نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک و هوافضا برای همکاری

Junior Member Green آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Mech. Eng

پیش فرض آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک و هوافضا برای همکاری

سلام بر دوستان، این تاپیک برای رشته‌های دیگه ایجاد شده بود و دیدم جاش برای رشته مکانیک خالیه.
    هدف از ایجاد این تاپیک برقراری ارتباط و همکاری میان دوستان در رشته مکانیک است! تا کاربران در زمینه علمی، تقویت زبان، یافتن پارتنر، تدوین مقاله، اشتراک‌گذاری کتاب و تجربیات، مشورت در انتخاب دانشگاه،....همکاری کنند. امیدوارم که این تاپیک بتونه در مسیر پیشرفت علمی دوستان مفید باشه
    برای ایجاد یک تعامل سازنده میان دوستان، لطفا به سولات زیر پاسخ بدید:

1-شهر سکونت و دانشگاه
    2-رشته/گرایش/مقطع
    3-تاریخ فارغ التحصیلی
    4-تاریخ اقدام
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش
    6-معدل تا کنون
    7-تعداد مقالات/موضوع تحت تحقیق یا مورد علاقه برای ارائه مقاله(در صورت رغبت برای ارائه مقاله)
    8-نمره زبان/سمپل آن(در صورت وجود- در غیر اینصورت نام امتحان مورد نظر)
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز)
    10-سایر موارد سودمند

مروری بر قوانین :
    ۱۶. به منظور جلوگیری از سوء استفاده موسسات یا اشخاص سودجو از فضای فروم برای به دام انداختن کاربران، اعلام آدرس ایمیل یا سایر روش‌های ارتباطی با کاربران برای دادن اطلاعات به آنها غیرمجاز و دادن اطلاعات فقط در همین وب‌سایت مجاز است. اعلام آدرس سایر وب‌سایت‌ها در صورتی که اطلاعات در آن‌ها مستقیما وجود داشته باشد مجاز است.
    بنابراین خواهشمندم از گذاشتن آدرس ایمیلتون در پست ها به طور مستقیم خود داری کنین تا فضای سالم تری رو شاهد باشیم .
    دوستان میتونین اطلاعات مربوط به هر فرد رو از طریق PM یا صفحه ی شخصیش پیگیری کنن
    (کپی شده از پست کاربر Radian)

(بدیهی است؛ هر گونه سوء استفاده در این تاپیک متوجه فرد خاطی است و سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک و هوافضا برای همکاری

1-شهر سکونت و دانشگاه سکونت: تهران - دانشگاه: سراسری تبریز
    2-رشته/گرایش/مقطع مکانیک در طراجی جامدات - لیسانس
    3-تاریخ فارغ التحصیلی 31 تیر 90
    4-تاریخ اقدام
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش آلمان
    6-معدل تا کنون 16.14
    7-تعداد مقالات/موضوع تحت تحقیق یا مورد علاقه برای ارائه مقاله 1 مقاله - موضوع مورد علاقه: رباتیک، مکاترونیک، کنترل و دینامیک خودرو، UAV، سیستم و کنترل
    8-نمره زبان/سمپل آن: آیلتس قبلن 7 بوده! الان هنو نمی دونم! فعلا آلمانی A1 رو تموم کردم
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز) آلمان مجانیه ولی واسه هزینه زندگی بد نیست باشه :-)
    10-سایر موارد سودمند: کار عملی برای ساخت رو به کار تئوری و مقاله ترجیح می دم!

