صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 170

موضوع: سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حتماً باید برای 22June ثبت نام کنم ولی تهران پرشده و تنها گزینه کرمان هست که اونم خیلی دوره، می خواستم بپرسم که کسی میدونه که احتمال اینکه انصراف بدن و جا باز بشه هست یا نه؟
    سلام

معمولا انصراف معقوله ایه که خیلی کم پیش میاد... وحتی در صورت وقوع هم افراد متقاضی مثل شما کم نیستند... توصیه می کنم مرتب سایت رو چک بفرمایید چون اگر seatی خالی بشه باید همون موقع برای ثبت نام اون اقدام بفرمایید وگرنه خیلی زود پر میشه.

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حتماً باید برای 22June ثبت نام کنم ولی تهران پرشده و تنها گزینه کرمان هست که اونم خیلی دوره، می خواستم بپرسم که کسی میدونه که احتمال اینکه انصراف بدن و جا باز بشه هست یا نه؟
    در تایید حرف دوست خوبمون باید بگم که بهتره منتظر نمونین چون همون کرمان هم ممکنه پر بشه. اگه براتون مقدوره برای تاریخ بعدیش ثبت نام کنید و اگه الزامیه که حتما در این تاریخ امتحان بدین، مواظب باشید که همین کرمان رو هم از دست ندید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

سلام
    از دوستان کسی این اواخر تهران امتحان داده؟ من شنبه امتحان دارم. میخوام بدونم نوشته امتحان ساعت 10 شروع میشه. از 8 باید بریم یا 9 اونجا باشیم خوبه؟ میشه تجربیاتتون رو از امتحان بگید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA.Urbanism & MA.Urban Planning

سلام دوستان، من 22 june امتحانمه. از اونجایی که CBT هست احتیاج به کار خاصی نیست؟ یعنی برگه ثبت نامم رو پرینت کنم و همرام داشته باشم کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

سلام دوستان
    من هم 22 جون امتحان دارم
    کارت ورود به جلسه لازمه؟
    از کجا باید بگیریم؟سنجش یا سایت ets?
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم 22 جون امتحان دارم
    کارت ورود به جلسه لازمه؟
    از کجا باید بگیریم؟سنجش یا سایت ets?
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    هیچی لازم نیست. فقط کارت ملی یا پاسپورت یا بهتره دوتاش رو داشته باشی.

سلام دوستان
    من میخوام مهرماه امتحان جی آر ای بدم. به نظرتون امتحان cbt شرکت کنم یا pbt؟؟ برا قسمت رایتینگ که با تایپ راحتترم ولی اون دو تا قسمت بعدی رو نمی دونم. بچه ها ترسوندنم که سوالات وربال وکوانت cbt سختتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هنر

سلام دوستان من دو تا سوال دارم ؟
    1- گویا ساعت نمیشه سر جلسه برد ... پس زمان رو باید خودمون حدس بزنیم و ذهنی زمانو تنظیم کنیم یا روی مانیتور ساعت داره؟
    2-شنیدم بعد از آزمون میشه بطور مجانی نمراتو برای چند دانشگاه ارسال کرد ایا میشه بعد از رسیدن نمره اصلی نمرات را برای دانشگاه مورد نظر مجانا ارسال کرد؟ و برای چند دانشگاه میشه مجانا نمرمونو ارسال کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان من دو تا سوال دارم ؟
    1- گویا ساعت نمیشه سر جلسه برد ... پس زمان رو باید خودمون حدس بزنیم و ذهنی زمانو تنظیم کنیم یا روی مانیتور ساعت داره؟
    2-شنیدم بعد از آزمون میشه بطور مجانی نمراتو برای چند دانشگاه ارسال کرد ایا میشه بعد از رسیدن نمره اصلی نمرات را برای دانشگاه مورد نظر مجانا ارسال کرد؟ و برای چند دانشگاه میشه مجانا نمرمونو ارسال کنیم؟
    سلام
    1. تایمر داره!
    2.اگه بعد از امتحان سر جلسه 4 تا دانشگاه رو انتخاب کنید مجانیه ولی بعد از آزمون خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط rastin185 نمایش پست ها
    مسلما کیفیت برگزاری هیچ جا مثل سنجش نمیشه چون مرجع برگزاری آزمون های مختلف هست و تجربه بسیاری هم داره . من درمورد کرمان اطلاعی ندارم . اما اینو میتونم بگم هرجایی که اولش باشه با یه سری مشکلات تا کسب تجربه مناسب درگیره . بنابرین اگر عجله ندارید برید تهران که خیالتون راحت باشه . اما اگر عجله دارید و ظرفیت پر شده همون کرمان ثبت نام کنید . اگر اسمش در سایت ets هست نشانه اینه که استاندارد های اون سازمان رو داره از اونجایی که خیلی سخت گیری هست فکر نمیکنم مشکل خاصی رو تجربه کنید.
    مانیتورهای موجود در سنتر سنجش ال سی دی ان یا از اون مانیتورهای قدیمی 14 اینچ؟ شما مشکلی در رابطه با سایز و کوچکی متن ها نداشتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)