نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای اقدام از طریق نیروی متخصص فدرال 2014، آیا شما مدرک ز

رأی دهندگان
379. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله آیلتس 7 به بالا

144 37.99%
  • بله-آیلتس 6.5

117 30.87%
  • بله آیلتس 6

51 13.46%
  • بله-آیلتس 5.5

14 3.69%
  • خیر

53 13.98%
صفحه 788 از 965 نخستنخست ... 288688738778779780781782783784785786787788789790791792793794795796797798838888 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,871 تا 7,880 , از مجموع 9649

موضوع: سوال در زمینه تخمین زمان ارسال و پر شدن کپ رشته ها در برنامه FSW 2014

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    همون طور که Alix عزیز گفتند مهم نیست نوع حساب...

فقط دقت کنید:

1. ترجیحاً حساب تاریخ افتتاحش خیلی جدید نباشه!

2. اگر اوضاع گردش مالیش جالب نیست، یا پول رو از کسی گرفتید و داخل حساب شارژ کردید، ترجیحاً حسابی باشه که گردش نزنه!!! اونطوری خیلی تابلی میشه! مخصوصاً اگر پول قرضی باشه... و بانک average موجودی رو بزنه خیلی میتونه شک برانگیز باشه! بانک ملت از اون بانک هاییه که راه نمیاد... خصوصیا راه میان مثل پاسارگاد، پارسیان، اقتصاد نوین... اگر بگی نزن... معمولاً نمیزنند!

الان میگین ملت هم خصوصی شده!! ولی اسماً خصوصیه... نوع برخورد در شعب = دولتی!
    بانك ملت average نميزنه. نام، تاريخ افتتاح حساب، موجودي، debit و credit براي ٣ يا ٦ ماه

Member
    رشته و دانشگاه
    bargh

پیش فرض پاسخ : مشورت برای اقدام تحت برنامه FSW2014 (انتخاب کد شغلی و ارزیابی فاکتورهای کلیدی)

به ها من دوستم دانشجوی دکتراست اما داره با فوق اقدام میکه بنظرتون نیازی هست توی فدم ها مثلا بگه در حال تدریسه یا کلا بیخیالش بشه؟

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1307 نمایش پست ها
    خیلی برام عجیب هست ملت میان اینجا با هم دعوا راه میندازن و هزارتا تیکه و کنایه بهم میگن اونوقت ما اگر سوال میپرسیم در مورد چگونگی پر کردن مدارک حرف ما بدرد فروم نمیخوره و پاک میشه . سیاست هاتونو یکم اصلاح کنید بد نیستا . یه مقدار فرهنگ احترام گذاشتن به نظرها که نه !!!! " سوالات بقیه " مرسوم بشه فکر نمی کنم ضرری داشته باشه !!!!!!!!
    من دقیقاً نمیدونم راجع به کدوم پست حرف میزنید ولی چیزی که میبینم اینه که مدیران انجمن عموماً تلاش میکنن دسترسی به اطلاعات رو برای همه اعضا راحت تر کنن.
    مثلاً اگه سوالی درباره چگونگی پر کردن فرمها هست، منطقی تر اینه که در اینجا مطرح بشه.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

بچه ها خواهشا منو یه راهنمایی کنید خیلی گیر کردم.
    من از سال 88 تا 90 تو یه شرکت عمرانی مشغول بودم و بصورت پارت تایم کار میکردم و برام بیمه رد نمیشد. امروز با شرکت تماس گرفتم وگفتن گواهی اشتغال بهم میدن. از دارالترجمه آشنامون که پرسیدم گفت گواهی کارمو میتونه با مهر دادگستری بگیره. الان من گواهی رو بگیرم که بصورت پارت تایم 30 ساعت در هفته از سال 88 تا 90 کار میکردم با همون مهر دادگستری چقدر امتیاز بهم تعلق میگیره؟
    ممنون بابت همه راهنمایی هاتون

