صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 170

موضوع: سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با آزمون GRE کامپیوتری در ایران

سلام دوستان من واسه 15 اکتبر رجیستر کردم تو سایت ای تی اس. باز هم لازمه تو سایت سنجش پبت نام کنم؟ راستش خواستم اینکا رو بکنم اما فقط دو تا تاریخ اپریل و فوریه رو داره تو سایت سنجش.ممنون از جوابهای احتمالیتون!

Junior Member ergerg آواتار ها

آیا جی آر ای مثل آیلتس که میگن اعتبارش دوساله هست مدت زمان داره؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط ergerg نمایش پست ها
    آیا جی آر ای مثل آیلتس که میگن اعتبارش دوساله هست مدت زمان داره؟
    بله. GRE بعد از 5 سال اعتبارش تموم میشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام دوستان
    من حدود 20 روز دیگه سازمان سنجش امتحان دارم
    وقتی داشتم سمپل تست های وربال رو میزدم به این نتیجه رسیدم که من مثلا تو سکشن اول که 20 تا تست هست و 30 دقیقه زمان داره ، اگر 20 دقیقه واسه سوالای ریدینگ که حدودا 10 تا سواله وقت بزارم 8 تا سوالو درست میزنم و تو 10 دقیقه باقی مونده باید بقیه 10 تا سوالو بزنم که طبیعتا وقت خیلی کمیه، یعنی در کل من تو ریدینگ قوی تر از اون 2 قسمته دیگم، به نظر شما با توجه به اینکه سوالات تو جی ار ای کامپیوتری بر اساس سختی سوال امتیاز بندی میشن و اون سوالایی که سخت تره بارم بیشتری تو نمره نهایی دارند، عاقلانه هست من از این روش استفاده کنم؟
    البته اینم بگوم که اون 10 تا سوال دیگه که معمولا سوالای سخت تری هسته رو بعداز زمان گیری و بدون استرس هم بزنم در بهترین حالت میتونم 5 تاشو درست بزنم
    ویرایش توسط malahhoo : August 14th, 2014 در ساعت 11:44 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminabedini نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه 15 اکتبر رجیستر کردم تو سایت ای تی اس. باز هم لازمه تو سایت سنجش پبت نام کنم؟ راستش خواستم اینکا رو بکنم اما فقط دو تا تاریخ اپریل و فوریه رو داره تو سایت سنجش.ممنون از جوابهای احتمالیتون!
    سلام
    نه لازم نیست. همون ets کافیه.

Junior Member

سلام دوستان، تو GRE کامپیوتری میشه به سوالات قبلی برگشت؟ و یا وقتی یک سوال رو جواب دادی دیگه نمی تونی دوباره برگردی و جواب رو تغییر بدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ThePrince نمایش پست ها
    سلام دوستان، تو GRE کامپیوتری میشه به سوالات قبلی برگشت؟ و یا وقتی یک سوال رو جواب دادی دیگه نمی تونی دوباره برگردی و جواب رو تغییر بدی؟
    GRE کامپیوتری 2 تا SECTION وربال و دو تا QUANT داره که تو هر بخش میتونی پاسخها رو برگردی و بری جلو اما وقتی اون SECTION تموم شد دیگه امکان تغییر نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط disappointed نمایش پست ها
    دوستان مگه اینطور نیست که دیگه ازمون کاغذی تو ایران برگزار نمیشه و همه کامپیوتری است؟ پس چرا بعضی از دوستان میگن که مثلا سی بی تی ثبت نام کردند؟ تو سایت ای تی اس که یه تعداد تاریخ زده و اصلا نگفته نوع ازمون کاغذی است یا کامپیوتری
    نه دوست من تو ایران هنوز امتحان PAPER جی ار ای برگزار میشه، اوایل اردیبهشت ماه و اگه اشتباه نکنم توی مهر و ابان، ولی به دلیل تعدد برگزاری ازمونهای کامپیوتری و اینکه نمره غیر رسمی امتحان (بخش وربال و کوانت) بلافاصله بعد امتحان اعلام میشه و از نظر شرایط امتحان خیلی فرقی با جی ار ای کاغذی نداره، امتحان کامپیوتری بیشتر توصیه میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    نه دوست من تو ایران هنوز امتحان PAPER جی ار ای برگزار میشه، اوایل اردیبهشت ماه و اگه اشتباه نکنم توی مهر و ابان، ولی به دلیل تعدد برگزاری ازمونهای کامپیوتری و اینکه نمره غیر رسمی امتحان (بخش وربال و کوانت) بلافاصله بعد امتحان اعلام میشه و از نظر شرایط امتحان خیلی فرقی با جی ار ای کاغذی نداره، امتحان کامپیوتری بیشتر توصیه میشه
    متاسفانه طبق برنامه اعلام شده توسط ETS تنها GRE Subject در ایران به صورت پیپربیس برگزار می شود و GRE General‌ تنها به صورت کامپیوتری خواهد بود.
    http://www.ets.org/s/gre/pdf/gre_pbt_center_lists.pdf

Junior Member

سلام دوستان ، من هنوز GRE ثبت نام نکردم. چند روز طول میکشه تا جوابش رو بدن؟ و کدوم سنتر بهتر هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)