صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 170

موضوع: سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

دوستان سلام
    بنده مهرماه آزمون TOEFL دارم و
    می خواستم بپرسم اگر برای GRE در تاریخ 20 December شرکت کنم به ددلاین دانشگاه های US می رسم ؟(خیلی استرس گرفتم اگر محبت کنید پاسخ بدید ممنون می شوم)
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozilla نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده مهرماه آزمون TOEFL دارم و
    می خواستم بپرسم اگر برای GRE در تاریخ 20 December شرکت کنم به ددلاین دانشگاه های US می رسم ؟(خیلی استرس گرفتم اگر محبت کنید پاسخ بدید ممنون می شوم)
    با سپاس فراوان
    اگه کاغذی باشه که ددلاین اکثرشون رو از دست میدین. اگه کامپیوتری باشه هم احتمالا نمره ی رایتینگتون بعد ژانویه میرسه. بعضی دانشگاها برای فاند ددلاین اول ژانویه دارن که اونا رو از دست میدین.
    اگه قرار باشه نمرات برای دانشگاها پست بشه حدود یک ماه شاید طول بکشه پس بهتره امتحانتون جوری باشه که که اواخر November نمره بیاد توی سایت که حداکثر تا اواخر December برسه دست دانشگاه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    اگه کاغذی باشه که ددلاین اکثرشون رو از دست میدین. اگه کامپیوتری باشه هم احتمالا نمره ی رایتینگتون بعد ژانویه میرسه. بعضی دانشگاها برای فاند ددلاین اول ژانویه دارن که اونا رو از دست میدین.
    اگه قرار باشه نمرات برای دانشگاها پست بشه حدود یک ماه شاید طول بکشه پس بهتره امتحانتون جوری باشه که که اواخر November نمره بیاد توی سایت که حداکثر تا اواخر December برسه دست دانشگاه.
    ممنون بابت پاسختون . با این اوصاف تنها شانسی که دارم December 7 هست ، که می رسم .
    تست ها CBT هست ، با سرچی که کردم ماکزیمم زیر 10 روز به دانشگاه مقصد report می شه ! هر چند من شنیدم اکثر دانشگاه ها با ایمیل پی گیری کنی ددلاین رو تا 10 ژانویه هم تمدید می کنن.

با همه این تفاصیر به نظرتون با 7 دسامبر می رسم به ددلاین دانشگاه های Rank بالا ؟

ممنون از محبتتون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozilla نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون . با این اوصاف تنها شانسی که دارم December 7 هست ، که می رسم .
    تست ها CBT هست ، با سرچی که کردم ماکزیمم زیر 10 روز به دانشگاه مقصد report می شه ! هر چند من شنیدم اکثر دانشگاه ها با ایمیل پی گیری کنی ددلاین رو تا 10 ژانویه هم تمدید می کنن.

با همه این تفاصیر به نظرتون با 7 دسامبر می رسم به ددلاین دانشگاه های Rank بالا ؟

ممنون از محبتتون
    آره به نظر تاریخ خوبی میاد. اون یک ماهی که گفتم توی بدترین شرایط هست وگرنه زودتر میرسه.
    در مورد دانشگاه های مدنظرتون حتما از طریق وبسایت و ایمیل چک کنید ولی به صورت کلی باید نتایج تا قبل ددلاین ها آماده بشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام
    من پارسال جی آر ای پيپر دادم نمرم زیاد خوب نشد و پذیرش بدون فاند گرفتم ( کوان 160 و وربال 150 و رایتینگ 3.5) ، میخواستم امسال دوباره امتحان بدم و اپلای کنم که فاند بگیرم. جی آر ای کامپیوتری خیلی سخت تر از پیپره؟ می ترسم خیلی سخت باشه نمرم کمتر بشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa106l نمایش پست ها
    سلام
    من پارسال جی آر ای پيپر دادم نمرم زیاد خوب نشد و پذیرش بدون فاند گرفتم ( کوان 160 و وربال 150 و رایتینگ 3.5) ، میخواستم امسال دوباره امتحان بدم و اپلای کنم که فاند بگیرم. جی آر ای کامپیوتری خیلی سخت تر از پیپره؟ می ترسم خیلی سخت باشه نمرم کمتر بشه.
    نگران سختی آزمون نباشید؛ برای کوانت میتونید 2 ماه منسجم مطالعه کنید و نمرۀ بالای 165 بگیرید.
    تفاوت فاحشی بین این دو آزمون وجود نداره که باعث نگرانی شما بشه.
    امیدوار باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

من جی آر ای کامپیوتری (سنجش) برای 16 نوامبر رجیتسر کردم به نظرتون نمراتم تا 15 دسامبر آماده میشه برای ریپورت به دانشگاه ها؟ چندتا از دانشگاه های مدنظرم 15 دسامبر ددلاینشونه

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    من جی آر ای کامپیوتری (سنجش) برای 16 نوامبر رجیتسر کردم به نظرتون نمراتم تا 15 دسامبر آماده میشه برای ریپورت به دانشگاه ها؟ چندتا از دانشگاه های مدنظرم 15 دسامبر ددلاینشونه
    به نظر من قطعا آماده می شود نگران نباشید ظرف 10 روز نمره رایتیگ می آید

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم اگه سریع جوابم رو بدید.

من رشتم مکانیکه. تو ثبت نام واسه GRE دو تا کد واسش هست. 1502 و 1599 (اگه اشتباه نکنم). واسه 1599 زده Mechanical Eng-other ولی واسه 1502 چیزی نزده. من کدوم رو باید انتخاب کنم؟!
    برای ارشد من هنوز معلوم نیست که میخوام مکانیک بخونم یا برق (گرایشم بین رشته ایه.). تو کارنامه این کد رشته ذکر میشه؟ بعد اومدن جوابا و برای ارسال میشه کد رشته رو عوض کرد ؟
    بعد ثبت نام تو سایت ETS باید تو سایت خود امیربهادر هم کاری بکنم؟ (محل امتحانم اونجاس.)
    جواب امتحان GRE یه هفته دیرتر از ددلاین برسه دست دانشگاه مشکلی داره؟
    اسم چهار تا دانشگاهی که نمره ها به اونجا ارسال میشه رو قبل از امتحان تا کی میتونم وارد کنم؟

شرمنده سوالام زیاد شد.

خیلی ممنون بابت وقتی که میزارید

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط Neo_Ev نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اگه سریع جوابم رو بدید.

من رشتم مکانیکه. تو ثبت نام واسه GRE دو تا کد واسش هست. 1502 و 1599 (اگه اشتباه نکنم). واسه 1599 زده Mechanical Eng-other ولی واسه 1502 چیزی نزده. من کدوم رو باید انتخاب کنم؟!
    برای ارشد من هنوز معلوم نیست که میخوام مکانیک بخونم یا برق (گرایشم بین رشته ایه.). تو کارنامه این کد رشته ذکر میشه؟ بعد اومدن جوابا و برای ارسال میشه کد رشته رو عوض کرد ؟
    بعد ثبت نام تو سایت ETS باید تو سایت خود امیربهادر هم کاری بکنم؟ (محل امتحانم اونجاس.)
    جواب امتحان GRE یه هفته دیرتر از ددلاین برسه دست دانشگاه مشکلی داره؟
    اسم چهار تا دانشگاهی که نمره ها به اونجا ارسال میشه رو قبل از امتحان تا کی میتونم وارد کنم؟

شرمنده سوالام زیاد شد.

خیلی ممنون بابت وقتی که میزارید
    این سوالا واسه خوده ETS هستش و جنبه آماری داره. هر کدوم رو دوست داری بزن
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)