بدم tnt و تا 31 دسامبر برسه ..باتوجه به تعطیلات سال نو ..آیا به برنامه 2014 میرسم یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnazghz نمایش پست ها
    دوستان سو ال خیلی مهم ... لطفا جواب بدین
    اگه من 4 شنبه مدارکو بدم tnt و تا 31 دسامبر برسه ..باتوجه به تعطیلات سال نو ..آیا به برنامه 2014 میرسم یا خیر؟
    تهران تشریف دارید یا شهرستان؟
    اگر که شهرستان هستید روز چهار شنبه باید مدارکو بیارید و به دست TNT تهران برسونید.
    ولی باور کنید کار با پست روز چهارشنبه براتون سخت میشه.
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)