نقل قول نوشته اصلی توسط yosoufe نمایش پست ها

1-شهر سکونت و دانشگاه سکونت: تهران - دانشگاه: سراسری تبریز
    2-رشته/گرایش/مقطع مکانیک در طراجی جامدات - لیسانس
    3-تاریخ فارغ التحصیلی 31 تیر 90
    4-تاریخ اقدام
    5-کشورهای مورد نظر برای پذیرش آلمان
    6-معدل تا کنون 16.14
    7-تعداد مقالات/موضوع تحت تحقیق یا مورد علاقه برای ارائه مقاله 1 مقاله - موضوع مورد علاقه: رباتیک، مکاترونیک، کنترل و دینامیک خودرو، UAV، سیستم و کنترل
    8-نمره زبان/سمپل آن: آیلتس قبلن 7 بوده! الان هنو نمی دونم! فعلا آلمانی A1 رو تموم کردم
    9-نیاز به گرفتن فاند(در صورت نیاز) آلمان مجانیه ولی واسه هزینه زندگی بد نیست باشه :-)
    10-سایر موارد سودمند: کار عملی برای ساخت رو به کار تئوری و مقاله ترجیح می دم!
    درود آقای یوسف....
    من رشته "مهندسی تکنولوژی مکانیک" میخونم و میخوام این رشته رو در آلمان ادامه بدم.
    چیزی که من در مورد برخی از دانشگاه های آلمان میدونم این هست که دانشگاه های فنی ای هستند که آموزششون با دانشگاه های دیگر آلمان خیلی متفاوت هست؛ --آموزش تئوری در کنار کار کردن در کارگاه--، اون چیزی که یاد میدن رو در دانشگاه از دانشجو میخوان، و بیشتر اینگونه دانشگاهها هماهنگی تنگاتنگ با --کمپانی های بزرگ ماشین سازی-- در آلمان رو دارند، و پس از پایان دانشجویی در دانشگاه اگر دانشجو بتونه اون تخصصی که کمپانی نیاز داشته رو بدست بیاره، و یا ایده ای در پروژه ها بیآفرینه به دانشجو درخواست کار میدن؛
    - آیا شما از چنین سیستمی در آلمان میدونید؟
    - اگر نه، آیا افرادی رو میشناسین(در اینگونه دانشگاه ها دانشجو بودن) که بتونن من رو راهنمایی کنن؟
    - آیا باید برای دوره دیدن در این دانشگاه ها باز باید دوره کارشناسی رو بخونم؟
    من با سایت --دااد-- کمی آشنا هستم و چند دانشگاه رو هم پیدا کردم اما چیزهای کلی نوشته بود؛ میخوام در مورد دانشگاه های فنی بیشتر بدونم، از هزینه های ترم در اون ایالت تا اینکه در کدوم ایالت با داشتن دانشگاه کیفیت بالا کار هم بهتر میشه پیدا کرد.
    خواهش میکنم هر زمان که در توانتون بود من رو پیگیری کنید، خیلی سپاسگزارم

رشتم رو خوب ننوشتم: "مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو" یا "مکانیک خودرو"
    ویرایش توسط Olympia : March 24th, 2014 در ساعت 07:34 PM

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آشنایی با دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک و هوافضا برای همکاری

دوستان اینجا کسی از دانشجویان مکانیک شریف هست؟ من می خوام قبل رفتن در یک کلاس که این ترم در دانشکده مکانیک شریف برگذار میشه شرکت کنم ولی نمی دونم چه روزایی برگذار میشه و ازون طرفم چون دانشجوی شریف نیستم می ترسم گیر بدن دم در نذارن برم داخل هر دفعه، کسی هست راهنمایی ام کنه چه کار باید بکنم؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستان اینجا کسی از دانشجویان مکانیک شریف هست؟ من می خوام قبل رفتن در یک کلاس که این ترم در دانشکده مکانیک شریف برگذار میشه شرکت کنم ولی نمی دونم چه روزایی برگذار میشه و ازون طرفم چون دانشجوی شریف نیستم می ترسم گیر بدن دم در نذارن برم داخل هر دفعه، کسی هست راهنمایی ام کنه چه کار باید بکنم؟ ممنون
    درود،به به چه خاکی میخوره این بخش که از مهمترین رشته های هر کشوری میتونه باشه.
    من دانشجوش بودم،خب میتونین زنگ بزنین به بخش مکانیک دانشکده مکانیک و ازشون زمانش رو بپرسین،تو اینترنت بخش مکانیکو جستجو کنین شمارش میاد،شما اگر دانشجوی شریفم نباشی برای گذروندن اون دوره یا هرچیزی،با بخش مکانیک تلفنی هماهنگ میکنین، و زمانی که پای در مرکزی برسین بهشون بگین که هماهنگ کردین و اونها زنگ میزنن و اگر درست باشه به شما برگه ای رو برای اون میزان تاریخ میدن که به داخل برین، برخی درها با برگه هم راه نمیدن،هر دری یه برخوردی میشه با افراد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)