دوستان من اگه دوجا کارکرده باشم میشه شرح وظابفم یکی نباشه مثلا توی شغل دوم شرح وظایفمو مطابق اون ناکی که میخوام اقدام کنم بنویسم واولی رویه جوردیگه که اگه یه وقت به کپ نرسیدم بتونم شرح وظایفموعوض کنم بایه ناک دیگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sharloote نمایش پست ها
    دوستان من اگه دوجا کارکرده باشم میشه شرح وظابفم یکی نباشه مثلا توی شغل دوم شرح وظایفمو مطابق اون ناکی که میخوام اقدام کنم بنویسم واولی رویه جوردیگه که اگه یه وقت به کپ نرسیدم بتونم شرح وظایفموعوض کنم بایه ناک دیگه
    برای کسب امتیاز فقط یک noc قبول است برای noc دیگه میتونید کلا شرح وظایف عوض کنید حتی همزمان میتونید دو تا فایل برای دو تا noc مختلف بفرستید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme_abdi نمایش پست ها
    دوستان یه سوال :
    مدارک من 15 اکتبر رسیده به ویزا آفیس و تازه الان متوجه شدم که فرم چک لیست آگوست رو فرستادم در صورتی که همون اکتبر فرم چک لیست آپدیت جدیدش اومده بوده و من احتمالا به علت کش کردن مرورگرم متوجه این موضوع نشدم ، (با اینکه من خیلی حواسم به این موضوع بود)ممکنه این مسئله مشکل ساز بشه و پرونده من برگشت بخوره؟ تا اینجایی که من الان دیدم تغییری در بخش هایی که مربوط به پرونده من میشه ندیدم، منظورم در نوع مدارکی که باید میفرستادم ،در مورد بقیه ی بخشاش نمیدونم دیگه
    چرا تشنج ایجاد میکنی.
    فرم جدید هم که دانلود کنی زیرش تاریخش همون 8-2014 هست.
    منم 22 اکتبر مدارکم رسیده و با همین فرمی که تاریخش 2014-08 زیرش خورده

بچه ها لازمه برای سوابق کاری که امتیاز آور نیستند هم گواهی کار کرفته بشه و یا قیدشون فقط تو فرم بعنوان background کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها لازمه برای سوابق کاری که امتیاز آور نیستند هم گواهی کار کرفته بشه و یا قیدشون فقط تو فرم بعنوان background کافیه؟
    نیازی نیست فقط توی همون background بنویسید
    CIO 1/8/2013,PER 4/11/2013,AOR 18/11/2013
    Medical requested 14/10/2014 decision made 18/12/14
    Pass Request:22/12/2014
    Landed:12/5/2015

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها خواهشا منو یه راهنمایی کنید خیلی گیر کردم.
    من از سال 88 تا 90 تو یه شرکت عمرانی مشغول بودم و بصورت پارت تایم کار میکردم و برام بیمه رد نمیشد. امروز با شرکت تماس گرفتم وگفتن گواهی اشتغال بهم میدن. از دارالترجمه آشنامون که پرسیدم گفت گواهی کارمو میتونه با مهر دادگستری بگیره. الان من گواهی رو بگیرم که بصورت پارت تایم 30 ساعت در هفته از سال 88 تا 90 کار میکردم با همون مهر دادگستری چقدر امتیاز بهم تعلق میگیره؟
    ممنون بابت همه راهنمایی هاتون
    سلام
    امسال هنوز از کسی تقاضای بیمه نکردن. اگر روال کار تغییر نکند، با داشتن گواهی سابقه کاری که شرح وظایفی منطبق بر کد مورد نظر دارد میتوانید امتیاز متناسب با میزان سابقه تان بگیرید.
    ضمناً هر چند شما در گواهی کارتان نوع همکاری را پاره وقت و 30 ساعت در هفته اعلام میکنید، در عمل 30 ساعت در هفته برای اداره مهاجرت تمام وقت حساب میشه.
    بنابراین احتمالاً طبق اینجا 11 امتیاز میگیرید.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)